Santrauka

Kas yra miestas ir svarbiausi miestų plėtros dalyviai? Kaip kultūros, politinės ir ekonominės sąlygos apibrėžia miesto gyvenimą? Kaip galime sukurti novatoriškus, bendradarbiavimo ir tvarius požiūrius į miesto iššūkius ir galimybes? Šioje programoje tiriamas Šiaurės šalių miestų planavimas pasauliniu mastu ir jos išskirtinės perspektyvos miestų tvarumui, gyvybingumui, mobilumui, „protingiems“ miestams, gerovei, piliečių įgalinimui ir kt. Programą siūlo „Roskilde“ universitetas, bendradarbiaudamas su Malmö University ir Tromso universitetu.

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis, kurį sudaro 180 kreditų. Anglų kalbos 6 ekvivalentas Švedijos vidurinėje mokykloje.

Atkreipkite dėmesį, kad tiesiogiai kreipkitės į Roskilde universitetą. Paraiškų pateikimo terminas kovo 1 d.

Apie

Mokydami „Roskilde“ (Danija), Malmės (Švedija) ir Tromso (Norvegija) universitetų lyderiai, jūs vystysite tarptautines ir tarpdisciplinines miestų planavimo ir plėtros perspektyvas.

Jūs taip pat gausite įvairių mokslinių tyrimų ir komunikacinių įgūdžių, tinkamų darbui privačiose ar viešosiose organizacijose, dirbančiose su miestais ir jų ateitimi.

Skirtingi programos bruožai:

 • remtis trijų universitetų išskirtiniais moksliniais tyrimais ir mokymo stiprybėmis, tuo pat metu leisdamas panardinti į daugelį miestų ir planavimo atvejų;
 • gebėjimų bendradarbiauti ir įsivaizduoti ugdymą su kitais studentais, taip pat su įvairiomis bendruomenėmis, organizacijomis, įmonėmis ir savivaldybėmis;
 • siūlo lankstumą derinant pagrindinį mokymą su galimybėmis specializuotis, įskaitant ir tuos, kur tirti disertaciją;
 • mokyti atitinkamas teorijas ir kokybinius metodus, taip pat erdvinės vizualizacijos ir geografinių informacinių sistemų metodus, taip pat vykdant lauko kursą Arkties miestuose ir jų planavimą; ir
 • pabrėžiant kūrybinius ir eksperimentinius metodus, taip pat į problemą orientuotą projektinį darbą sprendžiant planavimo klausimus.

Studijų struktūra

„Nordic Urban Planning“ - tai lanksti, dvejų metų programa, apimanti pagrindinį trijų universitetų mokymą ir galimybes specializuotis. Pripažindamos, kad tvarūs sprendimai svarbiausiems būsimiems iššūkiams negali būti išspręsti vieninteliu profesionalumu, programa apima tarpdisciplininį požiūrį, kuris suteikia jums galimybę išspręsti realias kompleksines problemas per grupinius ir individualius tyrimų projektus.

Pirmasis Roskildės universiteto semestras teikia pagrindą miesto teorijai ir planavimo metodams. Vadovaujantis skiriamuoju RUC mokymo būdu, studijų struktūra pagrįsta 50% kursų ir 50% grupinio projekto darbu. Projekto metu sužinosite, kaip identifikuoti ir rengti savo pasirinktą problemą ir, vadovaudamiesi vienu iš mūsų talentingų tyrinėtojų, dirbti su grupe studentų, kurie yra aistringi tais pačiais klausimais ir išvadomis, kaip jūs.

Antrąjį semestrą pasirenkate vieną takelį iš tų, kurie siūlomi RUC, Malmö University arba Tromsø universitete.

Trečiasis semestras suteikia tolesnį pagrindinį mokymą. Tromsø universitete tai apima darbą su lauko darbų metodologijomis ir metodais, siekiant ištirti miestų plėtrą ir planavimą Arkties kontekste. Jūs būsite įtrauktas į išplėstinį lauko kursą Šiaurės Norvegijoje, kurioje galėsite ištirti miesto iššūkius, galimybes, plėtros tendencijas ir Arkties miestų planavimo praktiką.

Malmö University dirbsite su proceso valdymu ir tvaria miestų plėtra. Jūs atliksite išankstinį miesto plėtros projekto tyrimą ir plėtosite metodinius įgūdžius ir teorinius miesto problemų supratimus, įskaitant įgūdžius nustatyti ir informuoti apie miesto aplinką dialoge su įvairiais miesto veikėjais.

Paskutiniame semestre atliksite magistro baigiamąjį darbą pasirinktame universitete.

Kokia karjera jums bus parengta?

„Nordic Urban Planning“ suteikia jums daugybę darbo galimybių. Absolventai bus patrauklūs įmonėms, valdžios institucijoms ir organizacijoms, veikiančioms nacionaliniu ir tarptautiniu mastu su miestais, regionais ir miesto gyvenimu. Galimos darbo galimybės:

 • projektų vadovų ir verslininkų konsultacijos miestuose;
 • miestų plėtros vadovai, tarpininkai ir koordinatoriai tarptautinėse planavimo, projektavimo ir konsultavimo įmonėse;
 • miestų planuotojai ir socialiniai inovatoriai tarptautinėms organizacijoms ir NVO;
 • miestų planuotojai vietos, regioninėms ir nacionalinėms valdžios institucijoms ir savivaldybėms;
 • patariamosios pozicijos viešajame ir privačiame sektoriuose, kuriantys miesto ateities sandorius;
 • mokslinių tyrimų pozicijos, taip pat ir universitetuose (suteikiant tvirtą pagrindą doktorantūros studijoms).
Programa mokoma:
 • Anglų
Malmö University

Peržiūrėti 16 daugiau kursų Malmö University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 1, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 1, 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
17 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 1, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 1, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date