Architektūros mokslų magistras - MArchSc

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Tapkite sukurtos aplinkos mokslo ekspertu ir padidinkite savo supratimą apie architektūros, inžinerijos, bandymų ir pastatų tyrimų sąsajas.

Jūs ištirsite pastatų konstrukciją ir eksploatacines savybes, kaip veikia statybinės medžiagos, tvarumas pramonėje ir santykiai tarp pastatų ir aplinkos. Išmokite abejoti, išbandyti ir paaiškinti šiuos elementus ir įsitikinkite savo, kaip architektūros žinovo, žiniomis.

Pasirinkite iš pasirinktų kvalifikacijų, kad atitiktų jūsų karjeros tikslus ir laiką.

Architektūros mokslų magistras yra profesionaliai pripažintas Naujosios Zelandijos statybos institute (NZIOB).

„AlexandruPetre“ / „Pixabay“

Pakeiskite pasaulį, kuriame gyvename

Įžvelkite žmonių, pastatų ir kultūros sąveiką. Jūs apsvarstysite daug perspektyvų, įskaitant svarbų tikangos ir mataurangos maori vaidmenį architektūriniame projektavime ir sprendimų priėmime.

Taip pat gausite praktinį pagrindą, kaip pastatai daro įtaką gamtiniam pasauliui juos projektuodami, konstruodami, eksploatuodami ir prižiūrėdami, su galimybe specializuotis projektų valdyme ar tvariose inžinerinėse sistemose.

Bendruomenė

Antrosios pakopos studijos padės užmegzti vertingus ryšius ir tinklus su bendraamžiais, universiteto darbuotojais ir būsimais kolegomis. Išnaudokite visas galimybes dalyvauti renginiuose, seminaruose, dirbtuvėse ir socialinėse funkcijose.

Jūs taip pat gausite naudos iš dirbančių specialistų, nes fakultetas palaiko ryšius su vietos pramone.

Karjera

Architektūros mokslų magistrantūra gali atverti duris į mūsų sukurtos aplinkos projektavimo ir plėtros karjerą. Galite pradėti savo praktiką arba dirbti darbuotoju firmoje ar vyriausybinėje organizacijoje. Galėtumėte dirbti statybų projektų vadovu, tvarių sistemų inžinieriumi arba konsultantu. Kiti darbai gali būti apšvietimo patarėjas arba dizaineris, patarėjas dėl statybos leidimo, gaisro projektavimo ir reguliavimo analitikas, garso inžinierius ir kiekio matininkas.

Taip pat galite pasirinkti sutelkti dėmesį į architektūros mokslo istorijos, teorijos ir šiuolaikinės praktikos tyrimus ir atverti karjerą akademinėje bendruomenėje ar mokslinių tyrimų organizacijoje.

Stipendijos

Architektūros mokykla turi daugybę premijų ir stipendijų kiekvienais metais.

Taip pat galite ieškoti kitų stipendijų, atsižvelgiant į jūsų studijų lygį, dalyko sritį ir foną.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Skaityti daugiau

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Skaityti mažiau
Velingtonas , Velingtonas , Velingtonas + 2 Daugiau Mažiau