Programos aprašymas

Žmogaus vystymosi ir šeimos mokslo magistro laipsnis yra 30 kreditų studijų programa, kurios tikslas - skatinti suprasti žmogaus raidą visą gyvenimą. Daug dėmesio skiriant socialinio-kultūrinio konteksto svarbai, studentai įgyja plačios žinios apie vaikų ir šeimos sistemų studijas įvairiuose kultūriniuose ir socialiniuose kontekstuose.

Visi MS studentai privalo baigti pagrindinius kursus ir pasirenkamuosius kursus. Kursai ir mokymai pabrėžia daugiakultūrines perspektyvas vaiko ir šeimos santykiuose bei įvairius tyrimo metodus ir stipendijas. Pasirinktiniai kursiniai darbai gali būti atrinkti iš papildomų CFS kursų ir kitų universitetų skyrių, tokių kaip antropologija, psichologija, švietimas, sociologija, gerontologija, socialiniai mokslai, mityba, specialusis ugdymas ar moterų studijos.

Be kursinio darbo, MS laipsnį reikia baigti magistro baigiamąjį darbą (išsamiau žr. Magistro vadovėlį). MS programos rengia studentus siekti karjeros mokslinių tyrimų, sveikatos priežiūros ir bendruomenės agentūrų. Studentai gali tobulinti savo edukacinius tikslus kreipdamiesi į doktorantūros studijų programą. Visi studentai antrojo semestro metu privalo pateikti išankstinę studijų programą. Studentai, perkeliantys kursus iš kitos institucijos, privalo pateikti studijų programą iki 12 kreditų Sirakūzų universitete.

Priėmimas

Studentai, norintys tapti humanitarinio vystymosi ir šeimos mokslų departamentu, privalo atitikti aukštojo mokslo mokyklos priimtinus reikalavimus. Nors nė vienas veiksnys neskiria įstoti į programą, konkursiniai pareiškėjai paprastai turi bent šiuos dalykus: 1) GPA 3.00 ar aukštesnė (bakalauro ir (arba) magistro); 2) GRE balų iš 144 kiekybinių, 153 verbalinių (prašome atkreipti dėmesį, GRE egzaminas turi būti priimtas per pastaruosius penkerius metus). Tarptautiniams studentams, kurių pagrindinė kalba nėra anglų, pageidaujama TOEFL balų 577 (popierinis testas) arba 100 (internetinis (IBT) testas).

Neakivaizdinė studija

Studentai gali studijuoti visą arba ne visą darbo dieną. Studentai privalo užregistruoti bent devynias kreditines valandas už visą darbo dieną. Studentai, įskaitę šešioms kredito valandoms ar mažiau, laikomi ne visą darbo dieną.

Finansinė parama

Ribotos tarnybos finansinė parama teikiama kaip antrosios pakopos studijos ir stipendijų kreditai studentams, įstojusiems į magistro ir doktorantūros programas. Finansinė pagalba nustatoma remiantis nuopelnais.

Papildomą informaciją apie absolventų finansinę pagalbą galite rasti adresu https://graduateadmissions.syr.edu/funding/.

Pervesti kreditą

Magistro studijose gali būti ne daugiau kaip 6 pervedimų kreditai.

Patenkinama pažanga

Norint išlaikyti gerą reputaciją, visi antrosios pakopos studentai privalo:

  • Užpildykite B arba geriau visus reikiamus kursus.
  • Išlaikykite minimalų bendrojo GPA 3,0, įskaitant kursus, kurie atliekami už departamento ribų (pvz., Antropologija, švietimas, psichologija, sociologija ir kt.).

Studentų mokymosi rezultatai

1. Analizuoti ir įvertinti teorijas ir empirinius tyrimus apie vaikus ir šeimas

2. Paaiškinkite žmogaus raidą ir pokyčius individuose ir šeimose visą gyvenimą

3. Paaiškinti ir taikyti skirtingų kultūrinių bendruomenių ir kontekstų raidos bei pokyčių vaidmenis

4. Sukurkite žinias apie konkrečią vaiko ir šeimos vystymosi temą per nepriklausomus tyrimus

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
Susisiekti su mokykla
Regular Students: Jan 1. Transfer Students: July 1.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Regular Students: Jan 1. Transfer Students: July 1.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Regular Students: Jan 1. Transfer Students: July 1.
End Date