Švietimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Carthage" siūlo 38 kreditų magistrantūros studijų programą su trimis koncentracijos sritimis, taip pat leidimų skaityti, administravimą, specialųjį išsilavinimą ir anglų kalbos mokymą. Per vakaro studijas jūs galite užsidirbti savo M.Ed., Pridėti papildomų mokymo licencijų arba baigti kursinius darbus asmeniniam praturtėjimui.


Apie M.Ed. Programa

Švietimo programos magistras "Kartaginas" skatina intelektines ir profesines mokymosi galimybes liberaliojo meno švietimo kontekste. Klasės leidžia mokytojams nuolatos susipažinti su aktualiomis švietimo problemomis, tokiomis kaip mokymo programos, konsultavimas, patarimai ir administravimas. Visi kursai atitinka Viskonsino mokytojų licencijavimo reikalavimus pasirinktose srityse ir atlieka Viskonsino departamento Viešosios instrukcijos programos patvirtinimą.


Koncentracijos ir licencijavimas

Kartu su 38 kreditų magistro studijų programa su trimis specializuotomis koncentracijomis, "Carthage" taip pat siūlo tokią švietimo licencijavimą:

 • Skaitymo mokytojas: # 316 licencija
 • Pasiekti specialistą: # 17 licenciją
 • Švietimo administracija: # 51 pagrindinė licencija
 • Tarpkategorinis specialusis ugdymas: # 801 licencija
 • Anglų kalba kaip antroji kalba: # 395 licencija

Be to, "Carthage" siūlo mokytojams paspartintą sertifikatą arba "ACT", kuris padeda tiems, kurie jau turi bakalauro laipsnį ir nori tapti licencine mokytoja Viskonsine.


Koncentracijos

Šią koncentraciją sukūrė K-12 mokytojai ir administratoriai bei Kartėja.


Specializuotos koncentracijos

Vadovavimas mokymuose

"Leadership in Teaching concentration" rengia jus už lyderio vaidmenis svetainių valdyme, mokymo programų rengimo, vertinimo programose ir sprendimų priėmimo procese, pagrįstuose duomenimis. Inovaciniai dalykiniai darbai mokymo programų klausimais, vertinimas, profesionalumas ir veiksmų tyrimai leidžia mokytojams tobulėti, nes švietimo aplinka ir toliau keičiasi.


Mokymo programa ir instrukcija

Koncentracija mokymo programoje ir instrukcijoje rengia mokytojus už vaidmenų mokymo programos kūrimą, vertinimą ir duomenų valdymą priimamų sprendimų priėmimą. Kursai tokiose srityse kaip daugiakultūris mokymas, miesto problemos, turinčios įtakos mokymosi aplinkai, studentų pasiekimai ir mokymasis leidžia mokytojams tobulėti profesiniu požiūriu, nes švietimo aplinka ir toliau keičiasi.


Aukštasis išsilavinimas

Ši koncentracija rengia studentus administravimo vaidmeniui kolegijoje ar universitete. Per kursinius darbus aukštojo mokslo studentai yra pasirengę vadovauti įvairiose srityse.


Licencijuotos koncentracijos

Administracija / vadovo licencija (# 51)

Administravimo koncentracija pasiruošusi vadovauti kaip vadovai K-12 nustatymuose. Kursinis darbas orientuotas į svetainių valdymą, mokyklos teisę, mokyklų finansavimą ir lyderystės ugdymą.


Skaitymo licencijos (# 316 ir # 17)

Kartagenas siūlo licencijuotų pedagogų studijų programą. Reading # 316 licencija yra Reading Teacher licencija, skirta skaityti mokytojus, dirbančius tiesiogiai su vaikais. Reading # 17 licencija yra skaitymo specialisto sertifikatas, skirtas tiems, kurie yra tiesiogiai atsakingi už skaitymo programos vadovavimą ar prižiūrėjimą nustatant K-12; ši licencija turės baigti tiek skaitymo # 316 licenciją, tiek magistro laipsnį.


Kryžminio tipo specialiojo ugdymo licencija (Nr. 801)

Ši koncentracija vedina licencijuotus mokytojus į specialiojo ugdymo sertifikavimą. Pasibaigus sertifikavimo ir tyrimų sezonui, jūs įgysite magistro laipsnį su koncentracija specialiame ugdyme.

