Animacijos Meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Atraskite Šv. Joosto pagrindinį vaizdinių kultūrų institutą internete

Šv. Joosto vizualinių kultūrų magistro institutas jums atveria duris! Prisijunkite prie interaktyvių internetinių seminarų ir gaukite unikalią įžvalgą mūsų įstaigoje. 2020 m. Gegužės 15 d. 13.00 val. CEST demonstruojame savo vienerių metų profesionalaus animatoriaus meistrą. Po to vyks interaktyvus internetinis seminaras 2020 m. Gegužės 25 d. 13.00 val. CEST apie mūsų dvejų metų dailės ir dizaino magistrą. Ši magistrantūros programa siūlo tris novatoriškus mokslinių tyrimų Pathways kurie papildys jūsų meninę plėtrą ir profesinę praktiką.

Webinaro animacija

2020 m. Gegužės 15 d., Penktadienis, 13.00 val. CEST

 

1.00 - 1.15 CEST

Bendras įvadas

1.15 - 2.15 CEST

Animacija

2.30–15.30 CEST

Informacija apie taikymą ir praktiniai dalykai

Webinar dailė ir dizainas

2020 m. Gegužės 25 d., Pirmadienis, 13.00 val. CEST

 

1.00 - 1.15 CEST

Bendras įvadas

1.15 - 2.15 CEST

Vaizduojamasis menas ir postmodernioji praktika

2.30–15.30 CEST

Ekologijos ateitis

3.45 - 4.45 val. CEST

Įsikūręs dizainas

4.45 - 17.30 CEST

Informacija apie taikymą ir praktiniai dalykai

Registruotis

Kviečiame būti kažko kito ateitimi! Gaukite įkvėpimo ir prisiregistruokite prie mūsų internetinių seminarų.

https://fd7.formdesk.com/omnismart/Master_Webinar_May2020

Animacijos Meistras

Mūsų aukšto lygio profesionalus meistras yra vienerių metų programa ir yra skirtas padėti kiekvienam realizuoti savo potencialą. Tai pasiekiama visiškai integruojant požiūrį į animacijos sritį, taip pat plečiant kūrybinės praktikos sritis tarpdisciplininiu būdu. Mes sukuriame patirties ir susitikimų erdvę, skatinančią dialogą, atsižvelgiant į dabartines formalias, technines, temines ir teorines problemas, kurios yra aktualios šiandien. Esame įsipareigoję remti ambicingus ir įvairius studijų interesus ir požiūrį.

Remdamiesi dėstytojų patirtimi, būdami studentais, į procesą orientuotą studijos darbą, susijusį su animacijos praktika, galite integruoti į teorinius principus, susijusius su novatoriška studijos praktika. Jūs gausite prieigą prie nepaprastos patirties, išteklių ir mūsų koalicijos partnerių tinklų, be kita ko, „Playgrounds“, „Submarine & Post Panic“ ir ryšius su studijomis bei festivaliais Nyderlanduose ir užsienyje. Atsižvelgdami į sektoriaus poreikius kūrybinio užimtumo srityje, būdami studentai, turite prieigą prie mūsų pramonės tinklo ir reguliariai vykdykite užduotis bendradarbiaudami su mūsų partneriais, leisdami jiems išbandyti savo ambicijas tarptautiniame profesiniame kontekste. Programos dėstytojai yra Leon van Rooij, Sarah Lugthart ir Remco Vlaanderen.

Pagrindinis Vizualinių kultūrų institutas

Pagrindinis Vizualinių kultūrų institutas (MIVC) yra Šv. Joosto dailės ir dizaino mokyklos, priklausančios Avanso taikomųjų mokslų universitetui, dalis. Visos MIVC magistrantūros programos yra įsikūrusios vienoje universiteto vietoje, netoli Hertogenbošo miesto širdies.

Priėmimo sąlygos

Programa skirta animatoriams ir iliustratoriams, pasiryžusiems ištirti augančią animacijos taikymą mene, dizaine ir interaktyviose laikmenose.

Animaciją gali naudoti animacijos bakalauro ir iliustracijos bakalauro absolventai arba panašūs praktikuojantys šios srities profesionalai, turintys animacijos patirties.

Priėmimo reikalavimai apima aplanką, meninį pareiškimą ir animacinį filmą.

Anglų reikalavimai tarptautiniams studentams

Egzaminas - minimalus balas:

  • IELTS bendra juosta: 6
  • TOEFL popierius: 550
  • TOEFL interneto pagrindu: 80

Svarbios datos:

Programos pradžia: rugsėjis

Paraiškų teikimo terminas ES: rugpjūčio 1 d
Paraiškų teikimo terminas ne ES: birželio 1 d

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art a ... Skaityti daugiau

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art and design, the institute offers a broad perspective on theory and practice and allows for a lively international exchange. Our modern, 24/7 facilities and open studio concept create a fertile environment in which a rich, multidisciplinary practice can grow. Skaityti mažiau