„MLitt“ mokslinė fantastika

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šis labai tarpdisciplininis magistrantūros kursas suteikia jums galimybę studijuoti mokslinės fantastikos literatūrą, filmus, komiksus ir įvairias kitas žiniasklaidos priemones. Tai taip pat suteiks galimybę įtraukti kūrybinę praktiką į savo studijas.

Mūsų požiūris yra pažvelgti į kelias skirtingas žiniasklaidos ir meno formas, todėl laukiame įvairių sričių, akademinės ir kūrybinės aplinkos pareiškėjų. Tai veda į turtingas diskusijas ir skatina abipusį mokymąsi.

Jūs ištirsite mokslinės fantastikos žanrą ir jo santykį su skirtingais žanrais, nacionalinėmis kultūromis, žiniasklaida. Jūs pažvelgsite į mokslinės fantastikos istoriją, taip pat studijuosite įvairius subžanrus ir tokius klausimus, kaip reprezentacija ir ideologija mokslinėje fantastikoje.

Jums bus naudingi glaudūs santykiai tarp University of Dundee ir Dandžio šiuolaikinio meno centro (DCA), kuriame yra kinas ir vykdoma ekranų, pokalbių ir renginių, susijusių su mūsų magistro kursais, programa.

Mes taip pat vykdome veiklą ir renginius, tokius kaip profesionalių rašytojų ir menininkų seminarai ir dirbtuvės bei kviestiniai mokslininkai.

Atsiliepimai

„Dandis yra bendruomenė, kurianti aistrą mokslinės fantastikos ir komiksų klausimams ir viskam, kas tik dabar įgauna didelę įtaką akademinei sąmonei. Dundee lenkia kreivę, ir man tiesiog buvo malonu čia mokytis. Tai tokia nuostabi ir nuostabi bendruomenė. “

Ariana Brin, „MLitt“ mokslinės fantastikos absolventė

Patekimo reikalavimai

Reikalavimai klasei
Paprastai studentai turėtų turėti gerą (2,1) laipsnį anglų kalba arba atitinkamą dalyką.

Anglų kalbos reikalavimai

  • IELTS (bendras) 6.5
  • Skaitymas 6.0
  • Klausymas 6.0
  • Kalbėjimas 6.5
  • Rašymas 6.5

„M_Caballero“ / „Pixabay“

Karjera

Šis kursas yra geras pasirengimas mokslinės fantastikos mokslų daktarui ir akademinei karjerai. Tačiau turime ir absolventų, kurie dirba mokslinės fantastikos rašymo, žiniasklaidos, kūrybinių industrijų ar leidybos srityse. Mokslinės fantastikos supratimas apima komiksus, leidybą, kompiuterinius žaidimus, internetą, televiziją ir filmus. Šio kurso metu jūs susitiksite su pramonės profesionalais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau
Dundee , Kirkcaldy + 1 Daugiau Mažiau