Austrija

Tyrimas Austrijoje

Aukštasis mokslas Austrija

Austrija siūlo povidurinio švietimo prižiūri ir finansuoja Federalinė mokslo ir mokslinių tyrimų. Austrija 's 11 privatūs universitetai ir 23 valstybinių universitetų suteikti studentams išsamų studijų programų ir aukštojo mokslo sistema, kuri dabar tarnauja mases, o ne elitas, kaip jis tai padarė iki 1960 m. Visi vienu metu studentai galėjo laisvai kreiptis į viešojo universitete ir pagrindinis bet kurios studijų srities jie norėjo, procedūra, kuri neseniai patyrė keletą pakeitimų. Nors Austrija ir vis dar leidžia dalyvauti studentai iki didelių kelių dalykų vienu metu, valdžios sektorius, atsakingas už švietimo sistemos jau nustatė apribojimus keletą studijų srityse. Šiuo metu šie dalykai apima: psichologija, biologija, odontologija, medicinos, ekonomikos mokslų, žurnalistikos medicinoje ir veterinarijoje.

Nuo 2001 m studentai, lankantys Austrijos universitetą jau nebėra nemokamą mokslą. Tačiau studentai iš Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės (EEE), kuris baigia laipsnių Program minimalų laiką (trys metai) nereikia mokėti už mokslą. Kiti studentai privalo sumokėti € 370 ($ 500) už laikotarpį už mokslą, jei jie yra Austrijos piliečiai ir € 700 ($ 950) jei jie nėra Austrijos piliečiai.

Gauti bakalauro 's laipsnį Austrijos paprastai trunka trejus metus. Pelningiausi magistro laipsnį arba daktaro paprastai trunka dar dvejus ar trejus metus, priklausomai nuo objekto ir specifikacijas, kurioje studentas studijuoja tipo.

 

Universitetų taikomųjų mokslų (Fachhochschulen)

Universitetų taikomųjų mokslų skiriasi nuo tradicinių Austrijos universitetuose, kad jie būtų pritaikyti, kad tilptų studentams, siekiantiems išmokti praktinių įgūdžių per akademinių žinių.Kaip studentas lankyti Fachhochschule, jums nebus suteikta galimybė pasirinkti savo kursus kaip laisvai, kaip jums gali būti ne akademinis orientuotos universitete. Tai turėtų užtikrinti, kad visi mokiniai įvesdami Taikomųjų mokslų absolventas universitetą pagal rekomenduojamus trejus metus.

 

Austrijos privatūs universitetai

Nuo 2001 visi privatūs universitetai turi būti akredituotos, kol jie yra teisiškai leidžiama teikti mokslo laipsnius. Federalinė Švietimo, mokslo ir kultūros reikalų turi teisę akredituoti. Šiuo metu 13 privačių universitetų, veikiančių Austrijoje visiškai akredituota. Kai kurie iš jų yra Europos taikos universitetas, Sigmund Freud universitetas (Viena) ir Paracelsas Medizinische Privatuniversität (Zalcburgas).

 

Akademiniai laipsniai

Magister laipsnis yra pirmojo laipsnio skiriamas studentams, kurie pildo 5:56 metų eigoje pagal socialinių mokslų, gamtos mokslų, humanitarinių mokslų, teisės arba ekonomikos srities. Studentai kryptys žemės ūkio ar inžinerijos gaus diplomuotas Ingénieur baigus studijų programą. Pastaruoju metu kai kurie Austrijos universitetų pradėjo išduoti bakalauro 's laipsnių iki Magister, ar kapitonas ' s laipsnį.

Medicina yra tik studijų sritis, kurioje studentas gali uždirbti daktaro laipsnį ne anksčiau kaip po šešerių metų lankyti universitetą. Daugelis studijų srityse, įskaitant medicinos, reikalauti, kad studentai rašyti ir pristatyti mokslinį straipsnį vadinamas Diplomarbeit, kuris paprastai vidurkiai bent 100 puslapių.

 

Žinomiausia Austrijos universitetai

Įkurta 1365, Vienos universitetas yra labiausiai žinomas iš Austrija 's universitetų ir siūlo tris centrus ir 15 fakultetų, kurie apima fakultetų kompiuterių mokslo, psichologijos, verslo ir ekonomikos, fizikos, chemijos ir matematikos. Taip pat yra centrai molekulinės biologijos, Vertimo studijų ir sporto mokslo. Du kitų populiariausių Austrijos universitetai yra Insbruko universiteto ir Karl-Franzens-Universität Graz.


Kreipimasis į Austrijos universitete

Taikyti kaip bakalauro (vadinamas "pirmosios pakopos "), studentas turi turėti galiojantį sertifikatą iš savo senojoje mokykloje, nurodantis, kad jie turi kvalifikaciją patekti į aukštąją mokyklą. Studentai, kurie EEE narės turi įgiję vidurinį mokyklą prieš akcijų dalyvauti Austrijos universitetą.Jūs taip pat bus prašoma įrodyti, kad jūs galite kalbėti vokiškai ir angliškai, taip pat imtis papildomų akcijų klases, jei reikia.

