Žemės ir aplinkos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Žemės ir aplinkos mokslų magistras skirtas studentams, norintiems išplėsti savo žinias ir įvairinti savo įgūdžių bazę įvairiose Žemės ir aplinkos mokslų, ypač aplinkosaugos, geologijos ir fizinės geografijos, disciplinose.

Ką mokysi

Šis laipsnis bus atnaujinimo programa absolventams, norintiems išsamiau ištirti konkrečius temų derinius; programa, skirta specialistams, jau praktikuojantiems Žemės ir aplinkos mokslų aspektus, ieškant papildomų analitinių įgūdžių, ir kaip absolventų, norinčių aukštesnio laipsnio moksliniais tyrimais, užbaigimo programa, baigus programą.

Su atitinkamomis kvalifikacijomis ir laboratoriniais įgūdžiais, jums gali būti suteiktas aukštas šių parengiamųjų dalykų statusas.

Šis laipsnis

Laipsnis pabrėžia daugelio Žemės ir aplinkos mokslų subdisciplinų tarpusavio ryšį, kur turinys bus ištirtas per bendrus pagrindinius pirmųjų metų dalykus.

Žemės ir aplinkos mokslų magistras yra suprojektuotas per pasaulines mokslo perspektyvas, kur naudosite drones ir dirbtinio intelekto technologijas.

Modulio mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Pasitelkdami ir vertindami sudėtingas idėjas ir sprendimus, apimančius erdvines perspektyvas, naudokitės kritiniu mąstymu ir sprendimais, susijusiais su koncepcijomis, perspektyvomis ir naujausiais įvykiais Žemėje ir jos aplinkoje, įskaitant vietos, nacionalines, pasaulines, vietines ir evoliucines perspektyvas.
 2. Konsoliduoti ir sintezuoti žinias apie žemės ir jos aplinkos tyrimų principus ir metodus.
 3. Pasiūlyti vieną ar daugiau esamų ir (arba) naujų realaus pasaulio situacijų profesinės praktikos srityje žemės ir aplinkos mokslų kontekste.
 4. Ištirti, analizuoti ir sintezuoti informaciją, problemas ir teorijas, susijusias su žemėje esančiomis disciplinomis ir aplinkos mokslais, įskaitant erdvinį kontekstą.
 5. Projektuokite, pritaikykite, generuokite ir įvertinkite hipotezes ir teorijas, metodikas ir koncepcijas, taikomas profesinei praktikai ar stipendijai taikomoje Žemės ir aplinkos mokslų srityje.
 6. Suplanuokite, vykdykite ir perduokite svarbių mokslinių tyrimų iniciatyvų rezultatus reflektyviai ir etiškai akademinei ir profesinei praktikai.
 7. Pasinaudokite kritiniu mąstymu, problemų sprendimu ir apmąstymu.
 8. Informuoti žinias, teorijas ir metodus, susijusius su Žemės ir aplinkos mokslais, įvairioms auditorijoms, naudojant tinkamas technologijas ir bendravimo įgūdžius.

Kurso struktūra

Norint gauti laipsnį, Žemės ir aplinkos mokslų magistras, kandidatas turi sėkmingai baigti bent 96 kreditų taškus, kaip nurodyta toliau.

1 metai

Alyva

Dalyko kodas

Pavasaris

Dalyko kodas

Norėdami pereiti į 2-ąjį metus, studentai turi pasiekti, kad disciplinų pagrindu veikiančiuose dalykuose (EESRK) mokymosi rezultatai būtų ≥ 70% IR ≥ 70%. Jei studentai turi WAM

2 metai

Studentai, pradėję studijas pavasario sesijoje, kreipkitės į akademinės programos direktorių (APD) akademinių patarimų.

Ruduo

Dalyko kodas

Pavasaris

Studentams, turintiems 75% ar daugiau WAM:

Dalyko kodas

Studentams, turintiems 60% -74% WAM:

Dalyko kodas

Studentams, kurių WAM yra mažesnis nei 60%, iš šių valdymo dalykų sąrašo pasirinkite 24 kredito taškus:

Dalyko kodas

Kodėl verta rinktis šį kursą

Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) įgūdžiai Australijoje tampa sparčiai augančia sritimi, kuriant naujas ir padidintas darbo perspektyvas. Prognozuojama, kad nuo 2018 m. Iki 2023 m. Profesinės, mokslo ir technikos tarnybos padidės 10,2 proc., Atspindinčios nuolatinę kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paslaugų paklausą. Šaltinis: užimtumo prognozės

Pagrindinės mokslinių tyrimų jėgos sritys Žemėje

Su savo aukšto lygio mokslinių tyrimų infrastruktūra, mes turime ilgą laiką mokslinių tyrimų meistriškumą, finansuojamų iš nacionalinių konkurencinių dotacijų schemų ir kitų finansavimo šaltinių, ir yra puikus nustatymas magistro laipsnį.

Priėmimas

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.5
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 86
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (65 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau