Aplinkos planavimo magistro (MEP) metu galėsite plėtoti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su planavimo teorija ir praktika.

Jūsų mokslinių tyrimų įgūdžiai sukurs aukštesnį lygį, ir jūs gausite išsamų ir išsamų supratimą apie žinias, susijusias su šia specialybe. Visame šio laipsnio metu galėsite patobulinti savo sugebėjimą parodyti nepriklausomą kritinę nuomonę.

Bendradarbiavimas su planavimo specialistais

"Waikato" naudosite planavimo patariamosios grupės teikiamą paslaugą. Šią grupę sudaro patyrę specialistai, dirbančių regione.

EP nario programos metu jūs einate į svečias paskaitas, dalyvaukite seminaruose ir mėgaukitės ekskursijomis, kuriose įvairūs specialistai dalijasi savo patirtimi. Aplinkos planavimo programa turi ilgalaikius ir aktyvius ryšius su šiais specialistais.

Mokymo personalas yra susijęs su atitinkamais tinklais, tokiais kaip Resource Management Law Association ir Naujosios Zelandijos planavimo institutas. Bendradarbiavimas yra skatinamas ir EP narys padeda užmegzti glaudžius fakulteto ir darbdavių ryšius, nesvarbu, ar jie būtų aplinkosaugos agentūrose ar išteklių naudojimo pramonėje. Šios nuorodos padeda spręsti praktines aplinkosaugos problemas.

Karjeros galimybės

Kai baigsite savo EP narį, galėsite dirbti įvairiose darbo vietose. Jums gali būti aistringas tyrimas ir norite dirbti su moksliniais tyrimais orientuotu vaidmeniu viešajame arba privačiame sektoriuje. Galbūt norėtumėte dirbti profesionalų planavimo konsultacijose ar vietos ar centrinės valdžios agentūroje. Jums gali patikti dirbti iwi valdžiai ar gamtos išteklių naudotojui.

Pagrindinis dalykas

  • Aplinkos planavimas

Magistrantūros studijų galimybės

Filosofijos daktaras (PhD)

Priėmimas ir įregistravimas

Po sėkmingo aplinkosaugos planavimo bakalauro, BSocSc (Hons) išteklių ir aplinkos planavimo arba magistro diplomo aplinkosaugos planavimo galite kreiptis dėl aplinkosaugos planavimo magistro (MEP). Šis laipsnis gali būti skiriamas "Distinction".

Norėdami būti priimtam į EP narį, turite būti baigęs vieną iš toliau nurodytų dalykų ir pasiekęs patenkinamą vidurkį - paprastai bent B:

  • Aplinkos planavimo bakalauro laipsnis
  • Socialinių mokslų bakalauras, garsus išteklių ir aplinkos planavimo srityje, arba Aplinkos planavimo magistro diplomas
  • Patvirtinta kvalifikacija, įskaitant ar kartu su patvirtintomis šaltinių ir aplinkos planavimo srities dokumentais, ir įrodymai apie bent dvejų metų darbo patirtį atitinkamoje srityje.

Jūs taip pat turite turėti tinkamą priežiūrą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 26 daugiau kursų The University of Waikato »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
- Vietiniai mokesčiai: $ 6,616- $ 7,926 per metus / Tarptautiniai mokesčiai: $ 27830 per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date