Architektūros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

Ši profesinio rengimo programa suteikia lankstumo pritaikyti savo mokymąsi pagal sistemą, atitinkančią Karaliaus Britų architektų instituto (RIBA) ir Architektų registracijos tarybos (ARB) reikalavimus.

Šis kursas skatina kritiškai apsvarstyti asmeninius tikslus, pasiekimus ir dizaino filosofiją struktūrinių teorinių diskusijų ir individualių tyrimų pagrindu. Ypatingas dėmesys skiriamas profesinių įgūdžių ugdymui per individualų mokymąsi, grupinį darbą ir studijas.

Studentai gali naudoti laboratorijas ir praktinius užsiėmimus tradiciniams modelių kūrimo metodams, taip pat skaitmeninės gamybos technologijoms. Sėkmingai užbaigus programą, galite pereiti prie antrosios pakopos studijų diplomo profesinėje praktikoje ir architektūros vadyboje (ARB / RIBA 3 dalis) kaip Pathway tapti registruotu architektu.

Akreditacijos

Šis architektūros magistras atitinka visus britų architektų instituto (RIBA) patvirtintus kriterijus ir architektų registracijos tarybą (ARB), skirtą išrašyti 2 dalyje. Ji atitinka visus Europos Sąjungos direktyvos ( EC2005 / 36) ir yra akredituota Sandraugos architektų asociacijos.

Kaip tu studijuojate

Ši programa naudoja įvairius mokymo metodus, kurie gali apimti projektinį mokymąsi, seminarus ir grupinį darbą.

Lygis vienas

  • Įvadinis projektavimo projektas
  • Dizaino projektas A: Miestai
  • D projektas B: pastatas
  • Tyrimai: metodai ir projektas

Pirmame lygmenyje tyrimai ir projektavimas sprendžiami lygiagrečiai, o jūs galite pasirinkti savo mokslinių tyrimų ir dizaino temas iš įvairių studijų su įvairiomis ir skirtingomis darbotvarkėmis bei specialybe.

Antroji lygis

  • Kritinė teorija
  • Visapusis dizainas: koncepcija
  • Išsamus dizainas: trumpas ir kontekstas
  • Išsamus dizainas: projektas
  • Techninis įvertinimas
  • Profesinė praktika

Antrasis lygis nagrinėja profesinės praktikos aspektus ir rengia galutinį visapusišką projektavimo projektą, integruojant technologijų aspektus, tvarumą, mokslinius tyrimus ir kultūrinį supratimą projektavimo procese.

Kontaktinis laikas

Studentai šioje programoje turėtų tikėtis 16 valandų per savaitę kontaktinio laiko.

Kaip vertinate

Formalus vertinimas yra tęstinis visą kursą. Tai apima apibrėžtus tarpinius pateikimus kartu su modulio vertinimo pabaigimu ir atsiliepimais. Apytikris įvertinimas atliekamas metų pabaigoje.

Lygis vienas

Šiame etape tyrimai: metodai ir projekto modulis vertinami raštu pateiktais duomenimis. Dizaino moduliai paprastai vertinami pateikiant darbo parodą ir žodinį pristatymą arba dizaino portfelio pateikimą.

Antroji lygis

Šiame etape kritinės teorijos ir profesinės praktikos moduliai paprastai vertinami pateikiant rašytinius pareiškimus, o išsamūs projektavimo ir techninės vertinimo moduliai paprastai nagrinėjami per projekto darbo parodą ir žodinį pristatymą.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Pirma ar antroji klasė pagyrimu laipsnį atitinkamą dalyką ir pageidautina patirtį praktikoje.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau