Aplinkos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

134529_pexels-photo-1002703.jpeg

Aplinkos mokslų magistrantūros programa

Vienerių metų aplinkos mokslų magistrantūros programa siekiama išplėsti savo kompetenciją dirbant su aplinkos klausimais. Studijuosite aplinkosaugos problemas iš mokslinės perspektyvos - analizuosite aplinkos problemų priežastis, ryšius ir galimus sprendimus. Tvarus vystymasis yra pagrindinė programos tema, padėsianti pasiruošti būsimai karjerai, nesvarbu, ar norite dirbti valstybinėje agentūroje, ar privačiame sektoriuje.

Investuokite į švietimą!

Mūsų švietimo programos prasidės kaip įprasta šį rudenį. Jūs vis tiek galite kreiptis!

Aplinkos mokslų magistrantūros programa nagrinėjamos dabartinės visuomenės problemos, susijusios su visuotinėmis aplinkos ir sveikatos problemomis. Perėjimas prie tvaresnės visuomenės yra didelis iššūkis, reikalaujantis bendrų universitetų, visuomenės ir privačiojo sektoriaus pastangų. Iššūkis yra sudėtingas ir reikalauja daugiadalykio požiūrio.

Programa prasideda kursu, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas sudėtingiems klausimams, susijusiems su žemės naudojimu, kai aptariami skirtingi interesai, tokie kaip gamtos išteklių valdymas, žemės reikalavimai ir ekologinė kompensacija. Siekdami su realybe susijusių sąlygų, naudojame vadinamąją iššūkiais grįstą pedagogiką, kai studentai, bendradarbiaudami su viešuoju ir pramonės sektoriais, kuria inovatyvius sprendimus, susijusius su sudėtingais tvarumo iššūkiais projekto forma.

Specializuokitės arba praplėskite savo įgūdžius

Po pirmojo kurso pasirenkate įvairius gamtos mokslų, biologijos ir geomokslų kursus, tokius kaip gėlo vandens valdymas ir aplinkos pokyčių analizė. Mokymą mūsų kursuose sudaro paskaitos, seminarai, grupinės pratybos, laboratoriniai pratimai ir lauko pratybos. Jūs taip pat turite galimybę perskaityti iki 15 aukštojo mokslo kreditų, jei praplečiate savo mokslą kitų dalykų srityse.

Taip pat galite pasirinkti atlikti stažuotę viešajame ar privačiame sektoriuose. Programą užbaigiate laipsnio projektu, kuris paprastai vykdomas bendradarbiaujant su institucija ar įmone.

Mąstykite globaliai, spręskite problemas vietoje

Svarbi programos dalis yra darbas su įvairiomis aplinkos problemų sprendimo formomis. Svarbūs atskaitos taškai yra rizikos analizė ir aplinkos pokyčių pasekmių analizė. Tai apima prisitaikymo prie klimato pokyčių ir perėjimo prie tvarios ateities darbą. Paskutinio laipsnio projektas suteikia papildomų galimybių giliau spręsti problemas bet kurioje aplinkos vietoje.

Skaitykite daugiau apie programą

Aplinkos mokslų magistro programa iš Umeo universiteto, Vimeo.

Programos apžvalga

Rudens terminas

 • Perėjimas prie tvarios visuomenės, 15,0 AG.
 • Pasirenkamieji kursai.

Pavasario terminas

 • Pasirenkamasis kursas.
 • Aplinkos mokslų magistro darbas, 15 kreditų

Tinkamų kursų pavyzdžiai:

 • Gėlo vandens valdymas (5BI222) 15 kreditų
 • Aplinkos pokyčių analizė (5MH091) 15 kreditų
 • Aplinkos sveikatos praktika (5MH064) 15 kreditų

Karjeros galimybės

Daugelis mūsų studentų dirba su nacionalinėmis ar pasaulinėmis aplinkos ir visuomenės sveikatos problemomis, dažnai su planavimo, koordinavimo, tyrimo ar priežiūros elementais. Išsilavinimas suteikia geras galimybes konkuruoti dėl darbo, pavyzdžiui, viešajame sektoriuje arba būti konsultantu pramonės sektoriuje.

Profesijų pavyzdžiai:

 • Aplinkos apsaugos koordinatorius
 • Tvarumo treneris
 • Aplinkosaugos strategas
 • Darbo aplinkos inžinierius
 • Aplinkosaugos konsultantas
 • Aplinkosaugos vadybininkas
 • Aplinkos vadybos pareigūnas
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Skaityti mažiau