Šveicarija

Studijų Šveicarijoje

Aukštojo mokslo Šveicarijoje

Šveicarija turi dešimt "kantonų " universitetus taip pat du technologijos institutų, kurie laikomi federalinės aukštojo mokslo facitlities. Be to, daug kolegijų išplito visoje šalyje, kad tilptų daugėja tarptautinių ir vietinių studentų. Universitetai ir kolegijos Šveicarijoje laikytis semestro tvarkaraštį, su žiemos semestras trunka nuo spalio iki kovo ir vasaros semestras toliau nuo balandžio iki liepos.

Yra trys pagrindiniai akademiniai laipsniai, pateikti Šveicarija: licencijos, diplomas ir doktorantūros. Gauti "Lizentiat " ir diplomas atitinka gauti JAV Meistras 's laipsnį ekvivalentas. Dauguma studentų uždirbti pažymėjimą ir diplomą tokia prasme ketverių iki penkerių metų. Studentai turi uždirbti šių dviejų laipsnių pirma prieš jie gali siekti daktaro laipsnį.

Potencialūs studentai turi pateikti paraišką aukštosios mokyklos savo nuožiūra išsamiai numatomą studijų sritis. Kopijos egzaminų rezultatus, curriculum vitae ir kitų laipsnių ir sertifikatų, kurie gali paveikti priėmimo į mokyklą taip pat turėtų būti įtrauktos į paketą. Priėmus, studentai turės kreiptis į savo šalį 'ai Šveicarijos ambasada informacijos dėl atvykimo procedūras Šveicarijoje. Be to, visi studentai turės pateikti įrodymus, kad jos būtų finansiškai stabili studijuojant Šveicarijos kolegijoje ar universitete.

Visi studentai privalo turėti valstybės pripažįstamų brandos atestatą ar kitą pažymėjimą, kuris pripažįstamas kaip lygiavertis brandos atestatą, universiteto, į kurias jie buvo priimtas. Be to, turintys puikių klases, studentai turi turėti pakankamai žinių apie universiteto 's daugiausia Kalba prieš taikant tą universitetą.

Atvykus į Šveicariją, studentai turės gauti leidimo gyventi vietos policijos departamentas. Jie turės pateikti galiojantį pasą, raštą iš universiteto ir banko išrašą arba kitą dokumentą, patvirtinantį, kad jie turi pakankamai lėšų, o mokykloje. Ši leidimo gyventi reikės atnaujinti kasmet esate lankyti Šveicarijos aukštoji mokykla.


Žinomiausia Šveicarijos universitetai

Popular universitetai Šveicarijoje apima:

  • Universitetas Berne (daugiausia vokiškai kalbančioje)
  • Ženevos universiteto (daugiausia prancūziškai kalbanti)
  • Universitetas Lozanos (prancūziškai kalbanti)
  • Šveicarijos federalinis technologijos institutas Ciuriche (vokiečių ir anglų kalba)

 

Šveicarija taip pat yra daug privačių kolegijų, dailės universitetų ir pedagoginių universitetų, kurie siūlo pripažintus diplomus Šveicarijos konferencijos kantonų švietimo ministrai ar EDK.

Mokestis už dalyvavimą Šveicarijos universitete ar kolegijoje svyruoja nuo 2000 Šveicarijos frankų iki 8000 Šveicarijos frankų, galbūt ir daugiau, priklausomai nuo universiteto ir studijų.

 

Sveikatos draudimą

Kiekvienas gyvenantis Šveicarijoje ilgiau nei tris mėnesius, privalo turėti tam tikrą sveikatos draudimo rūšis, ar ji yra Šveicarijos pagrindu arba pripažinti kitoje šalyje. Studentai, atvykstantys iš šalių, kurios siūlo tarptautinį draudimą gali neturėti gauti Šveicarija 's compulsury sveikatos draudimą.

 

Kodėl studijuoti Šveicarijoje?

Šveicarija yra gerai žinomas už savo novatorišką mokslinių tyrimų ir plėtros pramonės todėl studentai stengiasi pagrindinė biotechnologijų, genetikos, farmacijos ir kitos pažangiausius, sveikatos ir medicinos susijusios karjera rasite Šveicarijos aukštojo mokslo sklidina išskirtinių mokslo ir technologijų programas. Pakaitomis Šveicarijos, taip pat labai gerbiamas dėl savo finansų ir verslo sumanumo. Studentai stengiasi siekti karjeros finansų sektoriuje taip pat pastebėsite, kad Šveicarijos universitetai teikti visapusiškas studijų programos verslo ir finansų didžiųjų.

