Augalų ir miško biotechnologijų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Augalų ir miško biotechnologijų magistrantūros programa

Augalų biotechnologijos yra svarbi globalių problemų sprendimo priemonė. Kaip mes pasaulyje pagaminame pakankamai maisto? Kaip vystyti atsinaujinantį kurą ir valdyti ekosistemas ekologiškai ir tvariai? Augalų ir miškų biotechnologijų magistro programa suteikia specialią kompetenciją ir įgūdžius atpažinti, suprasti ir rasti šių iššūkių sprendimus.

Augalų biotechnologijos tampa vis svarbesne priemone, leidžiančia išspręsti kai kurias pasaulines problemas, susijusias su pašarų, degalų ir ekosistemų valdymu, tausojant aplinką. Augalų ir miškų biotechnologijų magistrantūros programa studentams suteikia specialią kompetenciją ir įgūdžius atpažinti, suprasti ir rasti šių iššūkių sprendimus.

Augalų ir miško biotechnologijos iš „ Inhousebyrån on Vimeo“.

Programa remiasi suderintų kursų, kurie iš viso sudaro 80 kreditų (120 ECTS kreditų), paskirstytų per dvejus metus, rinkiniu . Pateikiamos naujausios žinios apie augalų ląstelių ir molekulinę biologiją, taip pat augalų augimą ir vystymąsi. Tai taikoma augalų veisimo, biotechnologijų ir funkcinės genomikos srityse. Programą organizuoja Augalų fiziologijos (Umeo universitetas) ir Miškų genetikos ir augalų fiziologijos (Švedijos žemės ūkio mokslų universitetas) katedros, kurios kartu sudaro Umeo augalų mokslo centrą (UPSC). Išsilavinimas yra paremtas įvairiomis UPSC tyrimų temomis.

Instrukcija

Programa suteikia studentams teorinių ir praktinių žinių apie augalų fiziologiją, molekulinę biologiją, biotechnologijas ir funkcinę genomiką; kartu su augalų biotechnologijų etinių, ekologinių ir teisinių aspektų supratimu. Pažangios žinios teikiamos augalų ląstelių ir molekulinės biologijos, augalų augimo ir vystymosi srityse. Tada šios žinios yra pritaikomos augalų veisimo, biotechnologijų ir funkcinės genomikos srityse. Skirtinguose programos kursuose yra įvairių laboratorinių eksperimentų, suteikiant studentams praktinės patirties ir mokymų, kaip kurti, atlikti ir pranešti apie mokslinius eksperimentus. Programa taip pat suteikia studentams galimybę užmegzti ryšius su žemės ūkio ir miškininkystės biotechnologijų įmonėmis.

Karjeros galimybės

Po magistrantūros programos studentui puikiai tinka dirbti augalų biotechnologijų įmonėje. Programa taip pat tinka studentams, kurie norėtų dirbti platesnėje laboratorinėje aplinkoje. Studentas taip pat gali kreiptis į doktorantūrą. augalų biologijos, augalų biotechnologijų, augalų mikrobiologijos ir bioinformatikos programos.

Kursai

1 metai
Augalų ląstelių ir molekulinė biologija
Augalų augimas ir vystymasis
Augalų biotechnologijos ir molekulinis veisimas
Biologija ir biotechnologijos miško auginimo sistemose

2 metai
Pasirenkamieji kursai
Augalų biologijos mokslo laipsnis arba Augalų molekulinės biologijos diplominis darbas

Pasirenkamųjų kursų pavyzdžiai:
Projekto kursas Augalų molekulinė biologija / Augalų biologija
Funkcinė genomikos teorija
Taikomoji funkcinė genomika
Biomedžiagos ir bioenergija
Miško auginimo sistemų genetika ir biotechnologijos

Laipsnis ir karjera

Baigę magistrantūros programą, puikiai tinka dirbti augalų biotechnologijų įmonėje. Programa taip pat tinka studentams, kurie norėtų dirbti su moksliniais tyrimais ir plėtra platesnėje laboratorinėje aplinkoje.

Tolimesnės studijos?

Įgiję savo laipsnį, galite kreiptis į doktorantūros programas augalų biologijoje, augalų biotechnologijose, augalų mikrobiologijoje ir bioinformatikoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Skaityti mažiau