Aplinkosaugos ir technologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos sveikatos ir technologijų magistro studijų programa yra labai daugiadisciplininė ir į mokslinius tyrimus orientuota programa, kurios tikslas - sujungti išsamų supratimą apie poveikį žmonėms ir poveikį sveikatai su technologiniais sprendimais, siekiant sumažinti poveikį. Daugiausia dėmesio skiriama aplinkos veiksniams, tokiems kaip oro teršalai, jonizuojanti ir nejonizuojanti spinduliuotė, chemikalams, taip pat metodams, reikalingiems iš tokios informacijos prasmingam rizikos vertinimui.

Ši studijų programa yra tinkama studentams, norintiems siekti aplinkos sveikatos tyrimų, konsultavimo ar aplinkos sveikatos agentūrų karjeros, taip pat tiems, kurie domisi aplinkos mokslų doktorantūros studijomis.

Tinkamumas

Tinkamas kandidatas turi turėti bent žemesnį universitetinį bakalauro laipsnį aplinkos ar biologijos mokslų srityje, gautą tarptautiniu mastu pripažintoje ir akredituotoje universiteto ar aukštojo mokslo institucijoje. Šis laipsnis turėtų suteikti teisę pareiškėjui kreiptis į magistro studijas šalyje, kurioje buvo suteiktas laipsnis.

Jei pareiškėjas dar nėra gavęs bakalauro laipsnio pažymėjimo pagal priėmimo terminą, jis turi pateikti oficialiai patvirtintą jo naujausio įrašo įrašo kopiją per paraiškos teikimo laikotarpį. Jei pareiškėjas gauna studijų pažymėjimą ir galutinį įrašų įrašą per paraiškos teikimo laikotarpį, rekomenduojama juos pateikti kuo greičiau.

Pagal paraiškos dokumentus bus atrinkta ne daugiau kaip 10 tarptautinių studentų.

Tyrimo turinys

Bendrieji aplinkos sveikatos ir technologijos kursai apima pagrindinius kursus įvairiomis su sveikata susijusiomis temomis, įskaitant poveikio vertinimą, rizikos aplinkai vertinimą, pažangią darbo higieną ir žaliąją chemiją.

Be bendrųjų kursų, siūlome keletą studijų modulių pažangioms žinioms šiais klausimais:

Oro teršalų, aerozolių ir sveikatos modulis suteikia pažangių žinių apie vidaus ir lauko oro teršalus, ypač smulkias ir nanodaleles, jų šaltinius, išmetamųjų teršalų kontrolės technologijas, sveikatos rezultatus ir rizikos vertinimą. Šis modulis yra idealus, jei norite tęsti karjerą aplinkos administravimo, aplinkosaugos reguliavimo agentūrų, privataus sektoriaus ar mokslinių tyrimų srityse.

Radiacijos modulis apima kursus apie biologinį radiacijos poveikį ir pavojų sveikatai, įskaitant jonizuojančią ir nejonizuojančią spinduliuotę. Taikomi visi aplinkos sveikatos tyrimų metodai, įskaitant tyrimus in vitro, tyrimus su gyvūnais, epidemiologiją ir poveikio vertinimą. Toks kursų ir tyrimų derinys suteikia unikalią galimybę tapti radiacijos biologijos specialistu.

Vandens modulis specializuojasi vandens kokybės ir technologijų srityse, įskaitant vandens higieną ir mikrobų rizikos vertinimą, įprastines ir naujausias valymo technologijas, vandens taršos prevenciją ir vertingų išteklių atkūrimą. Tyrimo aplinkoje yra unikali vandens laboratorija, siūlanti puikias galimybes imituoti net bandomojo masto gryninimo procesus. Šis studijų paketas tinka studentams, norintiems siekti karjeros vandens stebėsenos, reguliavimo agentūrų ir įmonių, užsiimančių vandens valymu ar moksliniais tyrimais, srityje.

Aplinkos informatikos modulis yra nauja ir auga plotas šiuolaikinių aplinkos mokslų. Jis pagrįstas informacinių technologijų taikymu aplinkosaugos klausimais. Dėl su aplinka susijusių duomenų dydžio ir sudėtingumo reikia pažangaus skaičiavimo metodo, kuris padeda integruoti informaciją iš įvairių šaltinių. Naudojant aplinkos informatiką, galima efektyviau rasti naujus aplinkos problemų sprendimus, o galutiniams vartotojams pasiūlyti aukštesnio lygio informaciją

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą bus renkamas iš ne Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) ar Šveicarijos piliečių, pradedant magistro studijų programas anglų kalba.

Jums nereikės mokėti mokesčio, jei esate:

  • ES arba EEE pilietis ar jo šeimos narys (sutuoktinis / vaikas)
  • Lygiavertis ES / EEE piliečiams (ty Šveicarijos piliečiams)
  • Jau nuolat gyvenate Suomijoje ar kitoje ES šalyje (nuolatinio (A) ar nuolatinio (P / P-EU) leidimo gyventi tipo) arba turite ES mėlynąją kortelę
  • Esate įstoję į doktorantūrą. lygio studijos ir tyrimai
  • Mainų studentas, nepriklausomai nuo pilietybės
  • Magistro studijas pradėjote iki 2017 m. Rudens

Šios programos studijų kaina yra 8 000 eurų. Studentams studijų kaina išliks ta pati per visą studijų baigimo laiką.

Mokestis už studijas apima studijas, įtrauktas į laipsnį (asmeninį studijų planą), su studijomis susijusią priežiūrą ir konsultacijas bei su studijomis susijusias pagalbines paslaugas, kurias siūlo universitetas. Be to, studentai turi teisę į Suomijos studentų sveikatos tarnybos paslaugas mokėdami Studentų sąjungos nario mokestį. Universitetas padeda studentams susirasti būstą.

Stipendijos

Stipendijos (atleidimas nuo mokesčio už mokslą) skiriamos dviem akademiniams metams, jei baigiama 55 ECTS kreditai per mokslo metus. Stipendijos (atleidimas nuo mokesčio už mokslą) skiriamos remiantis pirmiau aprašytais studentų akademiniais pasiekimais.

Informacija apie stipendijas bus prieinama universiteto tinklalapyje (http://www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships). Be stipendijos studijoms (atleidimas nuo mokesčio už mokslą), fakultetai gali skirti metinę stipendiją studento pragyvenimo išlaidoms padengti per dvejų metų magistro studijų programą.

Suomių kalba vykdomos studijų programos bus nemokamos, neatsižvelgiant į studento pilietybę. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokesčius už mokslą, apsilankykite „studyinfo.fi“.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sust ... Skaityti daugiau

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sustainable future. Our research is ranked among the best in the world in several fields. Skaityti mažiau
Joensuu , Kuopio + 1 Daugiau Mažiau