Atsakingo valdymo ir subalansuotos ekonominės plėtros meno magistro laipsnis (RMSED) pabrėžia taikos ekonomikos ir valdymo perspektyvas, daugiausia dėmesio skiriant tvarumo ir atsakomybės koncepcijoms. Jos sukūrimas buvo pagrįstas įsitikinimu, kad norint geriau prisidėti prie tvarios taikos skatinimo, būtina ištirti, kokį vaidmenį ekonomika atlieka šiandien pasaulyje, ir jo poveikį mūsų aplinkai ir visuomenės gerovei. Kaimo ir miesto skurdo problemos, didėjanti nelygybė ir skirtumai, aplinkos būklės blogėjimas, finansinės krizės ir globalizacija yra sudėtingas politinis ir ekonominis stabilumas bei socialinė sanglauda visose visuomenėse. Šiuolaikinė visuomenė susiduria su didėjančiu tvarumo problema; rasti sprendimus, kurie išlaikys ir apsaugo socialines sistemas ateities kartoms. Studentai iš RMSED programos taps atsakingais vadovais, daug dėmesio skiriant tvarumui, kurie galės dirbti verslo sektoriuje, viešajame sektoriuje ar socialiniame sektoriuje tiek pramoninėse, tiek besivystančiose šalyse.


Kursų pavyzdžiai

 • Žmogaus pažeidžiamumas ir klimato kaitos prisitaikymas
 • Gamtos išteklių valdymo srities kursai
 • Konfliktų sprendimo ir transformavimo įrankiai
 • Nelaimių rizikos mažinimas


Studentų kūnas

University for Peace pasižymi įvairove ir daugiakultūriškumu. 2018-2019 m. Mes turime 174 studentus iš 55 šalių (166 moterys ir 58 vyrai). Todėl mūsų universitetas visada yra studentų veikla, dauguma jų organizuoja patys studentai. Pastaraisiais metais mes turėjome jogos pamokas, pokalbių pamokas įvairiomis kalbomis, kultūrines naktis (Azijos naktį, Lotynų vakarą, Europos naktį ir kt.), Taip pat institucinei veiklai, kuria gali dalyvauti studentai ("Zumba" klasės, akademinės "rudos" maišelį "pietus ir tt).


Karjeros galimybės

Atsakingo valdymo ir subalansuotos ekonominės plėtros meno magistro laipsnis nėra verslo ar ekonomikos laipsnis, bet tas, kuris apima ir viršija abu dalykus. Šis laipsnis siūlo alternatyvius būdus, kaip valdyti besikeičiančias politines, ekonomines ir socialines problemas, su kuriomis susiduria daugelis visuomenių. Mes užginčysime jus analizuoti, diskutuoti ir rasti kūrybiškus sprendimus, kaip sukurti geresnį pasaulį.


Priėmimo reikalavimai

Norint užpildyti paraiškos procesą magistro studijų programos UPEACE reikia šių dokumentų. Prieš pradėdami savo paraiškų internetu, prašome juos paruošti ir pasiruošti, nes jie turės būti įkelti į sistemą.

Reikalingi įkeliami patvirtinamieji dokumentai:

 • Anglų kalbos testų balų ataskaita (TOEFL, IELTS)
 • Tikslo pareiškimas
 • Rekomendaciniai laiškai
 • Oficialus bakalauro (bakalauro laipsnis) nuorašas ir laipsnio pažymėjimas
 • Curriculum Vitae arba Resume
 • UPEACE finansinės atsakomybės pripažinimas
 • Paso kopija (tik pirmasis puslapis su nuotrauka)
 • Paso dydžio nuotrauka

Internetinė programa reikalauja elektroninių (PDF) nuskaitymo reikalaujamų dokumentų. Jei leidimas bus patenkintas, galiausiai šie dokumentai bus reikalaujami oficialiame popieriuje:

 • Anglų kalbos testų balų ataskaita (TOEFL, IELTS) - jei taikoma
 • Oficialus bakalauro šriftų ir laipsnio pažymėjimas (ir anglų kalbos vertimai, jei taikoma)
 • Šeši (6) paso dydžio nuotraukos.

Pateikę internetinę paraiškos formą ir palaikydami įkeltus dokumentus, UPEACE Priėmimo sistema išsiųs automatinį patvirtinimo el. Laišką. Pateikimo data ir laikas bus pažymėti sistemoje. Paraiškos, gautos po nustatyto termino, bus svarstomos priimant į kitus mokslo metus. Kiekviena paraiška, gauta iki nustatyto termino, bus peržiūrėta iki išsamumo. Priegimo pareigūnas išsiunčia antrą patvirtinimą, informuos jį apie jo paraiškos statusą, ar jis bus išsamus ir gali būti perduotas akademinei peržiūrai.

Mes negalime pateikti jokios informacijos apie pareiškėjų statusą telefonu arba trečiosioms šalims. Informacija bus pateikta pareiškėjui tik naudojant el. Laišką, pateiktą internetinėje paraiškos formoje. Prašome kreiptis į bet kokius elektroninius užklausimus dėl įstojimo į UPEACE .org.

Prieš pateikdami paraišką, parašykite savo paraiškos identifikacijos numerį, nes šis numeris nėra prieinamas priėmimo biurui ir jo negalima susigrąžinti.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University for Peace »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 11, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
19,500 USD
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Birželis 30, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 30, 2020

Discover UPEACE | A Normal Day on Campus