Geografijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip suprasti mūsų planetos geografinę raidą ir diferenciaciją?

Geografija, University of Helsinki , užima 42 vietą 2018 m. Šanchajaus reitinge ir taip pat patenka į 50 geriausių pasaulyje 2018 metų QS pasaulio universitetų reitingą pagal temas. Kiekvieną rudenį studijas pradeda beveik 60 magistrantų.

Mūsų geografijos magistrantūros programa yra pagrįsta aukštos kokybės tyrimų grupėmis, veikiančiomis kai kuriose pagrindinėse geografijos srityse. Jis suskirstytas į tris studijų kryptis:

 1. fizinė geografija,
 2. žmogaus geografija ir
 3. geoinformatika.

Studentai turi įgūdžių, būtinų šiuolaikinėje darbo rinkoje. Geografijos disciplina yra tarptautiniu mastu pripažinta ir gyvybinga mokslo bendruomenė, kuri kviečia jus studijuoti University of Helsinki .

Mokymasis

Studentai, baigę geografijos magistro programą, turi stiprius teorinius ir praktinius įgūdžius. Geografijos išsilavinimas suteikia platų supratimą apie dabartines socialines ir aplinkosaugos problemas.

Mūsų studentai gali dirbti kaip savo srities ekspertai tiek savarankiškai, tiek kaip daugiaprofesionalių komandų nariai . Programos dėstymas yra susijęs su geografijos tyrimų grupių darbu. Dažnai įmanoma parašyti baigiamąjį darbą kaip darbo dalį susijusios grupės mokslinių tyrimų grupėje ar tyrimų institute.

Kodėl geografija?

Studentų, baigusių mūsų magistro programą, stipriosios ir stipriosios pusės yra šios:

 • jų gebėjimas pritaikyti teorines žinias
 • platus daugiasluoksnių regioninių klausimų supratimas
 • stiprūs bendravimo įgūdžiai įvairių disciplinų specialistų grupėse
 • jų gebėjimas raštu, žodžiu ir grafiškai bendrauti apie geografinius reiškinius ir tyrimų rezultatus
 • jų gebėjimas panaudoti ir interpretuoti įvairius tyrimų duomenis
 • jų įvairiapusės geografijos metodikos žinios
 • jų gebėjimas taikyti naujausius metodus geoinformatikoje ir kartografijoje
 • jų atsakomybės ir etikos mokslų praktika.

Struktūra ir turinys

Geografijos magistrantūros programą sudaro 120 kreditų (ECTS) ir per dvejus mokslo metus turėtumėte baigti mokslų magistro laipsnį. Į laipsnį įtraukiami šie studijų subjektai:

 • 60 kreditų pažengusiems kursams, atsižvelgiant į studijų kryptį (įskaitant magistro darbą 30 kreditų)
 • 60 kreditų kitų kursų iš savo ar kitų programų
 • 60 kreditų pedagogikos kursų mokytojų rengimo studentams
 • Kitos studijos gali apimti darbinį gyvenimą arba tarptautinio darbo ar studijų laikotarpius
 • Orientavimasis į profesinį gyvenimą ir karjeros planavimas
 • Asmeninis studijų planas

Magistrantūros programoje yra ir bendrieji, ir studijų krypties kursai. Geografijos magistrantūros programos mokymas yra glaudžiai susijęs su urbanistikos ir planavimo magistro programa (USP), kuri kartu vykdoma kartu su Aalto universitetu.

Kursai ir mokymas

Geografijos magistrantūros programa yra padalinta į studijų takelius. Studijų programos suteikia studentams galimybę specializuotis įvairiose geografijos srityse. Magistrantūros programoje yra ir bendrieji, ir studijų krypties kursai. Geografijos magistrantūros programos dėstymas yra glaudžiai susijęs su urbanistikos ir planavimo magistrantūros programa, vykdoma kartu su Aalto universitetu.

Mokymo ir struktūros informacija skirtinguose studijų takuose:

Magistro baigiamasis darbas

Magistro darbas (Pro gradu) yra prižiūrimas galutinis tyrimų projektas, kurio metu gilinate žinias apie geografiją ir ugdote savo, kaip tyrėjo, įgūdžius. Darbo apimtis - 30 kreditų.

Disertacijos tikslas - plėtoti savo gebėjimus ieškant savarankiškos informacijos, analizuojant esamą informaciją ir kritiškai ją aiškinant. Savo magistro darbe jūs pademonstruojate savo gilias žinias apie pagrindinį dalyką ar reiškinį jūsų tema ir savo sugebėjimą panaudoti mokslinių tyrimų metodus. Nusipelnęs magistrantūros darbas suteiks naujų žinių apie geografinius reiškinius ir aiškiai ir pagal gerą mokslinę praktiką pateiks išvadas.

Dažnai įmanoma parašyti baigiamąjį darbą kaip darbo dalį susijusios grupės mokslinių tyrimų grupėje ar tyrimų institute.

Studentai ir studentų gyvenimas

Studentų gyvenimas, ypač studentų organizavimo kultūra, Suomijoje yra ypač turtingas ir įvairus. Taip pat University of Helsinki studentų bendruomenė yra labai aktyvi. University of Helsinki studentų sąjungoje (HYY) veikia daugiau nei 250 studentų organizacijų - nuo fakultetų ir dalykų organizacijų iki politinių ir visuomenės organizacijų, chorų ir orkestrų, sporto ir žaidimų klubų. Jų veikla apima jubiliejaus šventes, akademinius pietus, kultūrinius renginius, susitikimus ir ekskursijas.

Kaip studentas ir Studentų sąjungos (HYY) narys turite teisę į daugybę pašalpų ir paslaugų. Pavyzdžiui, įperkamas studentų būstas, pagrindinės sveikatos priežiūros paslaugos, sporto galimybės ir maitinimas studentams už kainą . Jūs taip pat gaunate daugybę nuolaidų, pavyzdžiui, viešojo transporto mokesčiams visoje šalyje.

Karjera

Geografijos magistro programos absolventai turi stiprius teorinius ir praktinius įgūdžius, taip pat platų supratimą apie dabartines socialines ir aplinkosaugos problemas. Baigę programą, mūsų studentai sėkmingai dirbo darbo rinkoje, dirbdami kaip savo srities ekspertai tiek savarankiškai, tiek kaip daugiaprofesionalių komandų nariai. Baigę magistro laipsnį, galima tęsti ir magistrantūros studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. ... Skaityti daugiau

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. All programmes comply with the national legislation governing university education and are, therefore, recognised globally. Skaityti mažiau