Švietimo vadybos magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apie programą

Patyrę, licencijuoti mokytojų lyderiai, kurie yra pasirengę vadovauti lyderiams už savo klasių ribų, turi gauti papildomų licencijavimo pažymėjimų. Salem magistrantūros švietimo lyderystėje yra pagreitinta studijų programa, kuri rengia studentus licencijuoti kaip direktoriai, rajono vadovai ir supervizoriai visuose švietimo lygiuose (Pre-K per Suaugusieji). Švietimo lyderystės programos magistro studijų programa suteikia du būdus, kaip licencijuoti.

  • Pagrindinė trasa yra 30 valandų programa, kurią sudaro 11 mėnesių kursinių darbų. Programos pabaigimas suteikia licenciją kaip PreK-Adult Principal.
  • Full Certification Track“ yra 36 valandų programa, kurią sudaro 15 mėnesių kursinių darbų. Programos pabaigimas suteikia licenciją kaip PreK-Adult Principal, General Supervisor ir Superintendent.

Išsilavinimo lyderystės programos magistras rengia mokinius su praktiniais įgūdžiais ir žiniomis, reikalingomis mokyklos ir mokyklos rajono vadovams. Kasmetiniai studento pažymėjimai, reikalingi egzaminui gauti, atitinka 100%. Visi kursiniai darbai apima lauko darbus arba stažuotės patirtį, kuri gali būti baigta jūsų mokykloje ar rajone. Programoje naudojami unikalūs santykiai tarp lyderio kandidato, jų įdarbinančio mokyklos rajono ir universiteto.

Salemo švietimo mokykla yra nacionaliniu mastu akredituota pagal Nacionalinę mokytojų rengimo akreditavimo tarybą (NCATE), per CAEP akreditacijos sistemą. Lyderystės steigimo taryba (ELCC). Šis paskyrimas palengvins efektyvesnį kelią į licenciją jūsų šalyje.

Gyvenimas ir mokymasis Indianapolyje

Tikrai Amerikos širdyje, Indianapolis yra įvairi metro sritis, kurioje yra beveik vienas milijonas žmonių.

Jame gyvena dideli darbdaviai, tokie kaip „Salesforce“ ir „Eli Lily“, turintys didelę ekonomiką. Indianapolis taip pat yra „veiksmo viduryje“, nes tokie miestai kaip Čikaga, Našvilis ir Sent Luisas yra lengvi.

Mokymasis Saleme yra bendruomenės pastangos. Jūs turėsite studento sėkmės patarėją, skirtą jūsų sėkmei, ir mūsų fakultetas yra pasiryžęs jūsų unikaliam mokymosi keliui, kaip jūs vykdote savo kolegijos laipsnį.

Mūsų MBA programa yra įsikūrusi Carmel, kuri yra šiaurės priemiestyje Indianapolis.

Apie Salem University

Įkurta 1888 m. Vakarų Virdžinijoje, Salemas ilgą laiką buvo tarptautinis dėmesys, nes stengiamės pasiruošti besimokantiesiems nuolat besikeičiančiai pasaulio ekonomikai.

Nuo 1888 m. Salemas suteikė laipsnių programas, turinčias tvirtą pagrindą laisviesiems menams, kurie rengia absolventus profesijoms ar aukštesnėms studijoms. Ši turtinga istorija yra grindžiama patirtimi, kurią siūlome, kai studentai pasiruošia geresnėms, šviesesnėms ateities sandoriams.

Mūsų studijų programos yra gerbiamos ir visiškai akredituotos. Mokymo programa yra orientuota ir svarbi karjerai ir skirta tęsti jus.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Skaityti daugiau

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Skaityti mažiau
Salemas , Karmelis + 1 Daugiau Mažiau