112846_38_Aeronautical-Engineering.jpg

Misija ir tikslai

Programa suteikia pasirengimą, ypatingą dėmesį skiriant orlaivių projektavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros problemoms. Tikslas - parengti labai kultūriškai ir profesionaliai kvalifikuotus specialistus, galinčius atlikti ir valdyti veiklą, susijusią su moksliniais tyrimais ir projektavimu aerodinamikos, medžiagų, lengvųjų konstrukcijų, orlaivių sistemų ir aviacinių variklių srityse nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, tiek savarankiškai, tiek savarankiškai. bendradarbiavimą.

Karjeros galimybės

Absolventas įsidarbina aeronautikos ir kosmoso pramonėje; viešosiose ir privačiose įstaigose, skirtose eksperimentuoti oro erdvės srityje; orlaivių parko valdymo ir priežiūros įmonėse; oro eismo valdymo agentūrose; oro pajėgos; pramonės šakose, gaminančiose mašinas ir įrangą, kuriose svarbus vaidmuo tenka aerodinamikai ir lengvoms konstrukcijoms.

Aeronautikos inžinieriai ypač ieškomi susijusiose srityse. Tiesą sakant, jie gali būti įtraukti į sausumos arba jūrinių transporto priemonių ar didelių pastatų ar tiltų projektavimą arba netgi elektrinių projektavimą. Absolventai taip pat turi paklausą lengvos konstrukcijos pramonėje, automobilių pramonėje, tose srityse, kuriose stebima streso struktūrų mechaninė elgsena.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Politecnico di Milano »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 1, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,900 EUR
ES studentai: nuo 900 iki 3 900 EUR per metus. Ne ES studentai: apie 3 900 EUR per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date