Švietimo menų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nesvarbu, ar esate pedagogas, pasirengęs žengti į priekį savo mokyklos rajone, ar verslo profesionalas, norintis lipti per įmonės laiptus, The University of Findlay siūlo švietimo programos magistro programą, kad atitiktų jūsų karjeros tikslus.

Iš pirmo žvilgsnio

 • Mokymas palyginamas su valstybinėmis mokyklomis.
 • Asmeninis patarėjas, dirbantis su jumis vienas su kitu visos programos metu.
 • Laipsnis baigiamas per 12-18 mėnesių (jei priimamas visą darbo dieną).

Findlay universiteto internetinis menų magistro laipsnis švietimo srityje - gamtos mokslų švietimas buvo įtrauktas į geriausių internetinių gamtos mokslų magistro studijų programų 2019 sąrašą!

Internetinis švietimo magistras

Internetiniai švietimo magistrai Findlay MAE programą sudaro 33 kreditų valandos

 • 5 pagrindinės klasės (15 val.) +
 • Pasirinkite vieną iš šių pabrėžimo sričių (18 val.) Arba
 • Pasirinkite kurį nors iš „Findlay“ magistro lygio kursų, skirtų generalistės magistrui.

Kreipkitės šiandien ir pradėkite užsiėmimus 2020 m. Gegužės 18 d

Findlay universiteto internetinis menų magistro laipsnis švietime leidžia žengti kitą savo karjeros žingsnį dirbant pagal tvarkaraštį kaip užimtam specialistui. Nėra nustatyto klasės laiko, kurį reikia sujungti į kompiuterį. Mes suteikiame jums dėmesio ir palaikymo, kad darbai būtų atlikti savo laiku. Nors jūs galite baigti savo laipsnį tik per 18 mėnesių, jūsų priimti kursai gali būti taikomi jūsų laipsniui iki 7 metų.

Mes esame pasiryžę padėti jums pasiekti savo ateities švietimo tikslus. Bendradarbiaudami su savo patarėju, galite sudaryti kursų tvarkaraštį, atitinkantį jūsų poreikius, arba vadovautis viena iš mūsų pedagogikos krypčių.

Pabrėžtos sritys

Vaikų literatūra

Tapkite ekspertu, kaip įtraukti vaikų literatūrą ir iliustracijas į savo mokymo programą ir klasę.

Mokymo programa ir mokymas

Naujovinkite mokymo programą ir mokytojų rengimą, kad jūsų mokykla taptų XXI a.

Švietimo administracija

Poveikis švietimui už klasės ribų - vadovaujant ir palaikant mokytojus savo mokykloje.

Žmogiškųjų išteklių plėtra

Ši kryptis skirta tiek dėstytojams, tiek kitų sričių profesionalams. Ši kryptis paruošia jus internetinio mokymo, darbo jėgos ugdymo, suaugusiųjų mokymo programų rengimo ir daugelio kitų vaidmenų tęstiniam suaugusiųjų švietimui vietoms.

Matematika

Išplėskite savo žinias apie matematiką ir susijusias mokymo strategijas kaip dabartinis šios srities pedagogas.

Skaitymas

Vykdykite mokinius į sėkmę pasitelkdami pažangias skaitymo technikas, kurios gali būti pritaikytos specialiųjų poreikių klasėms, įvertinimams ir tyrimams. Kurso kursai, reikalingi šiai krypčiai, yra tie patys, kurie reikalingi Skaitymo patvirtinimui. Tai puikus pasirinkimas pedagogams, norintiems tęsti karjerą, tačiau gali būti nepasirengę visam magistro darbui.

Mokslas

„BestColleges.com“ patenka į 10 geriausių internetinių gamtos mokslų mokymo programų magistro laipsnį. Ši programa padeda jums tapti ekspertu įtraukiant gamtos mokslų, technologijos, inžinerijos ir matematikos principus į kasdienius pamokų planus ir mokymo programas.