Anglų kalbos mokymosi licencija (# 395)

"Carthage" su malonumu praneša apie naują licencijavimo programą anglų kalbos kaip antrosios kalbos Viskonsino pedagogų licencijai gauti. Ši programa gali būti baigta baigus aukštesnįjį lygį, pagal kurią suteikiama # 395 anglų kaip antrosios kalbos licencija ir jūsų magistro laipsnis, arba jis gali būti baigtas kaip baigiamojo bakalauro laipsnio programa, vedanti tik į licenciją. Jei šiuo metu turėsite vieną iš šių licencijų, jūs turėsite teisę baigti bakalaureato programą, kuriai suteikiama tik licencija: ankstyvoji vaikystė-paauglė (K-12 lygio 74 lygmuo), ankstyvojo paauglio vidurinė vaikystė (1-8 klasių lygmuo) 72) ir ankstyvojo paauglių-paauglių (6-12 klasių 73 lygio) srityse.


Priėmimo sąlygos

Asmenys, norintys įstoti į magistro laipsnį, privalo atitikti šias kvalifikacijas:

 • Sėkmingai baigę bakalauro laipsnį.
 • Turi galiojančią mokymo pažymėjimą, išduotą vienos iš 50 valstybių narių, arba užsiima profesine veikla, kurios tikslas yra švietimas (pvz., Slauga, socialinis darbas ir kt.).
 • Minimalus taškų vidurkis yra 2,75.

Carthage College " nediskriminuoja darbuotojų, studentų ar pareiškėjų dėl rasės, lyties, negalios, veteranų statuso, tautybės, religijos ar asmeninės priklausomybės.


Priėmimo tvarka

Prieš priimdami kandidatus, jie turi:

 • Pateikite paraišką, asmeninę pažymą ir 35 JAV dolerių paraiškos mokestį.
 • Siųskite oficialius visų koledžo darbų protokolus. Reikalingas ne mažiau kaip 2,75 GPA.
 • Pateikite galiojančio mokymo pažymėjimo (licencijuotų mokytojų) įrodymą.
 • Įtraukite du rekomendacinius laiškus (atsisiųskite asmeninės vertinimo formą):
  • Vienas iš supervizoriaus.
  • Vienas iš kolegės dabartinėje darbo vietoje, buvęs profesorius ar papildomas vadovas.
 • Interviu su absolventų programos direktoriumi (neprivaloma, bet rekomenduojama).

Kai paraiška užpildyta, Magistrantūros programos direktorius atsiųs laišką, patvirtinantį, kad jis yra priimtas. Priėmus, studentai bus paskirti patarėjui, kuris padės studentams atrinkti du visą darbo dieną dirbančius dėstytojus, kurie dirbs magistrantūros komitete.


Tarptautiniai studentai

Be priėmimo reikalavimų, nustatytų visiems absolventams, tarptautiniai studentai turi:

 • Parodyti kalbos mokėjimą anglų kalba. Studentai atitinka anglų kalbos reikalavimus, kai jie pateikia įrodymus, kad priimtina TOEFL veikla.
 • Pateikite oficialų visų ankstesnių kolegijų kursų vertimą į anglų kalbą.
 • Pateikite anglų kalbos įrodymus, kad jie įgijo bakalauro laipsnį.
 • Pateikite JAV patvirtinimo formą, patvirtinančią, kad studentui yra suteiktas nepriklausomas finansavimo šaltinis.


Kreditų perdavimas

Prieš priimant kandidatūrą, studentai gali prašyti taikyti 12 kreditų, kurie buvo gauti Karthago mokinių švietimo programos magistro studijų programoje. Kolegija gali priimti 12 kreditų iš kitos institucijos, jei:

 • Studentas uždirbo kreditus per pastaruosius penkerius metus.
 • Studentas baigė kursinius darbus prieš pasibaigiant semestrui ar vasaros sesijai, kai Kartagija priima studento kandidatūrą.
 • Visuose perduodamuose kursuose studentas išlaikė "B" vidurkį. Kolegija nepritars "pass" arba "credit" darbui.
 • Kursinis darbas yra susijęs su studento koncentracijos sritimi.
 • Studentai gali perkelti ne daugiau kaip 12 kreditų į savo studijų programas prieš gaunant leidimą iš aukštojo mokslo komiteto ir magistro programos direktoriaus.


