Aplinkos apsaugos magistras: tvarumo studijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sustainability Studies

Apie studijas

Tvarumas dažniausiai apibrėžiamas kaip atitinkantis dabartinės kartos poreikius, netrukdant ateities kartoms patenkinti savo poreikių. Alt = "tvarumo tyrimai" tyrinėja ir kritikuoja būdus, kaip jį pasiekti, išlaikant ekologinę ir aplinkos sveikatą, tuo pačiu užtikrinant ekonominę gerovę ir užtikrinant socialinį teisingumą. Alt = "Tvarumo studijos yra tarpdisciplininė programa, kuria siekiama ugdyti studentų supratimą , dėkingi ir apgalvotai spręsti problemas, susijusias su žmogaus visuomenės ir aplinkos santykiais bei sąveika. Tyrimai suteiks tarpdisciplininį pagrindą, kurio reikia norint suprasti daugelį sudėtingų iššūkių, su kuriais susiduria mūsų pasaulis, ir suteiks studentams įgūdžių, reikalingų sprendžiant šias problemas.

1

Tikslas

Tvarumo studijų tikslas - užtikrinti, kad programos absolventai žinotų, kaip spręsti sudėtingus su tvarumu susijusius klausimus. Per 4 semestrą magistro studijas mūsų studentai bus mokomi apie tvarumą iš dviejų papildomų perspektyvų, ty mokslinės ir humanistinės. Pirmasis padės jiems suprasti natūralioje aplinkoje vykstančius procesus, o pastarasis suteiks jiems priemones, reikalingas visapusiškam gamtos aplinkos supratimui, taip pat veiksmingam problemų sprendimui.

Mokymo programa yra specialiai sukurta tam, kad studentai galėtų mokytis tarpdisciplininiu būdu, apimantį įvairias humanitarinių ir gamtos mokslų sritis. Tarpdalykinis mokymas suteikia studentams aplinkos, kurioje ugdomi lankstūs mąstymo įgūdžiai, taip pat galimybė apmąstyti iš platesnės perspektyvos - du veiksniai, kurie yra svarbiausi sprendžiant tvarumo ir aplinkos klausimus.

Karjera

Tvarumo studijų absolventai yra būsimi lyderiai ir aukštos kvalifikacijos tvarumo ekspertai. Jie yra gerai pasirengę dirbti:

- tarptautinė verslo aplinka;
- aplinkosaugos organizacijų darbuotojai / lyderiai;
- vietinės, valstybinės, nacionalinės ar tarptautinės vyriausybinės agentūros;
- nevyriausybinės organizacijos;
- RD sektorius arba akademinė bendruomenė.

Didesnio vystymosi svarba yra pagrindinė priežastis, kodėl sukūrėme programą, kurioje bus pristatyti aukštos kvalifikacijos ekspertai, galintys prisiimti lyderių vaidmenį kelyje į tvarumą.

Ką mes siūlome?

  • Trumpi privalomo buvimo vietoje laikotarpiai: 9-alt = "12 savaičių per semestrą.
  • Įdomios klasės ir dėstytojai iš daugelio šalių.
  • Patogios buvimo sąlygos.
  • Stipendijos tiems, kurie užsiregistruoja greitai ir yra priimami.
  • Mokymo pagalba studijų metu.

Kada pradėsime?

Faktinis programos priėmimas (2020 / 202alt = = 1 mokslo metais) yra: 2020 m. Gegužė - rugsėjis.

(registracijos svetainė: https: // irk. UKSW .edu.pl / index.php? change_lang = lt)

Daugiau informacijos rasite: www.ecology. UKSW .edu.pl

Programa SuSt:

Sustainability StudiesSustainability Studies

PASTABOS:

E = egzaminas; GC = Įvertintas kreditas

  1. 4-6 konkrečios temos bus pasiūlytos kiekvienais metais per semestrą
  2. 3-4 skirtingas monografines paskaitas
  3. Magistro laipsnio seminaras
  4. Magistrantūros studijų seminaras 4 valandos individualių konsultacijų prieš magistro egzaminą
  5. Kiti dalykai, kuriuos galima pasirinkti iš universiteto siūlomų bendrųjų paskaitų / klasių
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2019

Apie mokyklą

The Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw (UKSW) was founded on 3rd September 1999. The University was established on the basis of the former Academy of Catholic Theology (1954-1999). Cardina ... Skaityti daugiau

The Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw (UKSW) was founded on 3rd September 1999. The University was established on the basis of the former Academy of Catholic Theology (1954-1999). Cardinal Stefan Wyszynski University is a public university with 32 fields of study (at 10 faculties), over 16.000 students, 737 academic teachers and 383 administrative staff. Skaityti mažiau