Apšvietimo dizaino magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Profesinė neakivaizdinė programa yra dizainu paremtas apšvietimo dizaino magistro laipsnis, kurį siūlo Vismaro taikomųjų mokslų universitetas: technologijos, verslas ir dizainas (Vokietija).

Mūsų profesinio magistro kurso (dėstomo anglų kalba) tikslas yra visapusiškai mokyti apšvietimo dizainerius iš viso pasaulio. Aukštai vertinamos kvalifikacijos ir įgūdžiai, įgyti per šį laipsnį, suteikia absolventams galimybę dirbti daugelyje susijusių sričių. Studentai raginami ištirti meninius, fizinius ir psichologinius apšvietimo aspektus, naudojant kūrybinius ir autonominius metodus. Tai reikia padaryti atsižvelgiant į žmogaus gerovę ir darniosios architektūros standartus.

„Apšvietimo dizaino“ ir „Dizaino vadybos“ derinys suteikia studentams kūrybinių ir techninių žinių, leidžiančių valdyti apšvietimo dizaino projektus, taip pat ekonominius ir rinkodaros aspektus, reikalingus profesionaliai valdyti biurus. Studentai supras rinkos analizės priemones ir strateginio valdymo metodą. Dizaino valdymas taip pat apima dizaino, kaip kliento vertės grandinės, viziją.

Tarptautinė magistrantūros programa sujungia studijas savo laiku su seminarų savaitėmis, kurios organizuojamos kartą per semestrą Vismare, Berlyne ir Bankoke. Seminarų savaitės yra skirtos paskaitoms, pristatymams, dirbtuvėms ir ekskursijoms į apšvietimo gamintojus ir šviesos instaliacijas. Mokymo priemonė yra anglų kalba, užtikrinanti, kad programa išliks atvira visiems besidomintiems iš viso pasaulio.

Studijų programa grindžiama daugiau nei 15 metų patirtimi mokant apšvietimo projektavimo Wismar mieste ir gavo Vokietijos valdžios institucijos akreditacijos įrodymus.

Po sėkmingo studijų baigimo studentai gaus tarptautinį laipsnį „Menų magistras (MA)“.

„Lichtcampus 2019“

„Wichar“ mieste „Lichtcampus 2019“ apsilankė 212 dalyviai iš 19 pasaulio šalių. Vysmare taikomųjų mokslų universiteto architektūrinio apšvietimo projektavimo magistrantūros studijų kursai surengti, norint apsišviesti viduramžių miestą, susitiko akademikai, profesionalai ir pramonės atstovai.

Apšvietimo projekto pagrindinio akreditacija

2014 m. Gruodžio mėn. Centrinės vertinimo ir akreditacijos agentūra (ZEvA) sėkmingai akreditavo neakivaizdinę programą „Pagrindinis apšvietimo dizainas - architektūrinio apšvietimo ir dizaino valdymas“. Išorinių ekspertų komitetas tikrino nuo 2012 m. Vykdomą magistro programą. Komitetą sudarė kitų universitetų atstovų (du profesoriai apšvietimo projektavimo srityje) ir papildomų apšvietimo dizaino ekspertų. Patikrinimo vietoje metu buvo apklausti kurso vadovas prof. Dr. Römhild, kai kurie tarptautinės dėstytojų komandos nariai ir keletas dabartinių programos studentų, siekiant įvertinti mokymo programą ir mokymo metodus. Be to, buvo patikrinta ir aptarta studijų organizacija ir visa mokymo medžiaga. Programa siūlo unikalų apšvietimo projektavimo ir valdymo modulių derinį. Magistro laipsnis suteikia galimybę visiems absolventams atlikti daktaro laipsnį.

Be to, magistrantūros profesinės studijos „Apšvietimo dizainas - architektūrinis apšvietimas ir dizaino valdymas“ yra patvirtintos Valstybinio nuotolinių studijų centro (ZFU) (168 816 patvirtinimo Nr.).

Studijos ir tinklų kūrimas

„Mišrusis mokymasis“ suteikia unikalią galimybę ne tik įgyti aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius, bet ir padeda sukurti tvirtą tinklą nuo pat magistro programos pradžios. Seminarų savaitės, dirbtuvės, ekskursijos ir grupiniai projektai yra skirti tam, kad galėtumėte bendrauti ir dirbti glaudžiai kartu su kitais studentais, dėstytojais ir specialistais. Unikali šios magistro programos savybė yra skatinti socialinių ir profesinių tinklų kūrimąsi tarp studentų ir tuo pačiu metu tai daryti su apšvietimo pramonės dėstytojais, dėstytojais ir profesionalais.

Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų studentai yra kilę iš įvairių pasaulio šalių ir turi įvairiapusį išsilavinimą tokiose srityse kaip architektūra, interjero dizainas, teatras, mada, elektrotechnika ir psichologija. Tokia įvairi studentų platforma suteikia sveiką aplinką keistis žiniomis, įgūdžiais ir darbo patirtimi, tuo pačiu suteikia puikią galimybę pažinti naujas kultūras, tradicijas, maistą ir kalbas.

Bėgant metams dažniausiai klasiokai komentuoja, kaip jiems patiko dirbti kartu ir užmegzti draugystę bei visą gyvenimą trunkančius ryšius. Jie dažnai išreiškia, kaip jų bendravimas per studijų programą padėjo jiems plėtoti savo minkštuosius įgūdžius. Tokie tinklai ir draugystė teikia ir apčiuopiamos, ir nematerialios naudos. Studentai mokosi dirbti grupėse ir komandose, bendradarbiauti tarpusavyje ir specialistais, tačiau taip pat įgyja vertingos patirties ir kontaktų ateičiai.

Karjeros plėtra

Dėl didėjančios globalizacijos apšvietimo dizaineriai turi plėtoti galimybes, kad padidintų savo konkurencinį pranašumą. Įgiję pažangų projektavimo ir technologinį pagrindą bei įgyvendindami šias žinias projektavimo projektuose, mūsų absolventai padės tobulėti gaminant pasauliniu mastu inovatyvias ir unikalias architektūrinio apšvietimo dizaino idėjas.

Mūsų absolventai galės kurti sėkmingas architektūrinio apšvietimo projektavimo koncepcijas, integruodami ekonominės rinkos jėgų aspektus ir įtraukdami projekto valdymo strategijas. Jie galės pateikti pažangių integruoto projektavimo rezultatų. Tuo pat metu jie bus pasirengę perimti atsakomybę kaip projekto vadovai arba kaip projektavimo komandos vadovas ne tik projektavimo procese, bet ir atsižvelgiant į ekonominius profesinės praktikos aspektus. Studijų programa tinka studentams, norintiems išplėsti savo projektavimo galimybes ar specializuotis į architektūrinio apšvietimo dizainą. Studijų metu studentai turi galimybę specializuotis į „paveldo apšvietimą“.

Programa taip pat yra tinkamas mokymas specialistams, kurie jau dirba apšvietimo projektavimo srityje ir nori toliau plėtoti savo profesinę karjerą. Kaip papildomą naudą susitiksite su įvairaus kultūrinio profilio profesoriais, dėstytojais ir studentais iš viso pasaulio. Galėsite susidraugauti su užsienio šalimis ir užmegzti vertingus tarptautinius ryšius su įvairiomis pasaulio rinkomis, kurie gali tapti jūsų būsimo tarptautinio profesinio tinklo pagrindu.

1 PLDC Paris 2017 - Awardverleihung Newcomerin CarlijnTimmermans©GWEL

Kurso specializacija

Nauja specializacija ir nauja mokymo programa

Specializacija „Paveldo apšvietimas“ studentams suteiks galimybę įsigilinti į paveldo vietų ir pastatų apšvietimą, saugomų vietų apšvietimą, išsaugojimą, tokių vietų techniką ir strategijas ir pan. Studentai gaus galimybę pasirinkti šią specializaciją nuo 3-iojo semestro ir pasibaigti magistro darbu apie paveldo apšvietimą.

Ši specializacija yra ilgalaikio plano, skirto įvesti panašias specializacijas įvairiose apšvietimo srityse, tokiose kaip „šviesa ir sveikata“, „dienos šviesa“, „svetingumas ir prekybinis apšvietimas“ ir tt, dalis. Mes jus informuosime apie tolimesnius tokius pokyčius.

Mes taip pat pasinaudojome proga toliau tobulinti ir plėsti mokymo programą. Nuo rugsėjo mėnesio sėkmingai baigus magistrantūros programą (dėstoma anglų kalba) studentams bus siūloma 120 ECTS kreditų taškų, todėl šis magistro laipsnis bus lygiavertis universiteto miestelio magistro studijų programai, esančiai Vismaro universitete. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymo programą, susisiekite su p. Robert Friedrich r.friedrich@wings-university.com.

 1. Semestras:
  Pirmojo semestro moduliai perteikia pagrindines kompetencijas.
 2. Semestras:
  Antrame semestre gilinsitės į kiekvieną temą tęsdami projektus.

