Magistrantūros studijų programa švietimo versle

Magistrantūros studijų programa "Švietimas Verslumas" jungia švietimo, verslumo, dizaino ir inovacijų sritis. Tai sutelkia dėmesį

dėl praktinio požiūrio, skirto naujoms švietimo naujovėms remti, kaip antai švietimo technologijų kūrimo ir socialinio poveikio iniciatyvų kūrimas ir inovacijų skatinimas švietimo organizacijose ir įmonėse.

Programa remia jus kaip profesionalų, kad galėtų naudotis pasaulinės švietimo inovacijų bendruomenės galimybėmis ir tinklais (pedagoginis ir verslo).

Grupė yra tarpdisciplininė ir tarptautinė, o programa baigta bendradarbiaujant ir

darbo aplinka.

Programa siūloma bendradarbiaujant su daugeliu tarptautinių verslo ir universitetų partnerių JAV ir Europoje. Tikimasi, kad ši partnerystė padės remti programų turinį, suteikiant galimybes mokytis iš įvairių tarptautinių ekspertų ir mokytis iš įvairių verslo ugdymo atvejų visame pasaulyje.

Studijų programa suteikia turinį, orientuotą į kompetencijas, leidžiančias įsitraukti į pasaulinę švietimo (Edtech) pramonę ir švietimo sistemas Suomijoje ir visame pasaulyje.

Tu galesi

  • nustatyti verslo ir inovacijų galimybes per tarpdalykinį požiūrį švietimo ir mokymo srityje
  • kurti, išbandyti ir įgyvendinti novatorišką produktą ar paslaugą
  • praktikuoti ir dalintis tarpdisciplininių ir tarpkultūrinių komandų bei tinklų patirtimi
  • kurti profesionalius tinklus

Turinio studija - ateities klasių salės yra internete

Tyrimų struktūra yra tokia pat novatoriškesnė kaip pati programa. Tyrimai grindžiami mišraus mokymosi modeliu: nuotolinio mokymosi sesijos naudojant internetines ir vaizdo konferencijų priemones bei 2-4 asmeninės sesijos Oulu. Tarpdalykiniai susitikimai vyks įvairiais mokslo metais, pradedant trumpalaikiu vasaros sezono metu Oulu su visais dalyviais rugpjūčio 2019 m.

Pagrindinės pirmųjų sesijų temos: programos struktūra, Suomijos švietimo pristatymas, verslumo ir paslaugų dizainas, tyrimų metodologijos, produktų prototipo iššūkių išaiškinimas, internetiniai komponentai, tęstinės savarankiškos užduotys, apimančios švietimą, verslumą ir dizainą, taip pat mokslinių tyrimų temos .

Be kontaktinių mokymo sesijų, kas mėnesį vyks vaizdo konferencijų sesijos.

Daugiau informacijos apie mokymo organizavimą galite rasti mūsų interneto svetainėje.

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 17, 2018
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Price
10,000 EUR
Ne ES šalių studentams vieniems metams ir 5000 eurų už kiekvieną papildomą semestrą, norint užbaigti programą. Suomijos ir ES piliečiams nėra mokymosi mokesčio už dalyvavimą programoje.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date