Žaidimų dizaino menų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar esate aistringas žaidimų dizainas? Ar dažnai manote, kad žaidimai galėtų būti geresni? Ar jums įdomu, kas daro žaidimus patrauklius ir prasmingus? „Falmouth“ studijoje dirbsite su programuotojais ir menininkais, norėdami kurti novatoriškus ir sulaikančius žaidimus.

Įvadas

Apimsime specialias pasakojimo ir dizaino sritis, ugdysime įgūdžius atskleisti naujus žaidimų horizontus. Padedami buvusių pramonės mentorių, įgysite įgūdžių, reikalingų užimtumui ar verslui žaidimų ir žiniasklaidos kontekste. Bendradarbiaudami su kitais talentingais žaidimų mėgėjais, sukursite savo AAA, indie ar stalo žaidimus ir pamatysite, kaip jūsų idėjos atgyja.Hands holding the game controllers JESHOOTS.COM / „Unsplash“

Ką mokysi

Patobulėję ir prototipuodami savo idėjas, tapsite žaidimų dizaino ir platesnio žaidimų pramonės konteksto specialistais. Antrame studijų bloke jūs tai padarysite realiai, išvystę žaidimą komandoje ir vykdydami svarbų projektą per galutinę kadenciją. Tai gali būti solo, grupės arba tiriamasis kūrinys.

Vienas studijų blokas

Moduliai

 • Vystymosi sinergija
 • Žaidimų prototipai

Antrasis studijų blokas

Moduliai

 • Grupinių žaidimų plėtros projektas
 • Eksperimentinis žaidimo dizainas

Trečias studijų blokas

Moduliai

 • Pagrindinis projektas

Aukščiau pateikti moduliai yra tie, kuriuos studijuoja mūsų studentai, arba siūlomi nauji. Programos struktūros ir moduliai gali keistis kaip mūsų tobulinimo ir tobulinimo programos dalis. Jei tam tikras modulis jums yra svarbus, aptarkite jį su kurso vadovu.

Kaip mokysi

Šiame kurse nėra oficialių esė rašymo būdų - išmoksite realiojo gyvenimo įgūdžių, reikalingų bendrai sukurtam pilno žaidimo projektui ir profesionaliam portfeliui klasifikuoti. Reguliariai teikdami savo mentorių atsiliepimus ir palaikymą, lavinsite savo žaidimų projektavimo įgūdžius taip, kad paspartintumėte pažangą.

Jūs išmoksite per:

 • Seminarai
 • Žaidimų testo idėjos
 • Paskaitos
 • Seminarai
 • Kritinės sesijos
 • Pamokos
 • Svečių svečiai
 • Mentoringas

Kaip jums bus įvertintas

Žaidimo dizainas yra į praktiką orientuotas kursas, todėl būsite įvertinti tik pagal savo kursinį darbą.

Įranga

 • Skirta erdvė, aprūpinta gerai aprūpintomis žaidimų kūrimo studijomis, atidaromomis vėlyvą laiką.
 • Papildytos realybės ir mišrios realybės technologija.
 • 3D spausdintuvai.
 • Pramonės standartinė aparatinė ir programinė įranga.
 • VR / AR laboratorija ir naujausia aparatūra („Hololens“, „Vive Pro“, „Oculus Rift“).

Patekimo reikalavimai

Mes laukiame pretendentų su įvairiomis kvalifikacijomis, tačiau paprastai jums reikės susijusios disciplinos bakalauro laipsnio. Mūsų tipiniai kandidatai turi 2: 2 ar didesnę bakalauro laipsnį arba lygiavertę patirtį.

Mes taip pat priimsime jūsų paraišką, jei mokysitės formaliai arba „sertifikuotai“ (pvz., Mokymo kursai, kurių nevadina universitetai ar kolegijos) ir mokotės iš darbo patirties ar savarankiškai. Tai vadinama ankstesnio mokymosi akreditacija (APL) ir ji turėjo būti įgyta per pastaruosius penkerius metus ir atitikti minimalių mūsų įgyjamų kvalifikacijų mokymosi rezultatus.

APL pareiškėjai, besinaudojantys patirtimi taikydami, turėtų atkreipti dėmesį, kad yra 200 GBP paraiškos mokestis už stojimą į aukštesnį lygį arba atleidžiant nuo konkrečių modulių ar kredito.

Kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turėsite pademonstruoti pakankamai išplėtotas anglų kalbos žinias, kad sėkmingai baigtumėte savo studijas. Mes priimame daugybę pripažintų anglų kalbos kvalifikacijų, kurios prilygsta Tarptautinės anglų kalbos tikrinimo sistemos (IELTS) akademiniam minimaliam balui - 6,5, o skaitymui, rašymui, kalbėjimui ir klausymui - ne mažiau kaip 6,0.

Tarptautiniai pareiškėjai, norintiems studijuoti JK, norint gauti 4 pakopos studento vizą, privalo išlaikyti patvirtintą saugaus anglų kalbos testą (SELT), kad įvykdytų vyriausybės vizų reikalavimus, arba turėti pripažintą kalbos testą, patvirtintą ir patvirtintą universiteto. Mūsų pareiškėjų paslaugų komanda gali padėti iškilus klausimams dėl studijų vizų ar tinkamų kalbos testų.

Studijų įmokos 2020–21

 • 8500 svarų sterlingų - visą darbo dieną dirbanti JK / ES (mokėtina 250 svarų priėmimo priėmimo kaina. Ši suma išskaičiuojama iš studijų mokesčių.)
 • 16 000 svarų sterlingų - dieninis tarptautinis darbas (priėmimo mokestis neviršija 1000 svarų sterlingų, priklausomai nuo tautybės. Tai išskaičiuojama iš studijų mokesčių.)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Skaityti daugiau

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Skaityti mažiau
Falmutas , Penryn + 1 Daugiau Mažiau