Architektūros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

sketch book, sketch, marker

Mūsų programa

„Georgia Tech“ architektūros programos magistras studentams suteikia profesinį laipsnį, kuris lemia architektūros ar susijusios srities karjerą. Mūsų programa yra pagrindas projektavimo ir mokslinių tyrimų srityje per mokymo programą, kuri sujungia istoriją, teoriją, technologijas ir praktiką su dizaino studijomis. Studentai turi naudos iš tvirtų ryšių su tarptautiniu mastu pripažinta doktorantūra. Vieno iš pirmaujančių pasaulyje technologinių universitetų programa ir ištekliai.

Mūsų studentai turi galimybę tęsti savo interesus įvairiomis temomis, įskaitant tvarumą, urbanistiką, medžiagas ir pastatų sistemas, skaitmeninį dizainą ir gaminimą, didelio našumo pastatus ir dizainą bei sveikatą. Pripažindama architektūros profesijoje vykstančius transformacinius pokyčius, mūsų programa numato, kokia praktika bus artimiausioje ateityje, ir parengia mūsų absolventus būti priešais ir šių pokyčių vadovus.

Jei norite įstoti į mūsų M. Arch programą, jums nereikia architektūros bakalauro laipsnio. Mes aktyviai įdarbiname ir priimame įvairaus laipsnio universitetinius studentus, įskaitant humanitarinius, inžinerinius, verslo, socialinius ir gamtos mokslus. Kandidatai atvyksta iš įvairių universitetų visoje JAV ir užsienyje. Vienas iš mūsų programos privalumų yra mūsų studentų kultūrinė ir intelektinė įvairovė.

Studentai, turintys ne architektūros laipsnį, įstoja į mūsų 3,5 metų kursą, o studentai, turintys išankstinį profesinį architektūros laipsnį, įstoja į mūsų 2 metų kursą.

2017 metais mūsų M. Arch. buvo oficialiai paskirta STEM laipsnio programa Gruzijos „Regents“ valdybos!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

„Georgia Tech“ architektūros mokyklos misija yra sužadinti mūsų studentus visą gyvenimą trunkančiu smalsumu apie sukurtą aplinką, jos socialinių ir kultūrinių prasmių suvokimą ir aistrą tobulinti atei ... Skaityti daugiau

„Georgia Tech“ architektūros mokyklos misija yra sužadinti mūsų studentus visą gyvenimą trunkančiu smalsumu apie sukurtą aplinką, jos socialinių ir kultūrinių prasmių suvokimą ir aistrą tobulinti ateitį. Mes siekiame ugdyti studentų supratimą apie architektūros ir miesto dizainą kaip apie estetinius, techninius ir tyrimais pagrįstus siekius, kurie turi kūrybiškai peržengti tradicines disciplinos ribas. Skaityti mažiau