Išplėstinė inžinerijos vadybos programa (AEMP) pristatomas kartu Birmingemo verslo mokykla (BBS) ir Inžinerijos ir fizinių mokslų (EES) koledže, derinant kompetenciją ir stipriąsias abiejų mokyklų pasiūlyti aukštos kokybės, savitą ir lankstus kursas.

Vienas semestras moduliai būtų imtasi visų studentų sukurti tvirtą pagrindą bendrų žinių ir metodų toliau specializuota valdymo tyrimas. Paskelbta pirmaujančių mokslininkų iš Birmingemo verslo mokykla (BBS), valdymo turinys tyrimai paskatino, sukaupta patirtimi ir reputacija BBS padėti pristatyti kokybišką patirtį studentams. Temos apima strategiją, inovacijų, rinkodaros, organizacinės elgsenos ir finansų valdymą.

Semestras dviejų mato studentai perkelti į savo pasirinktą, kur pagrindiniai valdymo koncepcijos sprendžiami pirmojo semestro bus papildyta praktinių valdymo programas tirti mokslininkai iš inžinerijos mokyklos keliu, remdamasis savo turtus mokslinių tyrimų patirtį ir pramonės ryšius ,

Ši nauja struktūra leis mums pateikti pagrindiniai principai, vieną semestrą ir tada parodyti jų taikymą semestrą dvi prieš jums pažangą į vasarą ir galimybę tirti ir plėtoti šiuolaikinę inžinerijos vadybos temą per 60 kreditų mokslinių tyrimų projektą.

Mes laukiame jūsų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 27 daugiau kursų Birmingham Business School, University of Birmingham »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą