Ar jūsų švietimo vadovavimo programa yra tinkama?

Ar jums patinka dirbti kartu su kitais? Ar tu esi tas, kuris mėgsta vadovauti studentams ir yra pasiryžęs jų sėkmei? Ar jaučiate įkvėpimą globoti ateities kartas? Jei taip, karjera švietimo lyderystėje gali būti tinkama jūsų profesija!

Švietimo magistras (ED) švietimo lyderystėje siūlo studentams tris koncentracijas pasirinkti iš mokymo programos lyderystės, K-12 viešosios mokyklos lyderystės ir nevalstybinių / chartijos mokyklų lyderystės. Visos programos yra patvirtintos valstybės ir yra skirtos plėtoti neįvykdyti lyderiai, prižiūrėtojai ir administratoriai mokyklų Floridos ir tautos.

Ši programa skirta suteikti pirmaujantiems mokyklos lyderiams 21-ojo amžiaus vadovams reikalingų priemonių. Mokymo programa yra aktuali, pagrįsta moksliniais tyrimais ir sutelkta į taikymą švietimo aplinkoje visuose lygmenyse. Kursus taip pat dėsto fakultetas, turintis įvairią švietimo patirtį, įskaitant mokyklos vadovavimą, rajono administraciją ir universitetų mokymą ir mokslinius tyrimus. Turint omenyje lankstumą ir paramą, šie kursai yra skirti darbininkams.

Jie apima akis į akį, internetinius ir mišrias klases, todėl visą laiką dirbantiems pedagogams įmanoma baigti savo programas tik penkis semestrus. Fakultetas ir akademiniai patarėjai padės jums parengti planą, atitinkantį jūsų poreikius ir tinka jūsų tvarkaraščiui. Naudodamiesi internetine pagalba ir paslaugomis, spragtelėkite, USFSM suteikia individualią pagalbą, atitinkančią jūsų poreikius, kaip darbo studentą.

Ateities karjeros

Švietimo lyderystės absolventus ieškoma administravimo pareigose Sarasota, Manatee ir Charlotte apskrities mokyklos apygardose, nes jie yra orientuoti į švietimo sritį. Su USFSM magistrantų švietimo lyderystėje absolventai pradeda karjerą kaip specialistai, turintys mokslinės patirties. USFSM absolventai eina tarnauti kaip:

  • Departamento vadovai
  • Mokymo programos specialistai
  • Direktoriaus padėjėjai
  • Vadovai
  • Rajono lygmens administracijos lyderiai
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of South Florida Sarasota–Manatee »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 12, 2018
Šis kursas yra Internetinės, Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Duration
5 semestrus
Dieninės
Price
418 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date