Sveikatos priežiūros pramonė sparčiai plečiasi, kad tilptų augančius poreikius senėjimo kūdikių bumo kartos ir pasaulio gyventojų sprogimas. Reaguodama į tai, NYSID sukūrė novatoriškus, tarpdisciplininius programa, kuri suteikia praktikuojančių dizainerių ir sveikatos priežiūros specialistams galimybę dirbti kartu ir įgyti išsamių žinių apie dabartines problemas, mokslinių tyrimų ir teorija sveikatos priežiūros interjero dizaino, ir taikyti ją fokusuotų studijos patirtimi ,

Kursai apima žinias mokslinių tyrimų metodus, istoriją ir teoriją sveikatos, aplinkos ir elgesio tyrimai ir taikyti dizainą. Žalioji dizainas ir apšvietimo tyrimai, susiję su sveikatos, produktyvumo, ir tiksliai yra sudėtinė studijų kursą. Programa yra skirta studentams įvairių sluoksnių, kurie supranta, kad sveikatos priežiūros srityje, verslo ir dizaino yra neatskiriamai susipynę.

Programą rengia studentus būti sveikatos priežiūros specialistas dizaineriai, įranga planuotojai sveikatos priežiūros įstaigose, mokslininkai patvirtinantys architektūros komandas, ir dizaino vadybininkai ir administratoriai pacientų pasitenkinimą.

 • Visi užsiėmimai vakarais ir savaitgaliais.

MPS-O mokymo programa (30 kreditų - remiantis dieninių studijų)

Pirmasis pusmetis - 12 kreditų

 • 710 tyrimas sveikatos priežiūros aplinkoje (3)
 • 711 Įvadas į tyrimų metodai (3)
 • 719 medžiagų, tekstilės ir apstatymas už sveikatos priežiūros įstaigose (3)
 • 731 Programavimas sveikatos priežiūros aplinkoje (3)

Antras pusmetis - 12 kreditų

 • 715 Sveikatos istorija ir teorija (3)
 • 720 Sveikatos Studija aš (3)
 • 721 taikytus tyrimų metodus (3)
 • 722 pastato sistemų sveikatos priežiūros (3)

Vasaros sesija - 6 kreditai

 • 712 sveikatos priežiūros Verslas (3)
 • 730 Sveikatos Studija II (3)

Vėjas Glazer, LEED AP "BD + C, yra vyresnysis partneris, tvaraus dizaino vadovas, mokslinių tyrimų žinių vadybininkas, Perkins + valią.

Jis yra aistringai apie iš naujo vaidmens ir poveikio užstatytos aplinkos žmonių ir ekologinę būklę. Jo tyrimai tvarumo apima tokias temas, kaip įvairios alternatyvios energetikos sistemas, klimato kaitos švelninimo, verslo atveju ir medžiagos sveikatai ir toksinį poveikį, dažnai kartu su akademinių institucijų ir ne pelno organizacijoms.

Kokia grįžta į mokyklą specializuotis sveikatos interjero dizaino privalumas?

Projektavimas žmonių sveikatai yra vienas iš svarbiausių vaidmenų interjero dizainerio ar architekto šiandien ir ten auga poreikis talentingų specialistų. Pristatyto pagal sveikatos priežiūros įstaigoje priežiūros kokybė gali būti tiesiogiai susiję su jos interjero dizaino kokybę.

Labiau nei bet kuris kitas pastato tipą, sveikatos interjero dizainas reikalauja bendradarbiavimo metodą, kuris apima naujausius tyrimus ir žinias apie atitinkamas kodų ir reikalavimus. Grįžtant į mokyklą specializuotis sveikatos interjero dizainas yra veiksminga priemonė greitai susikaupusios tvirtą pagrindą interjero sveikatos dizaino žinių ir patirties, kad kitaip gali būti lėtai įgyta tik laikui bėgant praktiškai.

Kas unikalus apie šią programą?

Tai iš esmės pripažįsta, kad sveikatos priežiūros dizaino sudėtingumą ir suteikia sekos mokymosi patirtį per taikomųjų mokymosi aplinka. Mokymo programa buvo sukurta, siekiant atspindėti bendradarbiavimo procesą būdingą sveikatos dizaino šiandien tai turi pristatyti aplinką, kuri yra palanki, saugus, aptarnavimo ir atkuriamasis per grafiką ir biudžetą.

Kaip jūs pareikšti savo profesinę patirtį nuo Perkins + Valios į klasę?

Mano patirtis su Perkins + teigiamai įtakoja švietimo patirtis MPS-H programa, kaip iš esmės tuo, mokymo programa per realaus pasaulio poreikiais firma. Perkins + programos yra viena iš didžiausių pasaulio sveikatos dizaino firmų, Aš šiuo metu dirba sveikatos priežiūros projektus įvairiuose regionuose; iš Šiaurės Kalifornijos Saudo Arabijos ir už jos ribų. Aš taip pat tarnauja sveikatos priežiūros dizaino mokslinių tyrimų pajėgumus įmonės ir pareikšti, kad patirtis tiesiai į klasėje.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų New York School of Interior Design »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
32,250 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date