Anglų filologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Nuoseklus magistrantūros studijų programos „Anglų filologija“ magistrantūros studijų programa yra Anglická filologie studijų programos anglų kalba versija; jis tęsiasi iš to paties pavadinimo bakalauro studijų programos. Programos tikslas - gaminti absolventus, kurie yra anglų filologijos specialistai, turintys patyrusių anglų kalbos naudotojų (C2 bendrojoje Europos kalbų mokėjimo sistemoje), turintys tvirtas anglų kalbotyros žinias ir gilias anglų kalbos literatūros ir kultūros žinias. - kalbančios šalys, kurios žino apie šių sričių profesinę literatūrą ir kitus informacijos išteklius.

111165_JD8C0810.jpg

Absolventų profilis

Konkrečios disciplinos žinios

Dvejų metų iš eilės (magistro laipsnio) absolventai turi daugybę filologijos sričių kompetencijų. Jų žinios rodo kokybinę ir kiekybinę teorinių žinių, mąstymo ir sąmoningumo ugdymą, įgytą vykdant ankstesnes anglų filologijos bakalauro studijas. Kursai tokiose disciplinose kaip lingvistinė pragmatika, teksto kalbotyra, kontrastingoji lingvistinė analizė ir sociolingvistika leidžia studentams gauti išsamią drausminio kraštovaizdžio apžvalgą. Istorinės gramatikos kursas suteikia jiems įžvalgų apie kalbos ir lingvistikos diachroninį aspektą, taip pat įgyja gilesnių žinių apie Didžiosios Britanijos (Viduramžių anglų literatūros) ir JAV literatūrą ir kultūrą (Pasirinkti skyriai iš literatūros).

Specifiniai įgūdžiai

Absolventai geba taikyti įgūdžius ir metodus kalbotyros srityje. Gebės palyginti skirtingų tipų kalbas ir skirtingas kalbų grupes (kalbos tipologija) ir geba atlikti pagrindinius lingvistinius tyrimus (kalbų seminaras). Jie taip pat turi žinių apie platesnį kultūrinį ir socialinį kontekstą, atsirandantį dėl anglų kalbos kaip pasaulinio lingua franca vaidmens (britų studijų ir literatūros skyriai, Amerikos studijų ir literatūros skyriai). Absolventai turi reikiamų teorinių ir praktinių įgūdžių, leidžiančių tinkamai analizuoti, interpretuoti ir vertinti klausimus, susijusius su įvairiais kultūrinio gyvenimo aspektais šiuolaikinėse angliškai kalbančiose visuomenėse, įskaitant dabartinius tarpkultūrinius poveikius ir pokyčius (Kalifornijos svajonė, Tarpkultūrinė komunikacija, Lytis studijos, Amerikos prieškultūra, Šiaurės Amerikos gimtosios kalbos ir kultūros). Absolventai gali savarankiškai ir efektyviai atlikti paskirtas užduotis ir ugdyti savo žinias bei įgūdžius aukštesniame lygmenyje (doktorantūroje) arba mokymosi visą gyvenimą programose.

Bendrosios kompetencijos

Šios programos absolventai savo kalbos žiniomis, disciplinomis, specialiomis žiniomis ir įgūdžiais gali vykdyti profesinę karjerą Čekijoje ir užsienyje. Jie geba taikyti savo žinias ir įgūdžius mokslinių tyrimų ir kitose darbo formose akademinėse institucijose. Jie gali siekti karjeros kaip viešojo ir privataus sektoriaus institucijų, organizacijų ir įmonių (ypač tarptautinių šių organizacijų padalinių) ekspertų, taip pat konferencijų paslaugas teikiančių ir kultūrinių, tarpkultūrinių ir humanitarinių renginių bei veiklos organizavimo įmonių. . Absolventai taip pat yra pasirengę vykdyti magistrantūros studijas.

111161_Kopie-souboru-Ostrava.jpg

Priėmimas

Į priėmimo procedūrą neįeina stojamasis egzaminas. Kandidatai bus vertinami remiantis:

  1. jų pateiktas kalbos mokėjimo pažymėjimas - IELTS Academic arba ToEFL iBT pažymėjimas, įrodantis, kad jų anglų kalbos mokėjimas siekia bent C1 lygį (CEFR - Bendra Europos kalbų metmenų sistema)

Šiame pažymėjime turi būti balų taškai, kuriuos galima pamatyti šioje lentelėje:

IELTS akademikas „TOEFL iBT“
Bent 6,5 Mažiausiai 90
Bent 6,0 kiekvienoje dalyje Mažiausiai 20 kiekvienoje dalyje

Testas turi būti atliktas sertifikuotame bandymų centre, o bandymo rezultatai (balai) neturėjo būti pasiekti iki 2019 m. Gegužės 1 d.

2 . portfelis, kurį sudarys:

  • struktūrinis motyvacinis laiškas anglų kalba; Pareiškėjai turi aprašyti savo interesus ir patirtį, užmezgant bakalauro studijas
  • pareiškėjo bakalauro baigiamojo darbo santrauka anglų kalba (jei bakalauro baigiamasis darbas nebuvo reikalavimas baigti ankstesnes studijas, pareiškėjas privalo pateikti pranešimą = esė ankstesnių studijų tema specialia tema)

Už kiekvieną iš šių dalių pareiškėjai gauna taškus.

Pareiškėjai taip pat turi pateikti ankstesnio išsilavinimo originalą arba patvirtintą kopiją. Visiškas aukštojo mokslo programos studijų baigimas įrodytas aukštojo mokslo diplomo originalu arba patvirtinta kopija.

111162_P4246407.jpg

Tolimesnė informacija

Už studijas anglų kalba imame 2000 € mokestį už mokslo metus.

University of Ostrava studijų programos yra prieinamos ir asmenims su negalia, jei kitaip nenurodyta konkrečioje studijų programoje. Jei kyla klausimų dėl individualių studijų programų prieinamumo neįgaliems asmenims, nedvejodami kreipkitės į University of Ostrava piramidės centrą („Centrum Pyramida OU“):

El. Paštas: referent.pyramida@osu.cz
Telefonas: 420 553 46 1234
Mobilusis telefonas: 420 733 784 095

Kilus klausimams, pareiškėjai, neturintys specialių poreikių, susisiekia su Tarptautinio bendradarbiavimo centru admission@osu.cz

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Ostrava (UO), with over 10,000 students, offers a very high-quality level of education and research in the humanities, social and natural sciences, health studies, medicine, and the ... Skaityti daugiau

The University of Ostrava (UO), with over 10,000 students, offers a very high-quality level of education and research in the humanities, social and natural sciences, health studies, medicine, and the fine arts. Its 6 faculties (Faculty of Science, Faculty of Arts, Faculty of Fine Arts, Faculty of Medicine, Faculty of Social Studies, Pedagogical Faculty) offer an extremely wide range of fields of study as well as unconventional combinations of majors. Skaityti mažiau