Aeronautikos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie IPSA , Aeronautikos ir kosmoso inžinerijos mokyklą

IPSA yra inžinerijos mokykla, siūlanti 5 metų mokymo programą, 100% skirtą aeronautikai ir kosmosui.

Susidomėjimas „viskuo, kosminiu, kosminiu“ yra ypatingas motyvacijos šaltinis mokykloje, o aistra dalijasi tiek studentai, tiek dėstytojai.

5 metų programoje 3 pirmi metai dėstomi prancūzų kalba ir pradedami studentai į kosmoso erdvę. Trečiame kurse studentai gali specializuotis kosminėse sistemose ar kosminėse transporto priemonėse. Magistrantūros programa (2 metai) yra visiškai dėstoma anglų kalba. Per šiuos dvejus metus studentai gali individualizuoti savo kursus naudodamiesi galimybėmis ir mokslinėmis didelėmis įmonėmis.

IPSA yra Paryžiuje, Tulūzoje, Lione ir Marselyje, tačiau magistras mokomas tik Paryžiuje. Programa yra akredituota CTI (Prancūzijos nacionalinė inžinerijos laipsnių komisija).

Magistro programa

Magistrantūros studijų programą sudaro didžiosios ir didžiosios įmonės (energetika, varomoji jėga, mechanika ir lėktuvų konstrukcijos, įterptosios sistemos, mechanika, kosminiai paleidimo įrenginiai ir palydovai ir kt.), Kurios yra gilinimo ašys, reikalingos tvirtų žinių įgijimui jų srityje. Šie pokyčiai visada buvo vadovaujami mokyklos plėtros tarybos darbe.

"Diplôme d'ingénieur", atitinkanti IPSA suteiktą kosminės erdvės inžinerijos magistro laipsnį, suteikia absolventui galimybę spręsti kokią nors problemą, susijusią su aeronautika ir kosmosu. IPSA mokymai taip pat leidžia absolventams dirbti susijusiuose pažangiuose aeronautikos ir kosmoso srityse, ypač sausumos transporte, kuriuose naudojami būdai ir technologijos, panašios į tas, kurios naudojamos aeronautikoje.

IPSA magistro laipsnio mokymo programa visiškai atitinka būsimus Prancūzijos ir pasaulio pramonės lūkesčius aeronautikos srityje.

IPSA skaičiais

 • 1800 studentų keturiuose miestuose
 • 3000 absolventų
 • 65 universitetai partneriai
 • 200 partnerių pramonės šakų
 • 40 studentų asociacijų
 • 28 savaičių privaloma galutinė stažuotė
 • 95% studentų pasamdyti per 6 mėnesius po studijų baigimo

Priėmimo sąlygos

Tinkamumas

Inžinerijos magistras yra atviras kandidatams, turintiems 3 metų bakalauro laipsnį (arba lygiavertį) aviacijos ir kosmoso inžinerijos, mechaninės inžinerijos, elektros ir elektronikos inžinerijos, mechatronikos inžinerijos ar susijusiose srityse.

Kalbos reikalavimai

 • TOEFL 79
 • TOEIC 785
 • IELTS 5,5
 • arba Kembridžo BULATS rezultatai.

Priėmimas pagal paraišką, galbūt su „Skype“ interviu. Klauskite mūsų paraiškos formos.

Programos :

Nuo 2020 m. Sausio 20 d. Iki gegužės 31 d.

Susisiekite su mumis

„freemover“ @ IPSA .fr

IPSA
63 bis Boulevard de Brandebourg
94 200 Ivry sur Seine

IPSA yra Paryžiaus vartuose. Jis lengvai pasiekiamas keliais ir viešuoju transportu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach ... Skaityti daugiau

IPSA is an engineering college offering a 5-year graduate syllabus specialized in aeronautical and space systems. Students acquire wide knowledge in various scientific fields and a practical approach to engineering. Skaityti mažiau