Šiuolaikinės Rytų ir Pietryčių Europos politikos ir ekonomikos magistro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Dvigubas meistras

Politikos mokslai (Bambergo universitetas)

ir

Šiuolaikinės Rytų ir Pietryčių Europos politikos ir ekonomikos magistro laipsnis ( University of Macedonia ) http://mabsos.uom.gr/

118813_StudentsattheEconomistConference.jpg

Dvigubo magistro laipsnį galite:

 • Pasiekti du magistro laipsnius per dvejus metus.
 • Įgyti teorinę kompetenciją politinėse institucijose ir procesuose tarptautinėje sistemoje.
 • Kurkite nemažas empirines žinias apie Rytų ir Pietryčių Europą, naudodamiesi dvigubo laipsnio programos dviguba dalimi.
 • Stipendijos yra prieinamos.
 • Mokymo kalba yra anglų kalba abiejose vietose. Vokiečiai dėstomi moduliai Bamberge yra prieinami visiems studentams, turintiems pakankamai vokiečių kalbos.

Tarpdisciplininis ir regioninis dėmesys Salonikuose

University of Macedonia siekia išsamiai išnagrinėti tiek politinę, tiek ekonominę plėtrą labai dinamiškame Rytų ir Pietryčių Europos regione, kartu pabrėžiant šių dviejų institucijų sąsajas ir įtvirtinant institucinį ir socialinį kontekstą tvirtai analitiniam pagrindui.

Šis regioninis dėmesys papildomas reguliariomis akademikų, diplomatų, politikų, verslininkų ir žurnalistų, turinčių regioninės ir europinės integracijos dinamikos Rytų ir Pietryčių Europoje, paskaitomis.

Absolventai tampa ekspertais, kurie supranta konkretaus regiono politinę ir ekonominę galią, todėl ši patirtis yra patraukli darbdaviams, veikiantiems Rytų ir Pietryčių Europoje.118815_16362042460_0c00f7d209_o.jpg

Bamborgo pjovimo briaunos tyrimai

Bambergo universitete politikos mokslai dėstomi kaip socialiniai mokslai, turintys didelį empirinį dėmesį. Universitetas gali siūlyti kursus visuose pagrindiniuose politikos mokslų dalykuose, įskaitant modulius anglų kalba. Mūsų dėstymą ir tyrimus stipriai skatina teorija, o pagrindinis dėmesys skiriamas ir pažangiausiems tyrimo metodams.

Studentams taip pat suteikiama galimybė dalyvauti kasmetiniame Jungtinių Tautų nacionaliniame modelyje (NMUN) Niujorke, JAV.

Tai reiškia, kad programos absolventai turi nepaprastų įgūdžių, kurie ne tik paverčia juos patraukliais potencialiems darbdaviams, bet ir suteikia jiems galimybę ateityje siekti karjeros akademiniame sektoriuje.

Priėmimo sąlygos

 • Kandidatai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, turi patikrinti jų anglų kalbos mokėjimą.
 • Pareiškėjai turi pateikti dvi rašytines nuorodas, paprastai iš profesorių, kurie asmeniškai žino pareiškėją.
 • Norint baigti dvigubą magistro programą, nereikia mokėti nei graikų, nei vokiečių kalbų, nes abiejuose universitetuose moduliai dėstomi anglų kalba.

118811_40922880093_016d4e1fed_o.jpg

Karjeros galimybės

Šis dvigubas magistro laipsnis suteikia studentams žinių ir analitinių bei perkeliamų įgūdžių, reikalingų tęsti tolimesnius antrosios pakopos studijas ar siekti tarptautinės karjeros viešajame ar privačiame sektoriuose. Įprasta karjera apima:

 • Karjera versle, vyriausybėje, NVO ir tarptautinėse organizacijose, veikiančiose Rytų ir Pietryčių Europoje.
 • Užimtumas tarptautinėse organizacijose (ES, PPO, JT ir kt.).
 • Tyrimai į politiką orientuotose vidaus ar tarptautinėse ekspertų grupėse
 • Karjera vyriausybės administracijoje.
 • Tolesni doktorantūros moksliniai tyrimai lygis.
 • Žurnalistika.

Absolventų ir studentų atsiliepimai

118820_annakyriazi.jpg

Anna Kyriazis, Vengrija / Graikija

„Dvejus šios magistrantūros programos metus laikau geriausiais mano gyvenime. Profesiniu lygmeniu programoje buvo puikus pasirinkimas įvairių socialinių mokslo sričių - nuo antropologijos iki ekonomikos ir IR - kursų, kurie mane motyvavo nuo pat pradžios iki pat pabaigos. Studijos anglų kalba buvo svarbus privalumas ne tik todėl, kad skaičiau pačią moderniausią tarptautinę literatūrą, bet ir todėl, kad lengvai galėčiau savo magistro darbą paversti doktorantūros projekto pasiūlymu. Tai galų gale suteikė man galimybę tęsti doktorantūros studijas tarptautiniame universitete su stipendija ir atvedė tiesiai į šiuo metu užimamas podiplomines pareigas. Tačiau mano brangiausi prisiminimai kyla iš asmeninių ryšių, kuriuos užmezgiau su savo kolegomis studentais, iš kurių kai kurie tapo mano draugais visam gyvenimui. Programa sąmoningai skatina bendradarbiavimą ir bendrą mokymąsi, o ne beprasmišką konkurenciją dėl geriausio pažymio; geriausiu atveju tai yra akademija. “

118821_annamanukyan2.jpg

Anna Manukyan, Armėnija

„Šiuolaikinės Rytų ir Pietryčių Europos politikos ir ekonomikos magistras kiekvienam studentui suteikia geriausią žinių ir įgūdžių derinį gerai suplanuotuose kursuose ir suderintame tvarkaraštyje. Akademinis ir administracijos personalas yra nepaprastai draugiški ir paslaugūs bei vadovauja studentams per visą patirtį. Nors programa derina dvi tarpusavyje susijusias ir tuo pat metu labai skirtingas kryptis, tokias kaip politika ir ekonomika, ji leidžia tyrinėti abi arba vieną iš šių krypčių nuodugniam tyrimui. Tačiau neapsiribojama vien šiomis dviem, sudėtingomis ir įdomiomis sritimis: programa atveria naujas duris į įvairesnių profesijų įvairovę, nes jos suteikiamos žinios yra puikus pagrindas žengti užtikrintus žingsnius profesiniame pasaulyje.

Mano patirtis su programa buvo nuostabi, ir tai iš tikrųjų suteikė man vertingą profesinės ir asmeninės patirties derinį. Per apgalvotai organizuotas pamokas ir edukacines keliones aš tikrai daug sužinojau apie šiuolaikinės Rytų ir Pietryčių Europos politiką ir ekonomiką, o daugianacionalinė aplinka leido man ir mano klasės draugams iš įvairių šalių dalytis savo patirtimi, fonu ir nuomonėmis bei tapti visą gyvenimą. draugai. “

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

The University of Macedonia. Destination: excellence! In its sixth decade of operation, the University of Macedonia, the continuity of the historical Graduate School of Industrial Studies of Thessalon ... Skaityti daugiau

The University of Macedonia. Destination: excellence! In its sixth decade of operation, the University of Macedonia, the continuity of the historical Graduate School of Industrial Studies of Thessaloniki, is a modern state Higher Education institution, renowned for the ambiance of quality, freedom, democracy, meritocracy and individual development it provides to all its members: students, Academic and Research Staff, and university employees. Skaityti mažiau
Salonikai , Bambergas + 1 Daugiau Mažiau