Švietimo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa yra suprojektuota apie tris pagrindinius modulius ir du papildomus modulius. Pagrindiniai moduliai yra skirti padėti studentams identifikuoti konkrečius tyrimo klausimus kritiškai peržiūrint literatūrą; plėtoti reikiamas žinias, supratimą ir praktinius įgūdžius atitinkamuose mokslinių tyrimų metoduose; ir parengti įtikinamą pažangių tyrimų dalį. Neprivalomi moduliai suteikia jums galimybę gilinti savo turimas žinias ir išplėsti jūsų dėkingi už studijas.

Švietimo magistras yra pažangių studijų programa tiems, kurie nori gilinti savo žinias apie išsilavinimą apskritai ir tiems, kurie nori susieti švietimo praktiką, teoriją ir mokslinius tyrimus.

Kaip tu studijuojate

Tikimasi, kad visi studentai lankysis programoje numatytame mokyme. Tai vyksta dviejų savaičių studijų mokyklose (penktadienis - sekmadienis spalio ir vasario mėn.) Ir vienos savaitės trukmės studijų mokykla (liepos-pirmadienio-penktadienio).

Mokymo mokyklos apima paskaitas, studentų pristatymus, seminarus, lankomus kalbėjusius ir seminarus. Visas dėmesys skiriamas studentų paskatinimui dalintis ir aptarti savo darbą bei teikti struktūrinę veiklą, pagrįstą studentų mokslinių tyrimų interesais, ir akademinio personalo narius. Studijų mokyklose dalyvauja visi magistrantūros ir mokslo studentai Švietimo mokykloje ir siūlo intensyvų, draugišką ir energingą patirtį visiems, kurie dalyvauja.

Tarp studijuojančių mokyklų kiekvienam moduliui vyksta kas pusryčiai. Tai gali būti asmeniškai ar nuotoliniu būdu. Šie seminarai taip pat pateikiami kaip "internetiniai seminarai", kuriuose naudojama Virtualioji mokymosi aplinka (VLE). VLE suteikia studentams prieigą prie įvairių struktūrinių išteklių, įskaitant daugybę skaitmeninių tekstų ir pagrindinių rodmenų. Jis taip pat yra naudojamas labiau interaktyviai, kaip priemonė išplėsti dialogus, kurie yra svarbūs studentų mokymuisi.

Programos struktūra

Branduolys:

  • Kritinis įsitraukimas į edukacinę literatūrą
  • Tyrimo metodai
  • Disertacija

Neprivaloma (studentai pasirenka du):

  • Švietimas ir socialinis teisingumas
  • Švietimo lyderystė ir valdymas: teorija ir praktika
  • Kalba ir išsilavinimas
  • Specialios ugdymo poreikiai ir negalia

Kontaktinės valandos ir nepriklausomas tyrimas

Dėl šios programos pobūdžio savaitės kontaktinės valandos gali skirtis. Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendras vadovas, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasėje besimokantieji savarankiškame tyrime praleidžia ne mažiau kaip dvi valandas. Dėl išsamesnės informacijos apie šį kursą kreipkitės į programos vadovą.

  • Asmeniniai ir grupiniai vadovėliai per visą programą
  • Dalyvavimas mokomuose moduliuose (25 valandos modulyje)

Kaip vertinate

Jums bus įvertintas raštu paskirtas užduotis, portfelius ir pristatymus. Jūs taip pat reguliariai susipažinsite su savo darbu iš mokymo personalo ir savo Tutor, taip pat gausite pažymių, kad pažintumėte savo mokymosi programas. Be to, turėtumėte tikėtis, kad dalyvaudami formuojančioje vienas kito idėjų peržiūroje ir dirbdami visą programą per aktyvią diskusiją grupėje ir įvairių pristatymo metodų (pvz., Metinių studentų konferencijų pristatymų, plakatų sesijų, "PechaKucha" sesijų).

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Pirmoji ar antroji klasė pagyrimu laipsnį ar lygiavertę profesinę patirtį.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau