Aplinkos inžinerijos magistrantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ateitis yra jūsų rankose

Pasauliui reikia žmonių, kurie turėtų drąsos ir įgūdžių, kad galėtų išspręsti aplinkosaugos ir tvarumo iššūkius aplink mus ir rasti sprendimus. Būk vienas iš mūsų!

Mūsų dvejų metų magistro programa ugdo aplinkos inžinerijos ir žiedinės ekonomikos specialistus. Pas mus jūs sužinosite apie procesus ir technologijas, kaip gaminti švarų vandenį, atkurti maistines medžiagas ir metalus, gaminti atsinaujinančią energiją ir biochemines medžiagas, sumažinti taršą ir palaikyti tausojantį gamtos išteklių naudojimą. Taigi tapsite aplinkos tvarumo skatinimo ekspertu.

Norėdami būti sėkmingu mūsų magistrantūros programos studentu, turite turėti tinkamos inžinerijos srities išsilavinimą, pavyzdžiui, aplinkos ar energetikos inžinerijos, biotechnologijų ar gamtos mokslų srityse. Mes vertiname matematikos įgūdžius, stiprią motyvaciją ir ateities viziją.

Mūsų kursai siūlo platų temų spektrą nuo molekulinės biologijos lygio iki nuotekų ir nuotekų valymo ir jų automatizavimo. Tai leidžia labiau sutelkti dėmesį į, pavyzdžiui, tvarias aplinkos technologijas, skaitmenines programas, pažangiausius bioprocesus, bioenergiją ir biologinį rafinavimą arba žiedinės ekonomikos valdymą. Profesinis mokymas ir magistro darbas leidžia pradėti kurti savo karjerą ir kurti tinklus aplinkos apsaugos srityje.

Įsigiję įrankius ir supratimą apie aplinkos tvarumą bei inžinerinę mąstyseną, turėsite puikių karjeros galimybių įvairiose aplinkos inžinerijos srityse. Absolventai gali būti įdarbinti, pavyzdžiui, kaip proceso inžinieriai, konsultantai ar projektų vadovai pramonės ir savivaldybių srityse. Jei norite, galite tęsti studijas daktaro laipsnio link.

Informacija apie studijas

 • Tipas: magistro laipsnis
 • Gautas laipsnis: Mokslų magistras (technologijos)
 • Planuojama trukmė: 2 metai
 • Studijų apimtis: 120 ECTS
 • Miestas: Tamperė
 • Miestelis: „Hervanta“ miestelis
 • Mokestis už mokslą ne ES / EEE piliečiams: 12000 €

Tyrimo tikslai

Aplinkos inžinerijos programos tikslas - šviesti aplinkos inžinerijos ekspertus, išryškinant individualius studijų planus ir karjeros Pathways .

Baigę aplinkos inžinerijos magistro programą, jūs, pavyzdžiui, gebėsite:

 • Supraskite aplinkosaugos tvarumo skatinimo galimybes, naudodamiesi sistemų mąstymu ir inžinerine mąstysena.
 • Suprasti partnerius tarp sprendimų priėmėjų, verslo, organizacijų ir asmenų, todėl bendradarbiaukite ir diskutuokite su įvairiais dalyviais ir suinteresuotosiomis šalimis.
 • Suprojektuokite vandens, nuotekų ir atliekų apdorojimo procesus.
 • Sukurti žiedinės ekonomikos skatinimo sistemas, pavyzdžiui, perdirbant maistines medžiagas ir gaminant atsinaujinančią energiją.
 • Įvertinkite procesų ir produktų poveikį aplinkai naudodamiesi būvio ciklo vertinimo priemonėmis.
 • Interpretuoti ir pateikti mokslinius duomenis bei daryti išvadas.
 • Naudokite kalbą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius profesinėje aplinkoje.

Daugiau apie mokymo kalbą

Oficiali programos kalba yra anglų, tai reiškia, kad visi kursai, egzaminai ir studentų paslaugos organizuojami anglų kalba. Taigi tiek rašytinės, tiek sakytinės anglų kalbos mokėjimas yra būtina sąlyga. Kreipdamiesi dėl priėmimo studentai privalo pateikti patvirtintą savo kalbos mokėjimo pažymėjimą. Be to, reikalaujama, kad studentai baigtų suomių kalbos kursus. Kursas supažindina juos su kasdienine suomių ir suomių kultūra.