Studijų programa

Įstojus į Švietimo magistro programą, studentas ir patarėjas parengs individualią studijų programą. Studijų forma turi būti baigta ir pateikta aukštojoje mokykloje.

Programa susideda iš 38 kreditų kursinio darbo.

Asmenys privalo įsiregistruoti kursuose 5000 ar daugiau aukštų. Tęstinio mokymo kreditai nebus skaičiuojami magistro laipsniui.

Magistrantūros programa priims ne daugiau kaip 12 kreditų už kreditus, uždirbtus Kartaginėje per pastaruosius penkerius metus iki studijų programos pateikimo.


Programos planavimas

PRAŠYMAS UGDYMO PROGRAMOS MASTER

Paraiškos forma turi būti užpildyta prieš baigus 12 kreditų aukštąjį išsilavinimą Kartygoje.


IŠSILAVINIMO PROGRAMOS MAGISTRAS

Per 30 dienų nuo priėmimo į programą studentai turi susitikti su paskirtu patarėju. Kandidatas ir patarėjas dirbs, kad užtikrintų aukštąjį mokslą.


STUDIJŲ KOMITETAS

Magistrantūros programos direktorius dirba su kiekvienu studentu, norėdamas pasirinkti konsultantą. Padedant konsultantui, studentai atrenka du papildomus žmones, kurie dirba absolventų komitete. Komitetas apima studento akademinį patarėją, studento koncentracijos srities asmenį ir Švietimo departamento asmenį.

Aukštojo mokslo komisija atlieka keturias funkcijas: tvirtina studento pasiūlymą dėl kapeliono patirties; peržiūri ir tvirtina disertaciją ar projektą; dalyvauja gynyboje programos pabaigoje.


FAKULTETO PATARIMAI

Tikimasi, kad studentai aktyviai dalyvaus pasirinkdami savo fakulteto patarėjus. Mes skatiname studentus sužinoti apie savo fakultetą ir nurodyti jų susidomėjimą dirbti su konkrečiomis programomis. Fakulteto patarėjai palaiko glaudžius mentorystės santykius su studentais ir padeda jiems kurti individualius planus, pagrįstus jų unikaliais užklausimais. Studentas privalo prašyti komiteto narių tarnybų asmeniškai užtikrinti prieinamumą.


REIKALINGI KURSAI VISIEMS KONCENTRACIJOS

 • EDU 5060 Švietimo pagrindai (2 kreditai)
 • EDU 5240 "Kokybiniai metodai švietimo tyrimuose" (4 kreditai)
 • EDU 5250 kiekybiniai metodai švietimo tyrimuose (4 kreditai)
 • EDU 5550 magistro laipsnio įgūdžių patirtis (4 kreditai)


Licencijuojamos takelio parinktys

"Carthage" siūlo penkis takelius, leidžiančius gauti papildomą leidimą, taip pat tris būdus, skirtus padėti mokytojams tobulinti savo įgūdžius:

 • Pirmas variantas: mokymo programa ir instrukcija
 • Antras variantas: mokymo programa ir instrukcija su skaitymo licencija Nr. 316
 • Trečias variantas: mokytojų lyderystė
 • Ketvirtas variantas: mokytojų lyderystė su skaitymo licencija Nr. 17
 • Penkta galimybė: aukštasis mokslas
 • Šeštas variantas: tarpdalykinis specialusis ugdymas, kurio licencija Nr. 801
 • Septynios galimybės: Švietimo administracija (K-12), turinti 51 licenciją
 • Opcija 8: anglų kalba kaip antroji kalba su # 395 licencija


Anglų kalba kaip antroji kalba

"Carthage" su malonumu praneša apie naują licencijavimo programą anglų kalbos kaip antrosios kalbos Viskonsino pedagogų licencijai gauti. Ši programa gali būti baigta baigus aukštesnįjį lygį, pagal kurią suteikiama # 395 anglų kaip antrosios kalbos licencija ir jūsų magistro laipsnis, arba jis gali būti baigtas kaip baigiamojo bakalauro laipsnio programa, vedanti tik į licenciją.