Apie Šveicariją

Oficialiai vadinamas Šveicarijos Federacija, Šveicarija yra Vakarų Europoje ir ribojasi su Italija, vakaruose, Vokietijos į šiaurę, Lichtenšteino ir Austrijos į rytus ir Prancūzijos vakaruose. Bernas Šveicarijos sostinė, išėjimo į jūrą šalis, kuri sudaro 26 kantonai, arba teritorinių padalinių, kurie skiriasi šiek tiek vyriausybės administracinių procedūrų. Šveicarijos 's gyventojų dauguma (beveik aštuoni milijonai žmonių) gyvena plote vadinama plato, kur tankiau apgyvendintų miestų Ciuricho ir Ženevos yra.

Šveicarija garsėja kaip viena iš turtingiausių pasaulio šalių. Gyventojai turi didžiausią sumą nefinansinių ir piniginio turto apskaita vienam asmeniui, palyginti su kitų piliečių pasaulyje. Be to, Ženevos ir Ciuricho nuosekliai traktuojami kaip du miestai eksponuoti geriausius gyvenimo lygį tarp visų kitų pasaulio miestų.Šveicarija 'ai stabili ekonomika yra priskirtas jo savarankiškumo per ūkininkavimo ir veiksmingą gamybos praktikos, kurios leidžia ją eksportuoti didelius kiekius prekių. Kitos sritys, kad Šveicarija rodo puikią kompetenciją ekonomikos apima turizmą, Tarptautinė bankininkystė, transportas, biotechnologijos mokslinių tyrimų ir plėtros.

 

Šveicarija 's klimato

Į šiaurę nuo Šveicarijos Alpių klimatas yra vidutinis, tačiau įtakos įvairių Aukštuminiai veiksnių, kurie susiję vėjo poveikio ir atmosferos būklę, atsirandančią dėl kalnų vietą. Šveicarija 's vidutinė temperatūra yra apie 50 laipsnių pagal Celsijų (10 Celsijaus), su Rainful sumos svyruoja nuo kiek kaip 67 (170 cm) colių šalia Luganas ir taip mažai, kaip 21 (53 cm) colių aplink Ronos slėnyje.Šiaurės ir vakarų Alpėse, gyventojai patiria lietinga, šiek tiek atvėsti klimatas, temperatūra lieka apie 32 laipsnių pagal Celsijų (0 C temperatūrai) žiemą ir 70 laipsnių pagal Celsijų (21 Celsijaus) teritorijose pietuose ir pietryčiuose Alpėse.

 

Esminiai faktai apie Šveicarija

  • Vėliava eksponatų baltas kryžius nuo ryškiai raudoname fone. Ginklų kryžiaus yra šiek tiek ilgesnis nei jų pločio.
  • Šveicarijos nacionalinis himnas, ar Šveicarijos himnas, prasideda linijos "Radiant ryto dangų, Viešpatie, aš matau, kad tu yra naktis ". (Trittst į Morgenrot Daher, Seh 'ich dich į Strahlenmeer)
  • Šveicarija pasilieka savo valiutą, Šveicarijos frankas, kai Europa perėjo prie euro. Monetos viena, penkių, dešimt, 20 ir 50 santimų apima kitus piniginius vienetus. Frankų yra prieinami vieno, dviejų ir penkių frankų. Frankas "pažymi, " ateiti iš dešimties, 20, 50, 500 ir 1000 frankų.
  • Šveicarija naudoja metrinę sistemą įvertinti svorio ir matmenų
  • Nacionalinės šventės Naujieji Metai 's darbo diena gegužės 1 ir Kalėdos. Kristaus žengimo į dangų, Didįjį penktadienį, Sekminių pirmadienis ir Velykų pirmadienį laikomi religinių švenčių

 

Kalbos

Kadangi Šveicarija ribojasi su kelių skirtingų šalių valstybė turi keturias nacionalines kalbas - italų, vokiečių, prancūzų ir Reto-Char. Šveicarijos piliečių dauguma pirmiausia kalbėti vokiškai, o 20 proc kalbėti prancūzų ir aštuoni procentai kalbėti itališkai. Daugybė tarmės unikalus Tam tikruose kantonuose veikia taip pat.