„Erasmus Mundus“ bendras vaizdavimo ir šviesos išplėstinės tikrovės magistro laipsnis (Gentas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vaizdo gavimo ir išplėstinės tikrovės šviesos magistras (IMLEX) teikia daugiadisciplininį ir novatorišką požiūrį, apjungiantį vaizdų kūrimą, apšvietimą ir informacines technologijas. Tikslas yra mokyti studentus pažangių technologijų, metodikų ir praktinių pritaikymų, siekiant dviejų tikslų: pagerinti absolventų karjeros perspektyvas ir patenkinti pramonės ir visuomenės poreikius. Studentai lavins profesinius ir socialinius įgūdžius, naudingus tiek Europos, tiek Japonijos kultūriniame kontekste. Absolventai turės kompetencijas: Išplėstinė tikrovė (XR): Papildyta, Mišri ir virtuali realybė (AR, MR, VR), Pramoninė aplinka su robotais ir sudėtiniais elementais, Vaizdo atvaizdavimas, Atvaizdavimas ir Apšvietimas.

IMLEX yra viena iš pirmųjų „Erasmus Mundus“ magistro jungtinių studijų partnerysčių su Japonija. Konsorciumą sudaro keturi universitetiniai partneriai: Rytų Suomijos universitetas (UEF), Jean Monnet universitetas (UJM, Prancūzija), KU Leuven (Belgija) ir Toyohashi technologijos universitetas (TUT, Japonija). Kiekvienas studentas studijuos trijuose universitetuose partneriuose.

Programa

„Erasmus Mundus“ - vaizdavimo ir šviesos išplėstinės tikrovės magistras yra dvejų metų programa, atitinkanti 120 ECTS.

Visi IMLEX studentai rugsėjį pradeda savo studijas Rytų Suomijos universiteto 1 semestro pagrindiniuose kursuose. 2 semestre studentai pasirenka jiems patinkančią trasą: Kompiuterinis vaizdų kūrimas Universiteto Jean Monnet universitete (Prancūzija) arba Apšvietimas KU Leuven (Belgija).

Antrieji studijų metai, 3 semestras, prasideda Japonijoje, Toyohashi technologijos universitete, apimant apšvietimo ir XR / vaizdų bei XR temas. 4 semestras skirtas magistro darbui viename iš partnerių universitetų ar pramonėje.

Programa visiškai dėstoma anglų kalba. Studentai skatinami mokytis vietinių kalbų, ypač japonų.

Akademinis kalendorius ir vietos

1 semestras: rugsėjo pabaiga> sausio pabaiga Rytų Suomijos universitetas

Antrasis semestras: vasario pusė> birželio pabaiga KU Leuven arba Université Jean Monnet

3 semestras: rugsėjo pabaiga> sausio pabaiga Toyohashi technologijos universitetas

4 semestras: vasario pusė> birželio pabaiga Magistro darbas

Stipendijos

ES nepriklausantiems ir ne ES studentams gali gauti „Erasmus Mundus“ stipendijas, apimančias studijų įmokas, draudimą ir įmokas į kelionės ir apgyvendinimo išlaidas. Stipendijos skiriamos konkurso pagrindu. Stipendijos dydis priklauso nuo jūsų tautybės. Visi IMLEX kandidatai automatiškai laikomi Erasmus Mundus stipendijos kandidatais.

Priėmimo sąlygos

Vaizduojamojo vaizdo ir šviesos išplėstinės realybės mokslo magistras skirtas studentams, įgijusiems bakalauro laipsnį:

  • Kompiuterija
  • Informacinės technologijos
  • Elektros inžinerija
  • Fotonika
  • arba susijusi sritis su gerais pažymiais, išduota tarptautiniu mastu pripažintame universitete.

Kandidatai privalo turėti pakankamai anglų kalbos žinių (TOEFL iBT 92, IELTS Academic 6.5, PTE 62 ARBA bakalauro ar magistro laipsnis, vykdomas anglų kalba).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven yra tyrim? ir švietimo institucija, sulaukusi tarptautinio patrauklumo. Visos šio universiteto programos yra pagr?stos naujoviškais jo mokslinink? ir d?stytoj? tyrimais.

KU Leuven yra tyrim? ir švietimo institucija, sulaukusi tarptautinio patrauklumo. Visos šio universiteto programos yra pagr?stos naujoviškais jo mokslinink? ir d?stytoj? tyrimais. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje