Šiuo metu didelė dalis projektų vyksta dinamiškoje aplinkoje, kurioje yra didelė inovacijų dalis, taigi pokyčiai nėra laikomi grėsme, o kaip galimybė vystytis ir mokytis.

"Agile" metodika jau yra tikroji ir reikalinga dabartinėje verslo struktūroje, o jos sritis yra konkurencinga 21-ojo amžiaus projekto vadovų poreikis. Augimas - tai projektų, kuriems reikalingas "judrus valdymo metodas", skaičius, nes prognozavimo ar kritimo sistema nėra veiksminga; Todėl dabartinis "Agile" metodologijos ir produktų vystymo meistras gilina naujų produktų greitą plėtrą per aukšto lygio komandas, orientuotas į inovacijas, nepriklausomai nuo sektoriaus ar rinkos.

Praktinis "judrus" principų arba principų taikymas daugiausia lemia magistro programą, apimančią gamybą, taip pat tyrimą ar atvejo analizę kaip pagrindinę metodiką, skirtą suprasti tikrą verslo aplinką judrią dinamiką, tą patį, kaip ir eikit padėjėjus kapitonui.

106823_5.jpg

EAE Business School agile metodologijos ir produktų kūrimo magistro priežastys

 1. Scrum Master
  Pasiruoškite Scrum Master Certification (European Scrum).


 2. Agile Certified Practitioner
  Paruoškite "Agile Certified Practitioner" (PMI-ACP) sertifikatą Projektų valdymo institutui.


 3. Projektas Sever ir Sharepoint
  Abu "Microsoft" sprendimai bus naudojami "Žinių valdymui", "Projektų portfelio valdymui" (PPM) ir "Projektų valdymo biure (" Agile PMO ").


 4. Agile metodika
  Magistro padėjėjai, jau supažindinami su prognozuojamomis metodikomis "krioklys", matys jų mokymą ir patirtį, kurią papildys gilios "Agile" metodikos, kurios žymiai padidins jų universalumą darbo vietoje.


 5. Prognozuojančios metodikos
  Kita vertus, kapitono padėjėjai, neturintys ankstesnės patirties projektų valdymo srityje, turės galimybę susipažinti su "Agile Reference Framework", kad galėtų greitai pasiekti darbo vietas, kuriose reikalaujama atlikti specialius išankstinius mokymus agile metodikose.


 6. Patariamoji taryba
  Magistro studijų programa yra sukurta kartu su veiklos srities patariamąja valdyba, kurią sudaro beveik 25 specialistai iš tokių įmonių kaip Pepsikos, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango ar Grupo Puig.


 7. Pagrindinis nedidelis
  EAE pirmą kartą pradėjo Ispanijoje Šiaurės Amerikos metodologinę sistemą, pagrįstą pagrindiniais ir mažaisiais, kuri pakeičia tradicinį pasirenkamųjų dalykų pasirinkimą.


 8. EAE reitinguose
  "Top 90" geriausių projektų valdymo meistrų pasaulyje (reitingas QS Global Masters 2018). Europos "Top 35" geriausių projektų vadybos meistrų (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017).
  106824_Sintitulo-1.jpg

Reikalavimai ir priėmimas

dvigubas laipsnis

Žmonės, sėkmingai baigę programą, įgys EAE Business School magistro vardą Agile metodikose ir produktų kūrimo srityje. Be to, dalyviai, kurie atitinka nustatytus akademinius reikalavimus, įgys magistro laipsnį iš Katalonijos politechnikos universiteto (jei programa bus vykdoma Barselonoje) arba Rey Juan Carlos universiteto (jei programa bus vykdoma Madride).

Norint gauti universitetų suteiktą kvalifikaciją, būtina laikytis abiejų institucijų prašymų.


Priėmimo procesas

Pagrindinis mūsų tikslas priėmimo procese yra užtikrinti kandidatų tinkamumą, per savo profesinės ir akademinės mokymo programą. Visi dalyviai turi labiausiai, išeiti iš šios mokymosi patirtį per kontekstą, kuriame galima plėtoti ilgalaikius santykius su klasės draugais, mokytojais ir absolventai.

Norėdami pradėti priėmimo procesą, būtina užpildyti atitinkamą formą, kad kandidato profilį galėtų įvertinti mūsų akademinis komitetas. Jei akademinio komiteto priimtas nutarimas magistrui "Agile" metodologijos ir produktų kūrimo srityje yra teigiamas, kandidatas galės užsirašyti į šį magistro laipsnį.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

Karjeros perspektyvas

Karjera Paslaugos profesijų EAE Business School yra atsakinga už sukurti naujas darbo vietas, kad vadovai ir lydi studentus su jų Profilis Analizė, norint pasiekti savo karjeros tikslų ir koreguoti savo lūkesčius ir interesus į darbo rinką.

Karjeros departamentas taip pat organizuoja renginius, skirtus skatinti įsidarbinimo galimybes, pvz., Užimtumo forume internetu; Galimybių bankas, kuriame per metus skelbiama daugiau nei 6 000 darbo pasiūlymų; arba Tarptautinė talentų programa, skirta studentams, siekiantiems tarptautinės plėtros ir matomumo tarptautinėse kompanijose, su seminarais ir interviu su įvairiomis pasaulio dalimis. EAE taip pat dalyvauja "L'Oreal", "Banco Sabadell", "Leroy Merlin", "Kyocera", "Schneider Electric", IBM "IBM" ir kituose tinklalapiuose, kuriuose gali naudotis studentai, įsidarbinimo programose.


Agile metodologijos ir produktų plėtros magistras rengia studentus už šiuos vaidmenis ir atsakomybės pozicijas:

 • Inovacijų direktorius
 • Naujo produkto kūrimo vadovas
 • Projekto vadovas (PMO)
 • Projekto rėmėjas
 • produkto vadybininkas
 • Produkto savininkas
 • Scrum Master
 • Agile treneris
 • Kanban švinas
 • Verslo analitikas / verslo analitikas
 • Atsakingas už produktų naujoves


Kai kurie mūsų 2017 m. Užimtumo ataskaitos duomenys:

 • 93% studentų randa darbą prieš šešis mėnesius po programos pabaigos
 • Po vienerių metų po magistro pabaigos 34% jų atlyginimą padidino iki 30%
 • 67 proc. Studentų pasiekė darbo galimybę per EAE Business School per keletą turimų maršrutų
 • 74% pritaria naujam profesijos pasiūlymui po baigimo
Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų EAE Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
14,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date