  1. 2. 3. 4. 5.
  • Dizaino kriterijus
  • Dienos šviesa
  • Dirbtinis apšvietimas
  • I dizaino projektas: konceptualus apšvietimo dizainas
  • 1 projektavimo metodai: pagrindai
  • Apšvietimo programos ir tvarumas
  • Dizaino kriterijus
  • Dienos šviesa
  • Dirbtinis apšvietimas
  • I dizaino projektas: konceptualus apšvietimo dizainas
  • 1 projektavimo metodai: pagrindai
  • Apšvietimo programos ir tvarumas
  • Strateginis valdymas
  • Projektų valdymas
  • II projektinis projektas: detalus apšvietimo dizainas
  • III dizaino projektas: Pasirinkti apšvietimo projektavimo principai
  • 2 projektavimo metodai: vizualizacija ir skaičiavimas
  • Dizainas ir ekonomika
  • Projektų valdymas
  • II projektinis projektas: detalus apšvietimo dizainas
  • III dizaino projektas: Pasirinkti apšvietimo projektavimo principai
  • 3 projektavimo metodai: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara
  • Tezių seminaras
  • Magistro darbas ir kolokviumas

  Lighting Design Workshop Wismar 2015@WINGS

  Programos organizavimas

  Tarptautinę magistrantūros programą sudaro tikslinės paskaitos Vismare, Berlyne ir Bankoke. Paskaitos dėstomos anglų kalba, užtikrinant, kad programa išliktų atvira visiems besidomintiems visame pasaulyje. Kursas apima vertingas pamokas, išmoktas iš programos „Wismar“, kuri išsivystė į labai geidžiamą studijų su jau įsteigtu fakultetu kursą. Studentai studijų programą nuosekliai vertina teigiamai. Papildomą įtaką padarė bendrovės WINGS, kuri šiuo metu moko daugiau nei 5000 internetinių ir profesionalių neakivaizdinių studijų studentų, pavyzdžiui, iš JAV, patirtis. Kursas buvo parengtas remiantis patirtimi, įgyta per klases, mokymo programas ir kursus, siūlomus tiek šalyje, tiek užsienyje.

  Mokymo programos turinys buvo sukurtas remiantis mokymo koncepcija, kurią pateikė Europos apšvietimo dizainerių asociacija, ELDA (dabar PLDA). Po diskusijų su apšvietimo dizaineriais ir šviestuvų gamintojais turinys buvo pratęstas ir baigtas. Profesionalai mus aktyviai skatino pradėti šią neakivaizdinę programą 2012/13 žiemos semestrui.

  Semestro programos tvarkaraštis

  135172_schedule_mld.jpg

  Studentai, turintys įvairių tarptautinių žinių

  Wismaro universitetas turi senas tradicijas dėstyti apšvietimo dizainą. Apšvietimo projektavimo ir valdymo derinys yra unikalus profesinėse studijose ir suteiks kūrybinių bei techninių žinių, reikalingų apšvietimo projektavimo projektams valdyti, taip pat ekonominius ir rinkodaros aspektus, būtinus norint profesionaliai valdyti biurus. Naujausias kursas, prasidėjęs 2017 m. Rugsėjo mėn., Prasidėjo 24 studentams iš 11 skirtingų pasaulio šalių.

  Präsentation einer Master Thesis vor Erstsemestern@WINGS

  Priėmimo sąlygos

  Mes laukiame visų tautybių studentų paraiškų. Atsižvelgiant į jos specifinį pobūdį, programa skirta darbuotojams ir tarptautinės ekonomikos bei logistikos suinteresuotoms šalims.

  Profesionalus architektūrinio apšvietimo ir dizaino vadybos magistras yra tolesnio ugdymo programa. Norėdami būti priimti į mūsų programą, turite atitikti šiuos reikalavimus:

  • Pirmasis akademinis laipsnis (bakalauras, magistro laipsnis arba diplomas):
   • Meno ir dizaino studijų programos, tokios kaip architektūra, interjero architektūra, dizainas ar teatro studijos arba
   • Inžinerijos studijų programos, tokios kaip mechanikos inžinerija, elektrotechnika ar informatika arba
   • Verslo studijų programos, tokios kaip verslo ekonomika, verslo informatika ar ekonominė teisė

  Be to, prašome įteikti:

  • Darbo patirtis susijusiose srityse
  • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas

  Bent vienerių metų profesinė darbo patirtis susijusioje srityje.
  * Bent dvejų metų profesinio darbo patirtis susijusioje srityje.

  Išimtis: jei pirmasis akademinis laipsnis nėra susijęs su studijų sritimi, patvirtinimas studijuoti gali būti suteiktas tik įrodžius profesinę darbo patirtį. Prašome susisiekti su mumis ir išsamiai aptarti priėmimo reikalavimus, susijusius su jūsų asmenine padėtimi.