Tyrimo turinys

Studijas sudaro trys blokai:

 • Bendros pagrindinės studijos yra privalomos visiems studentams. Jie suteikia pagrindinę informaciją, kurios jums reikia studijų pradžioje, kai tyrinėjate skirtingas galimybes pasirinkti pagrindines studijas. Bendros pagrindinės studijos taip pat apima rekomendacijas, kaip rašyti ir pristatyti savo magistro darbą.
 • Pagrindinės studijos yra privalomų ir papildomų kursų derinys. Privalomi kursų proceso inžinerija, gyvavimo ciklo įvertinimas, vandens valymo procesų projektavimas, aplinkos valdymas ir darbas laboratorijoje - suteikia tvarumo mąstymo ir inžinerinės praktikos pagrindą. Papildomus kursus galima pasirinkti iš daugybės temų, pradedant nuo molekulinės biologijos lygio, baigiant nuotekų ir nuotekų valymo procesais ir jų automatizavimu. Tai leidžia pasirinkti specializacijos sritį, pavyzdžiui, tvarių aplinkos technologijų, skaitmeninių programų, pažangių bioprocesų, bioenergijos ir biologinio perdirbimo ar žiedinės ekonomikos valdymą. Magistro darbo tema gali būti pasirinkta atsižvelgiant į jūsų specializacijos temą ir patirtį, kurią įgijote stažuotės metu.
 • Taip pat galite pasirinkti iki 10 ECTS kursų pagal savo pomėgius. Tai gali būti, pavyzdžiui, kalbos ar komunikacijos studijos. TAU siūlo platų kursų pasirinkimą.

Studijų struktūra

Magistro programa (120 ECTS) gali būti baigta per dvejus metus ištęstinių studijų. Mokymo programą sudaro bendrosios pagrindinės studijos (15 ECTS), pagrindinės studijos (95-105 ECTS - apima 30 ECTS magistro darbo) ir pasirenkamosios studijos (0-10 ECTS).

Studentai, turintys ankstesnį Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį ir neturintys papildomų universitetinių studijų, paprastai privalo imtis papildomų studijų, pavyzdžiui, matematikos kursų, atsižvelgiant į jų kilmę.

Karjeros galimybės

Baigę programą, turėsite kvalifikaciją siekti įvairių karjeros galimybių įvairiose aplinkos inžinerijos ir žiedinės ekonomikos srityse. Mūsų absolventai gali dirbti, pavyzdžiui, savivaldybėse, įmonėse ir organizacijose kaip kūrėjas, proceso inžinierius, konsultantas, tyrėjas ar projektų vadovas tokiose pareigose, kur reikalingos žinios ir įgūdžiai aplinkos inžinerijos srityje. Sėkmingai baigę programą, taip pat turėsite teisę kreiptis dėl priėmimo į doktorantūros programas Suomijoje ar užsienyje.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Be studijų pagal savo studijų programą, studentai gali visapusiškai naudotis Tamperės aukštojo mokslo bendruomenės siūlomu mokymu, pradedant nuo techninių ir baigiant įvairių sričių profesinėmis studijomis.

Profesinė praktika organizuojama bendradarbiaujant su vietinėmis įmonėmis ir savivaldybėmis.

Tinkamumo kriterijai

Tinkamumo kriterijus magistrantūros studijų programose sudaro dvi dalys: Tampere University bendrieji tinkamumo kriterijai ir konkrečių programų tinkamumo kriterijai, kuriuose nurodoma ir (arba) pridedama informacija prie bendrųjų kriterijų. Jei norite būti tinkami, turite susitikti abu. Kandidatai, neatitinkantys tiek bendrojo tinkamumo, tiek konkrečių programos tinkamumo kriterijų, nebus renkami Tampere University studentais.

Bendras tinkamumas

Tam, kad galėtumėte kreiptis į Tampere University magistrantūros programą, turite ją turėti

 1. Bakalauro laipsnis - šalyje pripažintas pirmosios pakopos laipsnis
  • Tai atitinka ne mažiau kaip 180 ECTS (Europos kreditų) arba trejų metų dieninių studijų
  • Iš atitinkamos magistrantūros programos srities, kuriai taikomate
  • Iš akredituotos aukštosios mokyklos
 2. IR geros anglų kalbos žinios akademiniais tikslais.

Bakalauro laipsnis, įgytas universitete už Suomijos ribų, turi būti tinkamas universiteto lygio magistro studijoms toje šalyje, kurioje jis buvo suteiktas.

Kandidatai į paskutinius bakalauro studijų metus gali kreiptis, jei laipsnis bus baigtas iki 2020 m . Liepos 31 d . Tokiu atveju jie gali būti priimami sąlygiškai.

Kandidatams, turintiems magistro laipsnį, gali būti priimami tik pagrįstais pagrindais ir tik tuo atveju, jei jie gali įrodyti, kad naujas laipsnis Tampere University suteikia pareiškėjui svarbių naujų žinių ir įgūdžių.

Programai būdingi tinkamumo kriterijai

Ankstesnis laipsnis turėtų būti iš srities, glaudžiai susijusios su magistrantūros programa, į kurią kreipiatės. Aplinkosaugos inžinerijos magistro programoje ankstesnis laipsnis turi būti vienoje iš šių (arba labai susijusių) sričių:

 • Biotechnologijos, energetikos inžinerija, aplinkos inžinerija, civilinė inžinerija. Gali būti svarstomi kandidatai, turintys kitų susijusių sričių bakalauro laipsnius.

Kandidatai, baigę mokslą Suomijoje, turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, nustatytą programoje, kad būtų tinkami. Minimalus yra tas pats, kas priimant į tą pačią magistro studijų programą, siūlomą suomių kalba.

 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos taikomųjų mokslų universitete (AMK): 3,50 / 5
 • Minimalus GPA bakalauro laipsnis, įgytas Suomijos universitete (universisto): 3,00 / 5

Skaičiuojant sukauptą GPA, įvertintą ECTS, atsižvelgiama tik į kursus (įskaitant disertaciją), kurių skaitinė pažymių vertė. Kandidatai paskutiniaisiais bakalauro studijų metais turi atitikti minimalų kaupiamąjį VPS, kai kreipiasi ir baigę studijas.

Kalbos įgūdžių reikalavimai

Visi kandidatai turi pateikti įrodymus, kad gerai mokėjo anglų kalbą akademiniais tikslais. Anglų kalbos mokėjimą galima nurodyti dviem būdais: kalbos testai ir ankstesnės studijos.

Minimalūs anglų kalbos testo rezultatai

Testo pavadinimas

 • TOEFL iBT: iš viso 92, be sekcijų žemiau 20
 • IELTS (akademinis): 6,5, be skirsnio, mažesnio kaip 5,5
 • PTE (akademinis): iš viso 62, be skyrių žemiau 42
 • C1 Išplėstinė: C
 • C2 kvalifikacija: C1
 • Suomijos nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (anglų kalba): 5 lygio mokėjimas

* Ankstesnė CAE ir CPE buvo pervadinta į „C1 Advanced“ ir „C2 Proficiency“.

Ankstesni tyrimai

Jei esate baigę tam tikras Tampere University nurodytas studijas, gali būti atleista nuo kalbos testo pateikimo. Priimami tik šie tyrimai. Jei kandidatuojate be galiojančio kalbos testo rezultato, atidžiai išnagrinėkite išimtis.

Įsiurbimas

Į aplinkos inžinerijos programą priimami ne daugiau kaip 25 studentai.

Priėmimo tvarka

Į programą studentai atrenkami iš tų pretendentų, kurie pateikia išsamią paraišką (paraišką ir paraiškos dokumentus iki nustatyto termino) ir atitinka oficialius tinkamumo kriterijus.

Studentų atranką priima priėmimo komisija, atsižvelgdama į paraiškos dokumentuose nurodytą akademinę kvalifikaciją ir nuopelnus. Atminkite, kad ne visi reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti priimti.

Studentai, priimti į magistrantūros programą, gali reikėti papildyti ankstesnį laipsnį papildomomis studijomis.

Visi studentai, turintys Suomijos taikomųjų mokslų universiteto (AMK) laipsnį, privalo užpildyti studijų paketą, į kurį paprastai įeina matematikos, fizikos ir chemijos kursai, atsižvelgiant į studento kilmę. Priimti studentai bus išsamiai informuojami apie šias studijas, kai studijos prasidės 2020 m. Rudenį.

Įvertinimas

Tinkamų kandidatų skaičius per metus viršija priimamų studentų skaičių. Studentų atranką priima priėmimo komisija, remdamasi paraiškos dokumentuose nurodytomis akademinėmis kvalifikacijomis ir nuopelnais.

Šioje programoje pareiškėjai reitinguojami pagal priėmimo balus, gautus už ankstesnę kvalifikaciją, anglų kalbos žinias ir kitus svarbius veiksnius, pagrindžiančius paraišką.

