Apžvalga

Pasiruoškite dirbti profesionaliu architektu. Išmėginkite savo dizaino įgūdžius, išugdykite savo sugebėjimą vizualiai ir trijose dimensijose mąstyti ir sužinoti, kaip geriausiai patenkinti klientų poreikius per praktinę ir realią patirtį.

Sužinokite apie dėstomų kursų ir rašytinio disertacijos ar tyrimų portfelio derinį, kurį sudaro savarankiški projektavimo vadovai. Jūs baigsite įvairius dizaino projektus, kurie demonstruoja meistriškumą jūsų dominančiose srityse.

Profesinė akreditacija

Jūsų "MArch" (prof.) Iš Viktorijos Naujosios Zelandijos registruotų architektų valdyba (NZRAB) pripažįsta, kad ji atitinka akademinius registracijos reikalavimus architekto praktikoje. Prieš kreipdamiesi įregistruoti, turėsite praleisti nuo dviejų iki trejų metų praktinę patirtį. Tada valdyba įvertins jūsų profesinę kompetenciją.

Sandorių architektų asociacija (CAA) taip pat priima MArch (prof.), Kurie atitinka akademinius narystės ir registracijos reikalavimus. Tačiau turėsite atitikti kai kuriuos kitus reikalavimus, pvz., Kursinių darbų ir praktinės patirties įrodymus.

Jūs taip pat patenkinsite akademinius profesionalios registracijos reikalavimus, kaip praktikuojantį architektą su pramonės organizacija, Naujosios Zelandijos architektų institutu (NZIA).

Bendruomenė

Viktorijos antrosios pakopos studijos padės jums sukurti vertingus santykius ir tinklus su bendraamžiais, universiteto darbuotojais ir būsimais kolegomis. Turėsite galimybę dalyvauti renginiuose, seminaruose, seminaruose ir socialinėse funkcijose.

Antrosios pakopos studentų asociacija taip pat gali suteikti jums informaciją apie studijas Viktorijoje ir suteikia jums balsą miesteliu.

Karjera

Jūs baigsite pasirengimą karjerai pagrindinėse architektūrose privačioje praktikoje arba vyriausybės organizacijoje.

Tačiau jūsų įvairūs įgūdžiai bus pritaikyti daugeliui susijusių karjeros, taigi jūs taip pat rasite galimybių, nepriklausančių pagrindinei profesijai. Tai gali būti miesto planuotojas ar miesto dizaineris, interjero dizaineris, scenos ar kino kūrėjas, nekilnojamojo turto vystytojas, projekto vadovas, mokytojas ar mokslininkas, arba darbas statybos teisėje.

Grįžęs į studijas

Daugelis studentų įgyja antrosios pakopos studijas po kelerių metų. Jei jau studijuojote, mūsų ryšių palaikymo pareigūnai gali padėti jums grįžti į universitetinį gyvenimą.

Stipendijos

Architektūros mokykla turi daugybę premijų ir stipendijų kiekvienais metais.

Taip pat galite ieškoti kitų stipendijų, atsižvelgiant į jūsų studijų lygį, dalyko sritį ir foną.

Išplėskite savo patirtį su Ph.D. studijuoti

Jei gerai atliksite savo magistro studijas, galėsite kreiptis dėl daktaro laipsnio. Arba galbūt galėsite patobulinti magistro baigiamąjį darbą doktorantui. disertacija. Ph.D. Šis darbas yra originalus ir ilgalaikis tyrimas, atliktas prižiūrint.

Ph.D. Kandidatus remia Magistro studijų fakultetas (FGR), kuris taip pat tvarko visas paraiškas.

Prieš pateikdami paraišką, turėtumėte pasikalbėti su Architektūros mokslo komiteto mokyklos pirmininku apie prieinamą doktorantūros priežiūrą. studijuoti architektūroje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Victoria University of Wellington »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
2 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,457 NZD
per metus
Deadline
Susisiekti su mokykla
Grd. 1, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Grd. 1, 2019
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov. 2, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Grd. 1, 2019
End Date