Architektūros magistras (dizainas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Architektūros magistras (dizainas) yra nepriklausomų, prižiūrimų tyrimų programa, kurios metu pristatoma architektūrinio dizaino paroda, atitinkanti pagrindinės kultūrinės reikšmės pastato schema.

Šio kurso studentai atlieka nepriklausomų, prižiūrimų tyrimų programą. Vertinimas grindžiamas jų darbo parodos pagrindu.

Pradžios datos

  • Studentai, susitarę su savo vadovais, gali pradėti bet kuriuo metų laiku, išskyrus gruodžio mėnesį

Savaitinis kontaktinis laikas

  • Tikimasi, kad dieninių studijų studentai kasmet išleidžia bent 30 valandų per savaitę. Neakivaizdinių studijų studentai turėtų išleisti ne mažiau kaip 15 valandų per savaitę savo moksliniams tyrimams visą metus.

Priėmimo sąlygos

Kvalifikacijos, atitinkančios architektūros bakalauro laipsnį, turinčios ne mažiau kaip antrosios klasės apdovanojimus ir pakankamą architektūros projektavimo patirtį, kad atitiktų Architektūros, kraštovaizdžio ir vizualiųjų menų mokyklą bei aukštąją mokslinių tyrimų mokyklą, kad pareiškėjas turi pakankamai žinių, kad užbaigtų kursą

Anglų kompetencija

Anglų kalba yra UWA dėstymo ir vertinimo kalba, ir jums reikės atitikti universiteto anglų kalbos reikalavimus, kad jie galėtų būti tinkami vietai.

Karjeros Pathways

Šis laipsnis suteiks Jums įgūdžių ir patirties, kad jūsų karjera architektūroje atitiktų kitą lygį.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2018

Apie mokyklą

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most.

Gain an insight into what life's really like at UWA and learn what our students enjoy most. Skaityti mažiau