Aplinkosaugos ir technologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Aplinkosaugos ir technologijos magistro studijų programa yra labai daugiadisciplininė ir su moksliniais tyrimais orientuota programa, kuria siekiama suderinti išsamų supratimą apie žmogaus poveikį ir poveikį sveikatai technologiniais sprendimais, siekiant sumažinti poveikį. Daugiausia dėmesio skiriama aplinkosaugos veiksniams, tokiems kaip oro teršalai, jonizuojanti ir nejonizuojanti spinduliuotė ir cheminės medžiagos, taip pat metodai, reikalingi norint atlikti reikšmingą tokios informacijos rizikos įvertinimą.

Ši studijų programa tinka tiems studentams, kurie nori siekti karjeros aplinkosaugos sveikatos tyrimuose, konsultacijose ar aplinkosaugos sveikatos agentūrose bei tiems, kurie nori siekti doktorantūros studijų aplinkos moksluose.

Tinkamumas

Tinkamas kandidatas turi turėti bent žemesnį universitetinį bakalauro laipsnį aplinkos ar biologijos mokslų srityje, gautą tarptautiniu mastu pripažintoje ir akredituotoje universiteto ar aukštojo mokslo institucijoje. Šis laipsnis turėtų suteikti teisę pareiškėjui kreiptis į magistro studijas šalyje, kurioje buvo suteiktas laipsnis.

Jei pareiškėjas dar nėra gavęs bakalauro laipsnio pažymėjimo pagal priėmimo terminą, jis turi pateikti oficialiai patvirtintą jo naujausio įrašo įrašo kopiją per paraiškos teikimo laikotarpį. Jei pareiškėjas gauna studijų pažymėjimą ir galutinį įrašų įrašą per paraiškos teikimo laikotarpį, rekomenduojama juos pateikti kuo greičiau.

Remiantis paraiškos dokumentais, bus atrinkta daugiausiai 10 tarptautinių studentų.

Tyrimo turinys

Bendrosios aplinkos sveikatos ir technologijos kursai apima pagrindinius kursus, susijusius su įvairiomis su sveikata susijusiomis temomis, įskaitant poveikio vertinimą, aplinkos rizikos vertinimą, pažangią profesinę higieną ir ekologinę chemiją.

Be bendrųjų kursų, siūlome keletą studijų modulių pažangioms žinioms šiais klausimais:

Oro teršalų, aerozolių ir sveikatos modulis suteikia pažangių žinių apie patalpų ir lauko oro teršalus, ypač smulkius ir nanodalelius, jų šaltinius, išmetamų teršalų kontrolės technologijas, sveikatos būklę ir rizikos vertinimą. Šis modulis yra idealus, jei norite siekti karjeros aplinkos administravimo, aplinkosaugos reguliavimo agentūrų, privataus sektoriaus ar mokslinių tyrimų srityje.

Radiacinis modulis apima kursus apie biologinį poveikį ir pavojų sveikatai pavojų, įskaitant ir jonizuojančios ir nejonizuojančios spinduliuotės. Naudojami visi aplinkosaugos tyrimų metodai, įskaitant in vitro tyrimus, tyrimus su gyvūnais, epidemiologiją ir poveikio vertinimą. Šis kursų ir mokslinių tyrimų derinys suteikia unikalią galimybę tapti radiacinės biologijos specialistu.

Vandens modulis specializuojasi vandens kokybės ir technologijų temomis, įskaitant vandens higieną ir mikrobų rizikos vertinimą, tradicines ir naujausias valymo technologijas, vandens taršos prevenciją ir vertingų išteklių atkūrimą. Tyrimo aplinka apima unikalią vandens laboratoriją, kuri siūlo puikią įrangą net piloto masto valymo procesams imti. Šis tyrimo paketas skirtas tiems studentams, kurie nori vykdyti karjerą vandens monitoringo, reguliavimo agentūrų ir bendrovių, dirbančių su vandens valymo ar mokslinių tyrimų srityje.

Aplinkos informatikos modulis yra nauja ir auga plotas šiuolaikinių aplinkos mokslų. Tai paremta informacinių technologijų taikymu aplinkosaugos klausimais. Dėl su aplinka susijusių duomenų dydžio ir sudėtingumo reikia išplėstinio skaičiavimo metodo, kuris padeda integruoti informaciją iš įvairių šaltinių. Su aplinkosaugos informatika galima rasti efektyvesnius naujus aplinkosaugos problemų sprendimus, o galutiniams vartotojams gali būti pasiūlyta aukštesnio lygio informacija

Mokestis už mokslą

Studijų mokesčiai bus renkami iš ne Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) ar Šveicarijos piliečių, pradedant studijas magistrantūros studijų programose anglų kalba.

Jums nereikės mokėti mokesčio, jei esate:

  • ES arba EEE pilietis ar jo šeimos narys (sutuoktinis / vaikas)
  • lygiavertė ES / EEE piliečiams (ty Šveicarijos piliečiams)
  • jau nuolat gyvena Suomijoje ar kurioje nors kitoje ES šalyje (tęstinis (A) arba nuolatinis (P / P-ES) leidimas gyventi) arba ES mėlynoji kortelė
  • yra įtraukti į doktorantūros / doktorantūros studijas ir tyrimus
  • apsikeisti studentu, nepriklausomai nuo pilietybės
  • pradėjo savo magistro studijas iki 2017 m. rudens

Mokestis už mokslą šioje programoje yra 8 000 eurų. Studentams studijų mokestis išliks toks pat ir visą studijų baigimo laiką.

Mokestis už studijas apima studijas, įtrauktas į laipsnį (asmeninis studijų planas), su studijomis susijusią priežiūrą ir konsultavimą bei universiteto siūlomas studijų paslaugas. Be to, studentai turi teisę gauti Suomijos studentų sveikatos tarnybos paslaugas, mokėdami Studentų sąjungos nario mokestį. Universitetas padeda studentams rasti apgyvendinimą.

Stipendijos

Stipendijos (atleidimas nuo mokesčio už mokslą) skiriamos dviem akademiniams metams, jei baigiama 55 ECTS kreditai per mokslo metus. Stipendijos (atleidimas nuo mokesčio už mokslą) skiriamos remiantis pirmiau aprašytais studentų akademiniais pasiekimais.

Informacija apie stipendijas bus pateikta universiteto tinklalapyje (http://www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships). Be studijų stipendijų (studijų mokesčio atsisakymo), fakultetai gali suteikti metinę stipendiją studentų gyvenimo išlaidoms padengti per dvejų metų magistro studijų programą.

Suomijos studijų programos bus nemokamos nepriklausomai nuo studento pilietybės. Daugiau informacijos apie mokesčius už mokslą rasite studyinfo.fi.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Skaityti daugiau

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Skaityti mažiau
Joensuu , Kuopio + 1 Daugiau Mažiau