Jei šiuo metu turite vieną iš šių licencijų, turite teisę baigti bakalaureato baigimo programą, kuriai priklauso tik licencija:

 • Ankstyvoji vaikystė-paauglė (K-12 lygis, 74 lygis)
 • Vidurinė vaikystė-ankstyvas paauglys (1-8 klasė 72 lygis)
 • Ankstyvas paauglių ir paauglių (6-12 klasių 73 lygis)

Kursai bus pasiūlyti ištisus metus " Carthage College magistrantūros studijų programoje. Daugiau informacijos apie šią programą, prašome kreiptis į Tarnybos tęstinių studijų 262-551-6300.


Skaitymas ir tyrimai daugiakultūrėje vaikų ir jaunimo suaugusiųjų literatūroje

EDU 5230 (FALL, SPRING, SUMMER) 4 KREDITAI

Moksleivių galimybė studijuoti vaikų ir jaunuolių literatūros prigimtį, vaikų ir jaunimo suaugusiųjų literatūros naudojimą mokykloje, viešąsias ir specialias bibliotekos sąlygas, vaikų ir jaunimo suaugusiųjų literatūros tendencijas kaip bendrą literatūros dalį. ir kaip švietimo jėga ir dabartiniai šios srities moksliniai tyrimai.


ELL raštingumas ir apgyvendinimas

EDU 5280 (FALL) 4 KREDITAI

Instrukcija apims penkias plačias sritis, kurias naudos dalyviai, dirbdami su besimokančiaisiais, kurių kalbos ir raštingumo lygis yra skirtingas. Fokusavimo sritys: svarbūs kriterijai, taikomi nustatant vaikų kalbos ir raštingumo uždelsimą, pažinimo, kalbos ir kalbos santykiai, kultūriniai ir kalbiniai skirtumai, skirtingų mokymosi stilių mokomosios priemonės ir pagrindiniai veiksmingo raštingumo ugdymo elementai. Šiai klasei priskiriamos 10 valandų klinikinio darbo ESL klasėje, be kursinių darbų.


Anglų kalbos kaip antrosios kalbos metodai

EDU 5281 (FALL) 4 KREDITAI

Šis kursas supažindina studentą su metodais, mokymo programomis ir dabartine užsienio kalbos ir (arba) anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymo praktika. Šiai klasei priskiriamos 10 valandų klinikinio darbo ESL klasėje, be kursinių darbų.


Kultūriškai atsakinga instrukcija

EDU 5282 (FALL, SPRING, SUMMER) 4 KREDITAI

Studentai išnagrinės kultūrinę įvairovę, kuri egzistuoja vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu, siekiant teigiamai vertinti kitų kultūrų indėlį. Studentai gaus asmeninius ryšius su kitų kultūrų atstovais ir mokysis mokytis skirtingų pasaulio kultūrų bendravimo įgūdžių.


Praktika ESL klasėse

EDU 5284 (FALL, SPRING) 4 KREDITAI

Šis kursas suteikia studentams stebėjimo ir analizės įgūdžius, reikalingus jų asmeniniam išsilavinimo mokymui, skirtiems šiam praktiniam darbui, taip pat metodus, kaip dirbti su specialistais ESL / dvikalbėse klasėse mokyklose. ESL komponentai / artefaktai bus pridedami prie esamo portfelio licencijoms mokyti.


Lingvistikos pagrindai įvairių mokinių mokytojams

EDU 5285 (FALL, SPRING) 4 KREDITAI

Šis kursas suteiks studentams sistemą, kuri leistų geriau suprasti lingvistikos parametrus, įskaitant bendravimo pobūdį; fonologiniai komponentai, tokie kaip fonetika, fonologija, morfologija ir sintaksė; sociolingvistika; ir kalbinė antropologija. Studentai taip pat išnagrinės kalbos įgijimo procesą, susijusį su jo taikymu studentų raštingumo mokymosi rezultatams, akcentuojant unikalius anglų kalbos besimokančiųjų kalbos įgijimo poreikius.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2018

Apie mokyklą

Founded in 1847, Carthage College is a four-year, private college of the liberal arts and sciences in Kenosha, Wisconsin. Carthage combines an environment of reflection and self-discovery with a cultu ... Skaityti daugiau

Founded in 1847, Carthage College is a four-year, private college of the liberal arts and sciences in Kenosha, Wisconsin. Carthage combines an environment of reflection and self-discovery with a culture of high expectation so our students uncover and ignite their true potential. Skaityti mažiau