  Paraiškos procesas

  Paraiška susideda iš dviejų etapų. Pirmasis žingsnis yra patikrinti svarbiausius dokumentus, jei įmanoma. Šiuos dokumentus galima atsiųsti el. Paštu. Antrame etape jūsų bus paprašyta pateikti išsamesnę informaciją oro paštu, tai reiškia, kad dokumentai turėtų būti patvirtinti / patvirtinti notaro.

  Išankstinio patikrinimo dokumentai (.pdf formatu ir el. Paštu r.friedrich@wings-university.com, ne daugiau kaip 2 MB):

  • CV
  • Universiteto laipsnis ir nuorašas (jei jau turite magistro laipsnį, mums reikia ir bakalauro laipsnio)
  • profesinės darbo patirties aplankas (jei dar neturite aplanko, galite jį paruošti ir pateikti patikrinę universitetinį laipsnį)
  • darbo patirties patvirtinimas (mažiausiai vieneri metai)
  • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas

  Jūsų paraiškoje turėtų būti šie dokumentai (po išankstinio patikrinimo ir įteikti oro paštu):

  • Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas
  • aukštojo mokslo laipsnio įrodymas (patvirtinta kopija)
  • paso asmens tapatybės nuotrauka
  • užpildė paraiškos formą
  • pasirašyta kursų sutartis

  anglų kalba

  Lighting Design Workshop Buddhistische Tempelanlage in Ayutthaya Thailand @WINGS (3)

  Mokesčiai ir finansavimas

  Į 3900 EUR (apytiksliai 4.550 USD) mokestį už semestrą įeina visos mokymo ir egzamino išlaidos, klasės medžiaga ir, be abejo, magistro baigiamojo darbo išlaidos. Į kainą įskaičiuoti praktiniai seminarai, maitinimas renginiais ir dviejų dienų ekskursija, taip pat apgyvendinimo išlaidos mūsų būstinėje Wismar mieste ir kitose tarptautinėse vietose Berlyne ir Bankoke.

  Privatus finansavimas

  Mūsų neakivaizdinė programa yra sudaryta atsižvelgiant į dirbančio žmogaus poreikius, kad galėtumėte baigti studijas ir išlaikyti profesinį bei finansinį stabilumą. Valstybė skatina jūsų tęstinį mokymąsi naudodama individualias mokesčių paskatas. Priklausomai nuo jūsų individualių pajamų ir profesinės padėties, neakivaizdinio kurso išlaidas galite reikalauti kaip iš profesinių išlaidų atskaitytinų mokesčių arba specialių išlaidų, kad būtų kompensuotos visos arba iš dalies. Norėdami gauti išsamesnių patarimų, kreipkitės į mokesčių konsultantą arba atsakingą mokesčių inspekciją.

  Finansavimas darbdavio lėšomis

  Daugelis įmonių remia savo darbuotojų tęstinį mokymą suteikdamos atostogas ar finansinę paramą. Pagal individualius susitarimus yra galimybė integruoti savo kvalifikacijos tikslus į asmenybės ugdymo koncepciją. Pavyzdžiui, BFD gali remti Vokietijos ginkluotųjų pajėgų narius.

  Stipendijos

  WINGS ir Wismar universitetas stipendijų neteikia. Bet mes mielai jums padėsime pateikdami patarimų, kur kreiptis dėl stipendijų.

  Dashak Agrawal | TEATĖ Šviesos meilė

  Prašome apibūdinti jūsų ryšį su Wismaro universitetu - „Wings Professional Studies“ - ir kokia jūsų nauda po baigimo?

  "2014–2016 m. Studijavau nuotoliniu būdu - apšvietimo projektavimo programą WINGS universitete. Programos metu sužinojau daug ne tik profesionaliai, bet ir asmeniškai. Turėdamas geriausius fakulteto dėstytojus ir turėdamas aštuonerių metų patirtį Apšvietimo pramonės srityje man pavyko dar labiau išplėsti savo akiratį apie šią konkrečią sritį. Be to, kadangi mes buvome studentų grupė, priklausanti 15 šalių, ekspozicija ir sąveika tik padėjo man sukaupti žinių. Visi panašūs dalykai baigiasi. , taip padarė ir „Wismar“. Kursai „Wismar“ metu ne tik suteikė man draugų visam gyvenimui, bet ir pagerino mano įgūdžius bei eksponentiškai padidino žinias apšvietimo projektavimo srityje “.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs ... Skaityti daugiau

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs are offered in the fields of economy, technology, and design through which you can gain a higher public education degree such as a Bachelor’s, Diploma, or Masters. WINGS was built upon this and was set up in 2004. The primary tasks are to develop, organize, and market part-time and further educational programs under the academic expertise of Wismar University. Skaityti mažiau