Aplinkosaugos Švietimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

tree, watering, child

Taikydami tarpdisciplininį požiūrį, integruosite gamtos ir socialinius mokslus su švietimu ir lauko darbais, kad padėtumėte įgyti supratimą apie didžiulį žmogaus veiklos poveikį planetoje. Ištirkite švietimo vaidmenį sprendžiant aplinkos problemas įvairiose vietose, nuo miesto iki atogrąžų miškų.

Apie

Aplinkosaugos švietimo magistrantūros studijų programa, teikianti daugiau kaip 30 metų, ruošia aplinkosaugos karjerą plačioje aplinkosaugos srityje. Programos tarpdisciplininis požiūris remiasi tiek teorija, tiek praktika ir integruoja gamtos ir socialinius mokslus su švietimu ir lauko darbais, kad padėtų studentams įgyti supratimą apie gilų žmogaus veiklos poveikį planetai ir švietimo vaidmenį sprendžiant aplinkos problemas.

Programa remiasi fakultetais iš įvairių disciplinų universitete, įskaitant švietimą, istoriją, filosofiją, teisę, žurnalistiką, mokslą, sveikatą ir menus.

Pagrindiniai aplinkos minties, socialinės ekologijos, aplinkos politikos ir aplinkos mokymo kursai supažindina studentus su teorijomis, politika ir etika, suformavusia viešąjį diskursą ir aplinkos supratimą.

Pasirenkamieji dalykai suteikia studentams galimybę pritaikyti savo studijų programą, kad ji atitiktų jų konkrečius gamtosaugos ugdymo interesus tokiose srityse kaip aplinkos teisingumas, mokymo programos rengimas, mokytojų rengimas, politikos studijos, darnus vystymasis, ekologija, jaunimo ugdymas, švietimas laukinės gamtos ugdymui ir tvarumas. Magistro studijų programos studentai gali pasirinkti pasirenkamuosius Steinhardto, Roberto F. Wagnerio valstybinės tarnybos aukštosios mokyklos ir Menų ir mokslo universiteto absolventus.

Programa taip pat turi tvirtą ryšį su šio skyriaus gamtos mokslų mokymo programa, o „Wallerstein“ bendradarbiaujant miesto aplinkos švietimo srityje NYU suteikia studentams daugybę galimybių studijuoti ir glaudžiai bendradarbiauti su gamtos mokslų fakultetu mokslinių tyrimų, mokymo programų ir kitų aplinkos apsaugos srityse. iniciatyvos. Kursinių ir būtinų lauko darbų integracija suteikia studentams unikalią aplinkosauginio švietimo patirtį mieste. Programa plačiai naudoja Niujorke turimus išteklius, per kuriuos studentai studijuoja šiuolaikines aplinkos problemas ir programas; vertinti, plėtoti ar įgyvendinti švietimo iniciatyvas vaikams, jaunimui ir suaugusiems; arba imtis taikomųjų aplinkosaugos švietimo tyrimų.

Studentai stažuojasi įvairiose organizacijose, įskaitant Niujorko miesto Auduboną, Niujorko aplinkos apsaugos departamentą, Jane Goodall institutą, Niujorko dirvožemio ir vandens apsaugos rajoną, Jungtines Tautas, „Rainforest Alliance“, mero aplinkos apsaugos koordinavimo biurą, laukinę gamtą. Aplinkos apsaugos draugija, Aukštoji aplinkos tyrimų mokykla, Uosto mokykla, Amerikos gamtos istorijos muziejus, Niujorko valstijos aplinkos apsaugos departamentas ir „Wave Hill“.

Pati universiteto tvarumo iniciatyva suteikia papildomų galimybių įsitraukti ir mokytis.

Karjeros galimybės

Programa paruošia asmenis prisiimti vadovaujančius vaidmenis mokyklose, ne pelno organizacijose, kultūros įstaigose ir vyriausybinėse agentūrose. Absolventai dirba pedagogais, programų vadovais, konsultantais, advokatais, administratoriais ir bendruomenės vadovais. Be karjeros švietime, studentai gali siekti karjeros politikoje, gynime, žiniasklaidoje ir daugelyje kitų profesijų viešajame ir privačiame sektoriuose.