Prieš studentai gali kreiptis į Meistras 's programos Austrijoje, jie turi uždirbo bakalauro ' s laipsnį arba kitos studijų prilygsta bakalauro 's diplomo pagal Austrijos švietimo reikalavimus.

Kai kurios iš labiausiai konkurencingų studijų programų Austrijoje priimti studentus pagal pažymių vidurkius, atrinktos iš ankstesnių mokyklos darbą. ES studentai gali konvertuoti savo VPS į Austrijos sistemą, naudojant EGC (Europos laipsnio konverteris). Ne Europos studentai gali gauti standartinis rūšių palyginimo lentelę naudojamas Europos studentų apskaičiuoti savo Austrian VPS.

Vokiečių kalba yra dėstoma Austrijoje kalba. Studentai privalo pateikti įrodymų, kad turi žinių apie vokiečių kalbos teikiant rezultatus, gautus iš ankstesniųjų tyrimų ar diplomus uždirbo imtis vokiečių kalbos kursus.

 

Sveikatos draudimą

Europos Sąjunga ir EEE studentai turės turėti savo Europos sveikatos draudimo kortelę su jais, o lankyti Austrijos universitetą. Užsienio studentai gali arba gauti Austrijos valstybės paramą sveikatos draudimą arba pirkti sveikatos draudimą iš privataus vežėjo.

 

Kodėl studijuoti Austrijoje?

Siūlo išskirtinai sukurtą socialinę rinkos ekonomiką, įvairių užimtumo galimybes ir vienas aukščiausių pragyvenimo pasaulyje, Austrija yra tarp 15 geriausių turtingiausių šalių pasaulyje. Su klestinčią turizmo pramonę, įdomių istorinių paminklų ir gražus kalnų peizažas, Austrija išlieka populiarūs Europos ir užsienio poilsiautojų, taip pat studentams, norintiems siekti aukštojo išsilavinimo laipsnius prestižiniame Austrijos universitete.

Apie Austriją

Austrija yra oficialiai vadinama Austrijos Respublikos, šalis, kuri yra politiškai laikoma Federacinės Respublikos ir turi daugiau nei aštuoni milijonai žmonių piliečių gyventojų. Austrija ribojasi jos šiaurinėje pusėje Vokietijos ir Čekijos Respublikoje; Slovakijos ir Vengrijos jos rytinėje pusėje; Italija ir Slovėnija į pietus ir į Lichtenšteiną ir Šveicariją į vakarus. Devyni federalinių žemių skirstomos į rajonus sudaro Austrija 's 84.000 kvadratinių kilometrų žemės (33.000 kvadratinių mylių), o Viena yra jos sostinė ir didžiausias miestas. Jungtinių Tautų ir Europos Sąjungos nare, Austrija priėmė kaip savo oficialią valiutą eurą 1999 metais.

 

Austrija 's klimato

Dauguma Austrijos slypi saikingai atvėsti zonoje įtaką vasarą šilti vėjai ateinančius iš vakarų.Kadangi Austrijos dauguma nustelbė Alpėse klimatas yra daugiausiai "Alpių " klimatas - gana šalta žiemą (nuo 0 iki -10 Celsijaus arba 32 15 laipsnių pagal Celsijų) ir gana šilta vasarą ( 25-40 Celsijaus arba 77-100 laipsnių pagal Celsijų). Vidutiniškai Austrija rinkinys gauna maždaug 660 mm (26 coliai) lietaus, sniego ar ledo kiekvienais metais, vidutinis mėnesinis kritulių kiekis ne mažesnis kaip 55 mm, arba maždaug du cm.

 

Esminiai faktai apie Austriją

  • Beveik 90 procentų Austrija 's piliečių kalbėti vokiškai, o po serbų / kroatų Bosnijos / (keturi procentai); Turkų (dviejų procentų); Vengrijos (pusantrų procentais) ir Lenkijos (pusantrų procentais)
  • Dauguma austrai, kurie vienuoliai Romos katalikų
  • Devyniolika austrai buvo suteikta Nobelio premija už medicinos, fiziologijos, chemijos ar fizikos. Šiuo metu tai stovi kaip viena iš aukščiausią apdovanojimą skaičių vienam gyventojui bet kurioje pasaulio šalyje.
  • Atsinaujinantys ištekliai tiekti Austrijai per 60 precent savo galią, visų pirma saulės ir vėjo energiją.
  • Tuo beveik 650 metai, Vienos universitetas yra Austrija 's didžiausias ir seniausias universitetas.

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Austrija

Internetinės mokyklos ir universitetai – Austrija