Lingnan University apskaitos programos magistras aprūpina savo studentus naujausias, plačias žinias apie apskaitos teorijos ir praktikos pokyčius tiek pasauliniu, tiek vietos požiūriu.

Globali ir vietinė perspektyva

Vienerių metų dieninių studijų magistro (MAcc) programa suteikia studentams naujausias žinias apie apskaitos teoriją ir praktiką iš pasaulinės ir vietos perspektyvos. Programa užtikrina aukštos kokybės buhalterinės apskaitos, audito ir apmokestinimo švietimą, taip pat užtikrina būsimų vadovų ir lyderių įgūdžius, atitinkančius Honkongo ir vis dažniau žemyninės Kinijos ir už jos ribų poreikius. MACC programa skirta tiems, kurie nori pasiekti CPA kvalifikaciją.

Labai kvalifikuoti instruktoriai

Apskaitos magistro (MAcc) programos instruktoriai yra kvalifikuoti buhalteriai ar teisininkai, dauguma jų turi doktorantus apskaitos ar glaudžiai susijusiose disciplinose. Be jų atsidavimo mokymui, jie atidžiai stebi studentų pažangą ir periodiškai siūlo "vieno akių" patarimus. Instruktorių praktinė patirtis ir jų turtingos žinios apie apskaitos profesiją daro juos idealiomis studentų mentoriais, siekiančiais vadovauti savo akademinėms studijoms ir karjeros plėtrai.

Gerinti minkštų įgūdžių karjerą

Studentai gali pagerinti savo karjeros perspektyvas, dalyvaudami mokymo seminaruose ir seminaruose, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama minkštiems įgūdžiams. Tai apima įdomius interviu, kuriuos vykdo patyrę apskaitos specialistai, apsilankymai Honkongo vertybinių popierių biržoje ir kitose vyriausybinėse ar finansinėse organizacijose. Studentai taip pat gali atlikti QP peržiūros kursą, anglų kalbos kompozicijos seminarą ir kantono klases.

Absolventai gali atsakyti į klausimus apie geriausią būdą pasirengti QP egzaminams. MACC programos absolventai taip pat planuoja sukurti mentorystės schemą, kuri konsultuos absolventus tokiais klausimais kaip įdarbinimas, tolesnis išsilavinimas ir pasirengimas HKICPA, ACCA, CPA Australia ir kt. Profesiniam egzaminui.

Buhalteriai yra visada paklausūs

"Buhalterija - tai profesija, kuri klestėja tiek gerais, tiek blogais laikais. Tai viena iš labiausiai gerbiamų karjeros, kurią jaunuolis gali siekti ", - sako prof. Kenny Lin, apskaitos skyriaus vedėjas. "Honkonge yra daug galimybių dėl šios profesijos, nes miestas yra žinomas tarptautinis finansinis centras. Čia daugelis tarptautinių korporacijų įsteigė savo verslo veiklą, o apskaitos specialistai yra labai paklausūs. "

"Įmonės pritraukia miesto geri reguliavimo sistema, galimybė naudotis apskaitos ir finansų patirtimi bei Honkongo artumas greitai augančioms šalims, pvz., Žemyninės Kinijos, ir kitoms Azijos šalims", - priduria Prof Linas. "Finansų paslaugų pramonė yra Honkongo ekonomikos ramstis, todėl nuolat reikia jaunuoliškų buhalterių".

Palanki verslo aplinka Kinijoje, kurią iš dalies lemia "Belt and Road" iniciatyva ir Kinijos "Go Out" politika, suteikia milžiniškų galimybių. Tai, savo ruožtu, padidina apskaitos specialistų paklausą. Atsižvelgiant į didėjantį verslo sandorių sudėtingumą ir naujų ekonomikos atsiradimą sparčiai vystantis technologijai, augs apskaitos, audito, rizikos užtikrinimo, apmokestinimo ir kitų konsultavimo paslaugų poreikis.

Įgūdis, ekspertizė ir etinis sprendimas

Pagal naują HKICPA parengtą QP, kuri bus įgyvendinta 2019 m. Birželio mėn., Siekiant sustiprinti Honkongą kaip tarptautinį verslo ir finansų centrą, profesionalūs buhalteriai turėtų turėti atitinkamų įgūdžių, kompetencijos ir etikos. Apskaitos magistro programos (MACC) programa aprūpina studentus naujausiais, plačiais žiniomis apie naujausius apskaitos teorijos ir praktikos pokyčius. Programa orientuota į studentų problemų sprendimo įgūdžių, analitinių įgūdžių ir kritinio mąstymo įgūdžių ugdymą ir tobulinimą. Du kursai, buhalterinės apskaitos etika ir bendrovių valdymas, ir teismo ekspertizės apskaita ir sukčiavimai yra specialiai pritaikyti, kad atspindėtų specialius apskaitos profesionalų poreikius laikantis aukščiausių etiško profesinio elgesio standartų.

Kokios yra svarbiausios mokomos žinios?

"Kiekvienas programos modulis yra svarbus siekiant norimų mokymosi rezultatų", - sako Ms. Shi Shanshan, MACC programos direktorė. "Tačiau pirmojoje studijoje nagrinėjami moduliai, kuriuos sudaro auditas, Honkongo verslo ir bendrovių teisė, sąnaudų ir valdymo apskaita, finansinė apskaita ir ataskaitų teikimas, Honkongo mokesčių ir mokesčių planavimas bei valdymo finansai yra ypač svarbūs. Sėkmingai baigus šiuos modulius, studentai gali būti pakviesti į QP egzaminus, kurie po studijų baigs studentus į CPA profesinę kvalifikaciją ", - priduria ponia Shi.