Priėmimo taškai (daugiausia 100 balų) skiriami šiose kategorijose:

 • Ankstesnė kvalifikacija ne didesnė kaip 60 balų
 • Anglų kalbos žinios ne daugiau kaip 10 balų:
  • 5 balai: pvz., TOEFL 92 / IELTS 6,5 ir jei tai įrodyta ankstesniais Tampere University priimtais tyrimais
  • 10 balų: pvz., TOEFL 103 arba didesnis / IELTS 7,5 ar didesnis
 • Kiti svarbūs veiksniai, palaikantys paraišką, daugiausia 30 balų
 • CV / Gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas, pateikti kartu su paraiška, yra priėmimo balų, duotų šioje kategorijoje, pagrindas.

Kaip taikyti

Taikymo žingsnis po žingsnio kontrolinis sąrašas
 1. Patikrinkite bendruosius programos ir programų, kurioms norite taikyti, tinkamumo kriterijus. Jums leidžiama taikyti tris programas vienu metu.
 2. Perskaitykite instrukcijas, kaip kreiptis, ir kuo anksčiau pradėkite rengti paraiškos dokumentus!
 3. Jei reikia, atlikite kalbos testą. Žr. Kalbos reikalavimus.
 4. Kai atsidaro paraiškų teikimo laikotarpis, paraiškos teikimo laikotarpiu užpildykite internetinę paraišką „Studyinfo.fi“ ir įkelkite reikiamus programos priedus. Paraiškos teikimo laikotarpis 2019 m. Gruodžio 4 d. 8:00 GMT 2 - 2020 m. Sausio 15 d. 15.00 GMT.
 5. Įkelkite visus reikiamus gaubtus ir išsiųskite švietimo dokumentus paštu, jei taikoma, atsižvelgiant į konkrečios šalies reikalavimus. Dokumentai turi būti pasiekti Tampere University priėmimo biure iki 2020 m. Sausio 31 d. 15.00 val. GMT. Dokumentai turi būti pasiekti universitetą iki nurodyto termino.
 6. Laukite, kol priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje.
 7. Jei jums bus pasiūlyta studijų vieta, nepamirškite jos priimti per nustatytą terminą.
 8. Jei reikia, sumokėkite studijų mokestį. Pradėkite ruoštis atvykimui į Suomiją.
 9. Registruokis kaip studentas ir prisijunk prie Tampere University bendruomenės!
Internetinė paraiškos forma

Internetinę paraiškos formą paraiškos teikimo laikotarpiu bus galima rasti tik Studyinfo.fi. Paraiškų teikimo laikotarpis prasideda 2019 m. Gruodžio 4 d. 8 val. (GMT 2) ir baigiasi 2020 m. Sausio 15 d. 15 val. (GMT 2).

Gaubtai

Paraiškos formoje turėsite įkelti visų reikiamų dokumentų kopijas kaip priedus. Be bendrųjų programų priedų , kai kurios programos išvardijo papildomus programos specifinius priedus, kurie yra reikalingi pritaikant šias programas.

Turėsite įkelti visus reikiamus priedus į savo paraiškos formą internete, Studyinfo.fi. Be įkėlimo, turite pateikti oficialiai patvirtintas savo mokymo dokumentų kopijas Tampere University priėmimo tarnybai paštu. Kandidatai, kurių laipsniai buvo suteikti tam tikrose šalyse, turi atkreipti ypatingą dėmesį į šių šalių dokumentus ir dokumentus, kurie turi būti pateikiami tam tikru būdu. Šių konkrečiai šaliai taikomų reikalavimų visada reikia laikytis pirmiausia prieš pradedant įprastus reikalavimus.

Kandidatai turi išsiųsti švietimo dokumentus Tampere University priėmimo biure, kad jie atvyktų iki 2020 m. Sausio 31 d.

Taikant šią programą nėra konkrečių programų priedų.

Priėmimo rezultatai ir apeliacijos

Priėmimo rezultatai bus paskelbti 2020 m. Balandžio mėn. Pradžioje. Visi stojantieji bus informuojami apie priėmimo rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new highe ... Skaityti daugiau

The University of Tampere and Tampere University of Technology merged on January 2019. The new foundation-based Tampere University together with Tampere University of Applied Sciences form a new higher education community in Tampere with competitive edges in technology, health and society. Our higher education community is the second largest university community in Finland with our 35 000 students, 50 international degree programmes, 3 500 international students and 1 000 international partnerships. Skaityti mažiau