Švietimo verslumo magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Švietimo verslumo magistro studijų programa

Paraiška 2020 m. Sausio 8–22 d

Mokymas 10 000 € / akademiniai metai

Stipendija yra prieinama

Koks yra laipsnis?

Programa palaiko jus kaip profesionalą tyrinėti galimybes ir kurti tinklus pasaulinėje švietimo inovacijų bendruomenėje (tiek pedagoginiu, tiek verslo požiūriu). Kohorta yra tarpdisciplininė ir tarptautinė. Programa baigta bendradarbiaujant ir į profesinį gyvenimą orientuotoje aplinkoje.

Programa siūloma bendradarbiaujant su daugeliu tarptautinio verslo ir universitetų partnerių Amerikoje ir Europoje. Tikimasi, kad šios partnerystės rems programos turinį, sudarydamos galimybes mokytis iš įvairių tarptautinių ekspertų ir mokytis iš įvairių verslumo pavyzdžių švietimo srityje visame pasaulyje.

Studijų programa teikia turinį, orientuotą į kompetencijas, leidžiančias įsitraukti į pasaulinio švietimo (Edtech) pramonę, daugiausia dėmesio skiriant Suomijos švietimo sistemai ir pagrindinėms inovacijų vietoms visame pasaulyje.

Dalyviai galės:

• nustatyti ir ieškoti verslo ir inovacijų galimybių taikant tarpdisciplininį požiūrį švietimo ir mokymo srityje;
• suprojektuoti, išbandyti ir įdiegti novatorišką produktą ar paslaugą;
• atlikti praktiką ir dalytis patirtimi tarpdisciplininėse ir tarpkultūrinėse komandose ir tinkluose; ir
• kurti profesionalius tinklus pasaulinėje „Edtech“ pramonėje.

Studijų turinys - Mišri programa

Studijos buvo sudarytos tikintis, kad dalyviai galės tęsti profesionalų darbą tuo pačiu metu, kai baigs programą. Studijos grindžiamos mišraus mokymosi modeliu su visomis užduotimis, susijusiomis su asmeninio projekto plėtra. Į modelį įeina: nuotolinio mokymosi sesijos, naudojant internetines ir vaizdo konferencijų priemones, ir 4 tiesioginiai užsiėmimai Suomijoje ir kitose svetainėse, kurias reikia nuspręsti. Tiesioginės sesijos vyks įvairiais mokslo metų laikais, pradedant 3 dienų vasaros sesija Oulu su visais dalyviais 2019 m. Rugpjūtį.

Pagrindinės kontaktinių sesijų metu nagrinėjamos temos: programos struktūra, supažindinimas su Suomijos švietimu ir vizitais mokykloje, verslumas ir paslaugų dizainas, tyrimų metodikos, produkto prototipo iššūkių paaiškinimas, taip pat tiriamosios tezės ir projekto darbai.

Be kontaktinių mokymo sesijų, kas mėnesį vyks vaizdo konferencijų sesijos, savarankiškos užduotys ir internetinis mokymas.

Studijų mokestis ir stipendija

Suomijos ir ES / EEE piliečiams nėra mokesčio už dalyvavimą programoje. Taip pat tarptautiniai kandidatai, turintys Suomijos leidimą gyventi A arba P, nuo studijų mokesčio atleidžiami.

Trečiųjų šalių studentams mokestis už mokslą yra 10 000 EUR už vienerius mokslo metus ir 5000 EUR už kiekvieną papildomą semestrą programai baigti. Atkreipkite dėmesį, kad papildomą stipendiją OAMK skiria studentams, mokantiems mokslą už mokslą, OAMK studijas per nustatytą terminą (1 metai / 60 kreditų, 1,5 metų / 90 kreditų). Stipendija yra 2500 € už vienerius mokslo metus ir 1250 € už vieną semestrą. Stipendija taikoma ir skiriama retrospektyviai.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Oamk is a strong and multidisciplinary University of Applied Sciences. We educate competent and innovative professionals and conduct active research and development. In co-operation with our partner i ... Skaityti daugiau

Oamk is a strong and multidisciplinary University of Applied Sciences. We educate competent and innovative professionals and conduct active research and development. In co-operation with our partner institutions we create new vitality to the northern region. We provide bachelor and master degree programme studies, pedagogic studies at the School of Vocational Teacher Education, Open University studies as well as supplementary training. There are three Bachelor’s degree programmes leading to a higher professional degree (BSc Hons) that are taught entirely in English: BBA, Business Information Technology, BBA, International Business, BEng, Information Technology. Bachelor's degree programmes are on EQF (European Quality Framework and Other Learning) level 6 and our Master's degree programmes on level 7. Our operations are government funded, and audited by the Finnish Higher Education Evaluation Council (FINHEEC). Skaityti mažiau