Specialybės apskaitos magistro:

 • Du apdovanojimai vienerių metų studijoje. Studentams, baigusiems šešis reikalaujamus kursus ir pasiekę sukauptą GPA 2,67 ar aukštesnį lygį 1-iojo semestro metu, bus suteiktas tarpinis apdovanojimas už apskaitos doktorantūros diplomą (PGDA).
 • Aukštos kokybės mokytojų komanda ir glaudus ryšys su mokiniais.
 • Atleidimas nuo abipusio nagrinėjimo popieriaus tarp HKICPA ir Kinijos CPA instituto (CICPA).

Programos studijų programa

Studentai privalo baigti 11 modulių per vienerius studijų metus. Kiekvienas modulis turi tris kreditus.

Pagrindiniai kursai (septyni kursai):

 1. ACT501 auditas
 2. ACT502 Verslo ir bendrovių teisė
 3. ACT503 sąnaudų ir valdymo apskaita
 4. ACT504 Finansinė apskaita ir ataskaitų teikimas
 5. ACT505 Honkongo mokesčių ir mokesčių planavimas
 6. ACT506 valdymo finansai
 7. ACT601 apskaitos teorija

Studentai, baigę pirmus šešis pagrindinius kursus (18 kreditų) pirmąjį semestrą, sukauptą GPA 2.67, gaus antrosios pakopos studijų diplomą apskaitos (PGDA) tarpinį apdovanojimą. PGDA apdovanojimai yra tinkami užsiregistruoti Honkongo aukštojo mokslo diplomų instituto (HKICPA) kvalifikacijų programoje (QP). Tačiau galutinį priėmimo sprendimą turi patvirtinti HKICPA.

Pasirinktiniai kursai * (bet kurie keturi):

 1. ACT602 mokslinių tyrimų projektas
 2. ACT604 Kinijos mokesčiai: tarptautinė perspektyva
 3. ACT605 Šiuolaikiniai valdymo apskaitos klausimai
 4. ACT606 Kriminalinės apskaitos ir sukčiavimo tyrimas
 5. ACT607 Finansinės ataskaitos aiškinimas ir analizė
 6. ACT608 Kinijos ekonominis įstatymas
 7. ACT609 Pažangus auditas
 8. ACT610 apskaitos etika ir bendrovių valdymas
 9. ACT611 lyginamoji teisinė sistema

* Pasirinktinių kursų pasiūla yra pakankamai paklausa ir fakulteto prieinamumas.

Išankstinis kursas

Pareiškėjai, turintys ne verslo laipsnį, privalo išlaikyti pasirengimo stojimą programą prieš formalų priėmimą į magistrantūros programą. Išankstinio įėjimo programa apima šešis kursus, apskaitos, tarpinio apskaitos, ekonomikos, informacinių sistemų valdymo, valdymo ir statistikos, kurios yra ne kredito suteikiamas su praeiti / negauna rezultatas. Studijų mokestis už kiekvieną pasirengimo kursą yra 5 000 HKD.

Profesinis atpažinimas

 • Honkongo patvirtintų valstybės apskaitininkų institutas (HKICPA)
 • Pažymėtų pripažintų apskaitininkų asociacija (ACCA)
 • CPA Australija (CPA Aust)

Baigimo reikalavimai

 • Užbaigti 11 kursų (7 pagrindiniai kursai ir 4 pasirenkamuosius kursus) ir gauti ne mažiau kaip 33 kreditus;
 • Pasiekite minimalų CPAP 2,67

Mokestis už mokslą (2018-1919 m.)

 • Vietiniai studentai: 125 000 HKD
 • Nevietiniai studentai: 158 000 HKD

Mokestis už mokslą viršija neapsiriboja ikimokyklinio ugdymo kursais.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų:

1) turėti pripažintos aukštojo mokslo institucijos bakalauro laipsnį versle arba lygiavertį diplomą; arba turėti kitą kvalifikaciją ir patirtį, kuri bus nagrinėjama kiekvienu atveju atskirai; ir

2) Pareiškėjas, kurio bakalauro laipsnis nėra aukštojo mokslo įstaigoje Honkonge arba angliškai kalbančioje šalyje, turėtų atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimą žemiau:

 • TOEFL: minimalus priimtinas balas - 550 (popierinis testas) arba 213 (kompiuterinis testas) arba 79 (internetinis testas) arba
 • IELTS: minimalus priimtinas įvertinimas 6,5 ar
 • CET6: minimalus priimtinas balas 450

Pastabos:

 • Pareiškėjai, turintys bakalauro laipsnį neprofesinėje disciplinoje iš pripažintos aukštojo mokslo institucijos, turi užpildyti ir perduoti programą prieš pradedant studijas prieš oficialiai įstojus į PGDA / MACC programą. Pirminių kursų, kuriuos turi atlikti pareiškėjas, skaičius priklauso nuo jo bakalauro studijų.
 • Pareiškėjai bus patenkinti priėmimo lengvata, jei jie turi susijusią darbo patirtį arba turi profesinę kvalifikaciją apskaitos, audito, mokesčių ar finansų.
 • Pareiškėjai, baigę universitetą, vartoję anglų kalbą kaip pagrindinę mokymo kalbą, paprastai neturi pateikti kalbos mokėjimo įrodymų.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų Lingnan University »

Paskutinį kartą atnaujinta August 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 3 metų
Dieninės
Price
125,000 HKD
vietiniams studentams. HKD158,000 nevietiniams studentams. Mokestis už mokslą viršija neapsiriboja ikimokyklinio ugdymo kursais.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date