Kai kurie absolventai pereina į teisės mokyklą arba doktorantūros programas aplinkosaugos, aplinkosaugos, gamtos mokslų ir susijusiose srityse. Universitetas siūlo daugybę galimybių ištirti įsidarbinimo galimybes per programos stažuotes ir platų organizacijų, su kuriomis susijusi programa, tinklą, įskaitant NYU Wallersteino miesto aplinkos švietimo švietimą.

Ką sužinosite

Jūs dirbsite su dėstytojais iš įvairių disciplinų, įskaitant švietimą, istoriją, filosofiją, teisę, žurnalistiką, mokslą, sveikatą ir menus, ir išmokite:

  • Kritikuokite gilų žmogaus veiklos poveikį planetai;
  • Identifikuoti ir taikyti aplinkos teorijas, etiką ir politiką įvairiose formaliose ir neformaliose aplinkose tiek vietiniu, tiek pasauliniu mastu, pavyzdžiui, mokyklose, kultūros įstaigose, vyriausybinėse agentūrose ir ne pelno siekiančiose organizacijose;
  • Apibūdinti nacionalinius ir vietinius aplinkos švietimo modelius, analizuoti šiuolaikines aplinkosaugos problemas ir įgyvendinti aplinkosauginį švietimą kaip tarpdisciplininę priemonę puoselėti aplinkosauginį raštingumą ir tvarumą;
  • Plėtoti aplinkosaugos švietimo kompetencijas, įskaitant programų kūrimą, ugdymo turinio kūrimą, vertinimą, dotacijų rašymą, politikos analizę ir ne pelno organizavimą.

Kaip jūs išmoksite

Lankstus tyrimas

Klasių dydis yra mažas, dauguma jų siūloma vakarais, kad joje galėtų dirbti dirbantys studentai. Dieninių studijų studentai paprastai baigia programą per tris semestrus. Neakivaizdinių studijų studentams programa gali trukti iki dvejų metų.

Pasirenkamieji programos ir kitų padalinių kursai leidžia pritaikyti studijų programą atsižvelgiant į jūsų pomėgius tokiose srityse kaip aplinkos teisingumas, mokymo programos rengimas, mokytojų rengimas, politikos studijos, ekologija, jaunimo ugdymas ir kita.

Praktinio mokymosi patirtis

Vykdydami reikalingus lauko darbus, mokymo programų projektus ir kitas aplinkosaugos iniciatyvas, jūs naudosite Niujorką kaip savo laboratoriją, įgysdami unikalią miesto patirtį aplinkos švietimo srityje ir plačiai išnaudodami didžiulius miesto išteklius. Tvarumo ugdymo patirtį įgysite pasinaudoję plačiu stažuočių tinklu, kuris dažnai atneša tiesioginį darbą baigus studijas, tokiose vadovaujančiose organizacijose kaip Amerikos gamtos istorijos muziejus, Niujorko „Audubon“, Jane Janedall institutas, Aukštoji aplinkos mokykla. Studijos, Niujorko miesto sanitarijos departamentas ir Jungtinės Tautos.

Karjera ir rezultatai

Baigę NYU Steinhardto aplinkos apsaugos švietimo magistro gyvenimą ir darbą JAV ir visame pasaulyje. Jie vadovauja projektams, vertina programas, konsultuojasi, pasisako už pokyčius, kuria naują politiką, kuria ir valdo savo įmones ar ne pelno organizacijas - visa tai šviečiant visuomenę apie aplinkos išsaugojimą ir tvarumą.

Mūsų absolventai užima gamtosaugos pedagogų, aplinkos konsultantų ir dar daugiau pozicijas:

  • Miesto, valstijos, federalinės ir tarptautinės agentūros
  • Parkai, gamtos centrai, zoologijos sodai ir botanikos sodai
  • Ne pelno organizacijos
  • Viešosios ir privačios mokyklos
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Skaityti mažiau