Apskaitos magistro studijos ir informacijos analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

"Saugumo studijų ir informacijos analizės magistras" - tai tarpdisciplininė, bet specializuota programa, kuri siekia praktikos per teoriją. Analizuojama ir nagrinėjami esami ir nauji saugumo ir žvalgybos uždaviniai bei galimybės.

Programa rengia studentus, profesionaliai orientuojantis į žvalgybos specializaciją ir dar labiau į informacijos analizės sistemą.

Programos mokymo programos standartai yra suprojektuoti pagal "Emirates" 9 lygio kvalifikacijų sistemą ir tarptautinius CAA standartus bei Tarptautinę žvalgybos informacijos asociacijos "IAFIE" asociaciją. Programą akreditavo Švietimo ministerija (JAE).

Būsimiems studentams suteikiamas specializuotas žinių spektras, susidedantis iš žvalgybos ir informacijos analizės elementų regioniniu ir pasauliniu mastu. Studentai nori prisijungti prie švietimo sistemos, kuri kartu su JAE vizijos 2030 m. Saugumo atsparumo politika atitinka nacionalinius ir tarptautinius švietimo standartus; pasiūlyti žinių gebėjimų ugdymą ir tęstinumą per pasaulį saugumo ir pasaulinių reikalų.

Magistrantūros studijų programa yra skirta ankstyvo ir vidurinio karjeros specialistams; akademiškai kvalifikuotų bakalauro ar kitų aukštąjį išsilavinimą turinčių absolventų šiose srityse, bet neapsiribojant: tarptautiniai santykiai, politologija, tarptautinės studijos, saugumas ir strateginės studijos, teisė, humanitariniai mokslai, krizių valdymas, kriminologija ar glaudžiai susijusios arba tarpusavyje susijusios sritys kaip komunikacija ir verslas, specializacija - saugumas, strategija ir tarptautiniai reikalai, be kita ko.

Jei norite apsvarstyti paraišką MA programai, studentai turėtų atitikti visus priėmimo reikalavimus. Visi laipsniai turėtų atitikti aukštojo mokslo ministeriją, o taikant aukštąjį išsilavinimą, JAE turėtų atspindėti pripažintus ir akredituotus universitetus. Tarptautiniai laipsniai turėtų būti patvirtinti pirmiausia prieš taikant.

Programos struktūra

Pagrindiniai kursai

Baigiamasis darbas

Saugos studijų ir informacijos analizės magistras apima specializuotą mokslinių tyrimų disertaciją.

TESTAI SPECIALIZACIJA

Tarp kitų:

  • Žvalgybos analizė
  • Informacinės analizės saugumas
  • Operacijos
  • Prevencinės ir iš anksto vykdytos operacijos
  • Krizių valdymas
  • Kibernetinė sauga
  • Tausiosios plėtros taikymas saugumo ir informacijos analizėje
  • Ateities saugumo iššūkiai

Akreditacija

American University In the Emirates yra akredituotas JAE aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos. | caa.ae

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

American University in the Emirates’ (AUE) motto is that “Nothing is Impossible” and through this empowering phrase, it continuously nurtures its students to take on their studies like taking on the w ... Skaityti daugiau

American University in the Emirates’ (AUE) motto is that “Nothing is Impossible” and through this empowering phrase, it continuously nurtures its students to take on their studies like taking on the working world, through a perfectly constructed pathway to success. Skaityti mažiau