Atsakingo valdymo ir tvarios ekonominės plėtros magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Atsakingo valdymo ir darnaus ekonominio vystymosi magistro laipsnis (RMSED) pabrėžia taikos ekonomines ir vadybos perspektyvas, tuo pačiu sutelkdamas dėmesį į tvarumo ir atsakomybės sąvokas. Jos sukūrimas buvo grindžiamas įsitikinimu, kad norint geriau prisidėti prie tvarios taikos skatinimo, būtina ištirti, kokį vaidmenį ekonomika vaidina šiandieniniame pasaulyje ir kokį poveikį ji daro mūsų aplinkai ir visuomenės gerovei. Kaimo ir miesto skurdo problemos, didėjanti nelygybė ir skirtumai, aplinkos blogėjimas, finansinės krizės ir globalizacija kelia iššūkį politiniam ir ekonominiam stabilumui ir socialinei sanglaudai visose visuomenėse. Šiuolaikinė visuomenė susiduria su didėjančiu tvarumo iššūkiu; rasti sprendimus, kurie išlaikytų ir apsaugotų socialines sistemas ateities kartoms. „RMSED“ programos studentai taps atsakingais vadybininkais, akcentuojančiais tvarumą, kurie galės dirbti įmonių, viešajame ar socialiniame sektoriuose tiek pramoninėse, tiek besivystančiose šalyse.

Kursų pavyzdžiai

 • Žmogaus pažeidžiamumas ir klimato kaitos prisitaikymas
 • Gamtos išteklių valdymo srities kursai
 • Konfliktų sprendimo ir transformavimo įrankiai
 • Nelaimių rizikos mažinimas

Studentų kūnas

University for Peace pasižymi įvairove ir daugiakultūriškumu. 2018-2019 m. Mes turime 174 studentus iš 55 šalių (166 moterys ir 58 vyrai). Todėl mūsų universitetas visada yra studentų veikla, dauguma jų organizuoja patys studentai. Pastaraisiais metais mes turėjome jogos pamokas, pokalbių pamokas įvairiomis kalbomis, kultūrines naktis (Azijos naktį, Lotynų vakarą, Europos naktį ir kt.), Taip pat institucinei veiklai, kuria gali dalyvauti studentai ("Zumba" klasės, akademinės "rudos" maišelį "pietus ir tt).

Karjeros galimybės

Atsakingo valdymo ir subalansuotos ekonominės plėtros meno magistro laipsnis nėra verslo ar ekonomikos laipsnis, bet tas, kuris apima ir viršija abu dalykus. Šis laipsnis siūlo alternatyvius būdus, kaip valdyti besikeičiančias politines, ekonomines ir socialines problemas, su kuriomis susiduria daugelis visuomenių. Mes užginčysime jus analizuoti, diskutuoti ir rasti kūrybiškus sprendimus, kaip sukurti geresnį pasaulį.


Priėmimo reikalavimai

Norint užpildyti paraiškos procesą magistro studijų programos UPEACE reikia šių dokumentų. Prieš pradėdami savo paraiškų internetu, prašome juos paruošti ir pasiruošti, nes jie turės būti įkelti į sistemą.

Reikalingi įkeliami patvirtinamieji dokumentai:

 • Anglų kalbos testų balų ataskaita (TOEFL, IELTS)
 • Tikslo pareiškimas
 • Rekomendaciniai laiškai
 • Oficialus bakalauro (bakalauro laipsnis) nuorašas ir laipsnio pažymėjimas
 • Curriculum Vitae arba Resume
 • UPEACE finansinės atsakomybės pripažinimas
 • Paso kopija (tik pirmasis puslapis su nuotrauka)
 • Paso dydžio nuotrauka

Internetinė programa reikalauja elektroninių (PDF) nuskaitymo reikalaujamų dokumentų. Jei leidimas bus patenkintas, galiausiai šie dokumentai bus reikalaujami oficialiame popieriuje:

 • Anglų kalbos testų balų ataskaita (TOEFL, IELTS) - jei taikoma
 • Oficialus bakalauro šriftų ir laipsnio pažymėjimas (ir anglų kalbos vertimai, jei taikoma)
 • Šeši (6) paso dydžio nuotraukos.

Pateikę internetinę paraiškos formą ir palaikydami įkeltus dokumentus, UPEACE Priėmimo sistema išsiųs automatinį patvirtinimo el. Laišką. Pateikimo data ir laikas bus pažymėti sistemoje. Paraiškos, gautos po nustatyto termino, bus svarstomos priimant į kitus mokslo metus. Kiekviena paraiška, gauta iki nustatyto termino, bus peržiūrėta iki išsamumo. Priegimo pareigūnas išsiunčia antrą patvirtinimą, informuos jį apie jo paraiškos statusą, ar jis bus išsamus ir gali būti perduotas akademinei peržiūrai.

Mes negalime pateikti jokios informacijos apie pareiškėjų statusą telefonu arba trečiosioms šalims. Informacija bus pateikta pareiškėjui tik naudojant el. Laišką, pateiktą internetinėje paraiškos formoje. Prašome kreiptis į bet kokius elektroninius užklausimus dėl įstojimo į UPEACE .org.

Prieš pateikdami paraišką, parašykite savo paraiškos identifikacijos numerį, nes šis numeris nėra prieinamas priėmimo biurui ir jo negalima susigrąžinti.

Svarbios datos:

 • Užsiėmimų pradžios data: 2020 m. Rugpjūčio 20 d
 • Klasės pabaigos data: 2021 m. Birželio 11 d
 • Akademinio laikotarpio pabaiga: 2021 m. Liepos 31 d
 • Priėmimo paraiškų priėmimo terminas: 2020 m. Kovo 15 d
 • Programos trukmė: 11 mėnesių
Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

The vision of the University for Peace is to be a forward-thinking, transformational and inspirational educational institution dedicated to the goals of quality teaching, research, and service for ser ... Skaityti daugiau

The vision of the University for Peace is to be a forward-thinking, transformational and inspirational educational institution dedicated to the goals of quality teaching, research, and service for serving humanity in building a peaceful world. Skaityti mažiau
Ciudad Colón , San Pedro + 1 Daugiau Mažiau