AMIS - pažangių medžiagų inovacijų ir tvarumo magistras

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

EIT ženklas suteiktas 2016 m

Iššūkis

Kadangi pasaulio ir ES gyventojai kartu didina gerovę ir gerovę, vartojimas vienam gyventojui taip pat didėja. Ypač ES vartojimas pranoko gamybą, ypač atsižvelgiant į sudėtingesnes, daug išteklių reikalaujančias technologijas ir produktus, kurie tapo kasdienio gyvenimo dalimi. Dėl to perdirbimo ir apykaitinės ekonomikos svarba ir toliau didės, siekiant diversifikuoti tiekimo šaltinius ir patenkinti mūsų poreikius.

AMIS yra pažangių medžiagų, skirtų inovacijoms ir tvarumui, magistro programa. Pagrindinis programos tikslas yra suteikti studentams suprasti visą žaliavų vertės grandinę ir novatoriškumo bei verslumo principus, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui. AMIS sprendžia šį iššūkį, sutelkdamas dėmesį į tris temas, kurios visos yra pagrindinės EIT žaliavų temos:

 • Kritinių ar toksiškų medžiagų pakeitimas gaminiuose ir optimizuotas veikimas
 • Galiojimo pabaigos produktų medžiagų grandinės optimizavimas
 • Produkto ir paslaugų dizainas apykaitinei ekonomikai

AMIS daugiausia dėmesio skiria metalo ir mineralinių žaliavų. Tačiau biologinės ir polimerinės medžiagos yra padengiamos atsižvelgiant į jų pakaitalų potencialą, taip pat į kitas medžiagas daugiamečių medžiagų perdirbimo kontekste.

AMIS siekia apmokyti T formos specialistus - ekspertus konkrečioje žaliavų disciplinoje, peržiūrint visą žaliavų vertės grandinę. T formos specialistai taip pat glaudžiai bendradarbiauja su pramone, norėdami sužinoti, kaip naujovės ir verslumas gali sustiprinti žaliavų sprendimų rinką.

Programa AMIS studentai taps žaliavų srities specialistais, ypač tvariomis funkcinėmis medžiagomis, tuo pat metu įgydami visapusišką požiūrį į vertę ir procesų grandinę.


Programos struktūra

AMIS yra dvejų metų programa:

Metai 1 vyksta Grenoblio INP, Aalto universitete ar TU Darmstadt. Kai studentai pasirenka savo įstojimo universitetą, AMIS teikia bendrą medžiagų mokslo studijų programą, įskaitant privalomus kursus išplėstinės funkcinės medžiagos ir inovacijų, verslo ir verslumo srityse.

2 metai yra specializacijos metai ir vyksta viename iš penkių konsorciumo partnerių universitetų. 2 metai apima privalomus kursus išplėstinėse funkcinėse medžiagose, specializuojasi medžiagų sąsajose, nanomedžiagose, keramikos ir hibridų srityse, taip pat magistro disertaciją, mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos patirtį materialiniame mokslei, kuriuos bendrai prižiūri namų universitetų dėstytojai ir priimančiosios neakademinės partnerės. Studentų mobilumas yra neatskiriama programos dalis, kurią sudaro studijos dviejų iš penkių konsorciumo partnerių universitetų, priklausomai nuo jūsų pasirinktos specialybės. 1 ir 2 metai turi būti priimami universitetuose skirtingose ​​šalyse.