STE (A) M - mokslas, technologijos, inžinerija, menai ir matematika

Bendradarbiaujant su „Discovery Education“, šiuose kursuose daugiausia dėmesio skiriama tokioms temoms kaip šiuolaikinės inovacijos mokyklose, tyrimais pagrįstas gamtos mokslų mokymas, mokslas ir technologijos pedagogams, diferencijuotas mokymas, vaikų literatūra mokymo programoje ir vadovybė mokykloje. Dalyviai internete mokosi sąvokų, kurios gali būti lengvai pritaikomi klasėje kitą dieną.

Universiteto švietimo magistras

Findlay švietimo magistro laipsnį (MAE) sudaro 33 kreditų valandos

„Findlay“ švietimo magistrantūros programa leidžia žengti kitą žingsnį savo karjeroje, dirbant pagal tvarkaraštį kaip užimtam specialistui. Mūsų patarėjai dirbs vienas su kitu norėdami pasiekti asmeninius karjeros tikslus. Mes suteikiame jums dėmesio ir palaikymo, kad darbai būtų atlikti savo laiku.

Priėmimas vyksta kiekvienais metais pradedant rudenį, vasarą ir pavasario semestrus. Kreipkitės šiandien, kad pradėtumėte užsiėmimus 2020 m. Gegužės 18 d. Arba 2020 m. Rugpjūčio 17 d.

Kurso parinktys

Studentai, norintys studijuoti tik Findlay miestelyje, gali sutelkti savo žinias į žmogiškųjų išteklių plėtrą (HRD) arba pasirinkti specializaciją iš Findlay magistrantūros studijų pasiūlymų.

Žmogiškųjų išteklių plėtra

Šiandien įmonės pripažįsta darbuotojų tobulėjimo ir mokymo svarbą. Didėja žmogiškųjų išteklių specialistų, galinčių kurti ir įgyvendinti mokymo programas ir sukurti mokymosi dinamiką visai organizacijai, poreikis.

Remdamasi tvirtais švietimo magistrantūros programos pagrindais, Žmogiškųjų išteklių plėtros kryptis rengia kursus, orientuotus į darbuotojų mokymą.
Studentai, gaunantys menų magistro laipsnį žmogiškųjų išteklių ugdymo srityje, privalo baigti:

 • Magistrantūros studijų programa (penki kursai),
 • Žmogiškųjų išteklių plėtros kryptis (trys kursai) ir
 • Išmokite tris kursus vienoje iš šių sričių:
  • Vadovavimas
  • Mokymas ir tobulinimas

Generalinis švietimo magistras

Bendroji MAE programa buvo parengta taip, kad ji būtų pritaikyta jūsų asmeniniams ir profesiniams tikslams, leisdama mūsų studentams pasirinkti jiems tinkamas klases.

Studentai, uždirbantys menų magistro laipsnį, privalo baigti:

  • Magistrantūros studijų branduolys (penki kursai) ir
  • 18 kreditų valandų abiturientų kursai.

Tarptautinių studentų švietimo magistras

Įsitraukimas į naują kultūrą gali būti bauginantis ir pribloškiantis, tačiau The University of Findlay mes stengiamės, kad mūsų miestelis jaustųsi kaip antri namai. The University of Findlay edukologijos magistras (MAE) yra paremtas „švietimo lyderyste“. Edukologijos kolegijos fakulteto nariai padės jums pritaikyti MAE laipsnį, kad atitiktumėte profesinės karjeros tikslus ir akademinius interesus. Findlay fakultetas, kuriame dirba patyrę mokytojai, švietimo administratoriai ir žmogiškųjų išteklių vystymo specialistai, rūpinasi jumis ir jūsų būsima sėkme. Findlay MAE programa:

 • Visiškai siūloma universiteto miestelyje.
 • Galima atlikti per 18 mėnesių.
 • Paskiria paskirtą tarptautinį studentų patarėją, kuris padėtų studentams planuoti savo studijų programą, užsiregistruoti į klases ir siūlyti paramą pagal studijų programą.
 • Skatina mokinius dalintis savo namų kultūra klasėje.
 • Dėsto kursų turinį kultūriškai tinkamu būdu, kuris gali būti pritaikytas kitose šalyse.

Studijų sritys

Tarptautiniai studentai, norintys studijuoti Findlay miestelyje, gali sutelkti savo studijas į žmogiškųjų išteklių plėtrą (HRD) arba pasirinkti specializaciją iš Findlay universiteto kursų pasiūlymų. Žmogiškųjų išteklių plėtra (HRD) HRD dėmesys skirtas patenkinti augančią kvalifikuotų mokymo ir tobulėjimo specialistų paklausą, suteikiant absolventams žinių bazę, įgūdžius, mokymą ir praktinę patirtį, reikalingą vadovaujantiems vaidmenims suaugusiųjų ir tęstiniame mokyme.

Studentai, gaunantys menų magistro laipsnį žmogiškųjų išteklių ugdymo srityje, privalo baigti:
 • Magistrantūros studijų programa (penki kursai)
 • Žmogiškųjų išteklių plėtros kryptis (trys kursai)
 • Išmokite tris kursus vienoje iš šių sričių:

Lyderystė - padidinkite savo žinias apie efektyvią lyderystę per sąveiką ir įgyvendindami strategiją.

Mokymai ir tobulinimas - dabartiniams ir siekiantiems žmogiškųjų išteklių specialistams, norintiems įgyti naują požiūrį į valdymo ir organizacinius metodus.

Pasirinkite savo dėmesį

Jei jus domina ne žmogiškųjų išteklių karjera, galite pasirinkti siekti bendrojo laipsnio. Bendroji MAE programa buvo parengta taip, kad ji būtų pritaikyta jūsų asmeniniams ir profesiniams tikslams, leisdama mūsų studentams pasirinkti jiems tinkamas klases. Šis kelias susideda iš penkių mokymo kursų ir jūsų pasirinktų bet kurių 18 absolventų kreditų valandų. Tai reiškia, kad jūs galite pasirinkti „Findlay“ siūlomas klases, atitinkančias jūsų individualius pomėgius, kad galėtumėte pritaikyti laipsnį jūsų poreikiams.


Studentai, uždirbantys menų magistro laipsnį, privalo baigti:

 • Magistrantūros studijų programa (penki kursai)
 • 18 kreditų valandų abiturientų kursai

Priėmimo sąlygos

 • Originalūs ir oficialūs įgaliojimai, liudijantys, kad baigtas ir suteiktas bakalauro laipsnis ARBA darbas, atliktas per bent 7-ą kadenciją.
 • Turėkite mažiausiai 79 balus iš patikrinto TOEFL interneto testo (iBT), turėdami 20 ar geresnių kalbėjimo ir 20 ar geresnių rašytinių testų, arba patikrintą Tarptautinės anglų kalbos testų sistemos (IELTS) akademinį balą su mažiausiu bendruoju juostos balu. iš 6,5.
 • GPA yra 2,75 4,0 skalėje su 3,0 per paskutines 60 valandų bakalauro ar aukštesnio lygio kursinių valandų.
 • Trys rekomendacinio rašto raidės, jei GPA yra nuo 2,5 iki 2,75.Jei jūsų TEOFL ar IELTS balai neatitinka šių reikalavimų, apsvarstykite galimybę registruotis į „Findlay“ intensyvią anglų kalbos programą (IELP), siūlomą universiteto mieste ar internete. Ši programa skirta pagerinti jūsų anglų kalbą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Findlay yra lanksti, į ateitį orientuota institucija, nuolat ieškanti būdų, kaip geriau aptarnauti studentus ir bendruomenę. Šiandieniniame sparčiai populiarėjančiame pasaulyje „Find ... Skaityti daugiau

The University of Findlay yra lanksti, į ateitį orientuota institucija, nuolat ieškanti būdų, kaip geriau aptarnauti studentus ir bendruomenę. Šiandieniniame sparčiai populiarėjančiame pasaulyje „Findlay“ nuolat adaptuoja programas ir mokymo metodus, kad patenkintų dabartinių studentų, besiruošiančių rytdienos karjerai, poreikius. Skaityti mažiau