Inovacijų ir verslumo ugdymas

Tvirtas verslumo ugdymas yra AMIS kertinis akmuo. Studentai turės gerai suplanuotą, praktišką inovacijų ir verslumo mokymą, kuris juos aprūpins profesine ateitimi, įskaitant bendrus bendradarbiavimo kursus su AMIS partneriais:
 • Projektu grindžiami kursai ("Inno Projects I" ir "II"), kuriuose daugiausia dėmesio skiriama naujų technologijų komercinių procesų verslo modelių kūrimui.
 • Vienos savaitės intensyvi vasaros mokykla, dirbantis komandose dėl pramonės atvejų, kuria sukuria naujus arba žymiai patobulintus produktus, paslaugas, procesus, politiką, naujus verslo modelius ar darbo vietas.
 • Inno-mission Internship: darbo patirtis įmonėje ar mokslinių tyrimų organizacijoje, kurianti į sprendimus orientuotą požiūrį, verčia naujoves į galimus verslo sprendimus ir naujų technologijų komercializavimą.
 • Praktinis darbas įvairiuose pramonės projektuose, integruotuose į inovacijų ir verslumo turinį.
Visoje programoje mokiniai turės galimybę susipažinti su atitinkamais akademiniais ryšiais inovacijų ir verslumo ekosistemoje bei ne akademiniais partneriais (pramonės, mokslinių tyrimų ir mokymo organizacijomis, verslininkų), kurie taip pat palaikys būsimą karjeros plėtrą. Tikslas yra pasidalinti geriausia praktika, kad mokymasis būtų naudingas jų metodams ir klaidoms. Jei magistro baigiamojo darbo rezultatai yra tinkami, AMIS absolventai taip pat gali tikėtis partnerių pagalbos verslo steigimui ar atskyrimui.


Profesionalūs profiliai po baigimo

Ar esate studentas, kuris yra:
 • Ar norėtumėte paskatinti inovacijas žaliavų sektoriuje?
 • Nori tapti verslininkiu ir pradėti savo įmonę?
 • Motyvu rasti realius aplinkosaugos ir socialinių problemų sprendimus?
 • Ar norėtumėte praktinio mokymosi pramonės ir mokslinių tyrimų įmonėse?
Gebės ir žinios, kuriuos įgys AMIS absolventai, bus labai vertinami Medžiagotyros srities arba laboratorijų pramonės šakose, ypač šiose srityse: mikroelektronika, optika, biotechnologijos, energija, komunikacija ar aplinka.
Kaip išteklių inžinierius, galimos karjeros galimybės yra:
Akademinė karjera / moksliniai tyrimai: universitetuose, mokslinių tyrimų įstaigose, studentų mokymuose arba vadovaujančiose pareigose. Mokslininkai, turintys didelį komercializacijos supratimą, žinias ir kompetencijas; kas gali veiksmingai perduoti savo mokslinių tyrimų komercinę vertę.
Išteklių pramonė: chemijos, žvalgymo, žaliosios energetikos, mašinų ir įrenginių statyba, metalo apdirbimo pramonė, keramika, aplinkosauga (R
Laisvai samdomas vertėjas ir verslininkas: kurkite savo verslą arba tapkite konsultantu.
Plačiajai visuomenei: mokslo žurnalistika, konsultavimas, projektų rengimas ir valdymas, politikos formuotojai, administracija, specialiosios agentūros, žiniasklaida ir kt.


Reikalavimai

Reikalavimus atitinkantys kandidatai turi turėti bakalauro laipsnį mokslo, technologijų ar inžinerijos (fizikos, chemijos, medžiagų mokslo) ar jo atitikmenį, taip pat anglų kalbos sertifikatą.


Mokesčiai

 • 1 000 EUR per metus ES studentams
 • 8000 EUR per metus ne ES studentams


Stipendijos

Studentams, pradedantiems 2020 m. Rugsėjo mėn., EIT-Label stipendijos gali būti skiriamos iš EIT RawMaterials po 13 500 EUR vienam studentui. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip bus skiriamos „EIT-Label“ stipendijos ir kas jas gali gauti, susisiekite tiesiogiai su koordinuojančiu universitetu: contact@amis-master.eu

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Insti ... Skaityti daugiau

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Institute of Innovation and Technology), a body of the European Union. The EIT Label is a certificate of quality that is awarded only to excellent educational programmes at the Master and Doctoral level. As a student of an EIT RawMaterials Labelled programme, you’ll be part of the largest European raw materials partnership – with more than 120 core and associate partners and 180 project partners from over 22 European countries coming from higher education, research institutions and industry. As an EIT Label student, you will have the opportunity to become part of this committed partnership as well as champion and contribute to the EIT RawMaterials objective of finding new, innovative solutions to secure the sustainable supply of raw materials across the value chain – from exploration, mining and extraction, to mineral processing, recycling and developing circular economy strategies. Skaityti mažiau
Espo , Stolbergas (Reino kraštas) , Delftas , Bordo , Darmštatas , Grenoblis , Lježas , Metzas , Luleå , Freibergas , Gente , Alsike , Leuvenas , Leobenas , Trento , Milanas + 15 Daugiau Mažiau