Aviacijos vadybos magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mes dirbame nuotoliniu būdu ir galime palaikyti jus, jei turite klausimų - siųskite el. Laišką Brandon el. Paštu brandon.mclean@portobelloinstitute.ie arba skambinkite jam 01-8920035.
Mūsų akademinės pristatymo komandos taip pat dirba nuotoliniu būdu ir padeda mūsų studentams tęsti mokslą mokantis internetu arba norintiems pradėti ką tik pradedančius mokytis.

Aviacijos vadybos magistrantūra yra novatoriška magistrantūros programa, orientuota į elektroninę komerciją ir e. Valdymo strategijas aviacijos pasaulyje. Ši programa lavins kritinius ir praktinius įgūdžius, taikomus aviacijos vadybos srityje. Jums bus paruoštas valdymas ir vadovavimas aviacijos sektoriui, kuris apima veiklos valdymą, strateginę apžvalgą ir planavimą, reglamentus ir atitiktį bei finansų valdymą.

Ši magistrantūros programa grindžiama žiniomis, įgytomis įgijus bakalauro studijas ir (arba) patirtinį mokymąsi darbo vietoje, taip pat suteikiant jums stiprią padėtį karjeros progreso srityje.

Magistrantūra suteikia jums galimybę patobulinti savo žinias, supratimą ir profesinę praktiką, taip pat suteikia jums galimybę tęsti savo karjerą.

Ką išmoksiu per šią aviacijos vadybos magistrantūrą?

Šios magistrantūros programos metu sužinosite apie naujausias aviacijos sistemas ir technologijas, užtikrindamas, kad turėsite naujausias žinias sektoriuje, kuris nuolat tobulėja. Sužinosite apie elektroninės komercijos sąvoką aviacijos valdymo srityje ir apie tai, kokį poveikį skaitmeninis amžius ir toliau turės strateginei oro linijų ir oro uostų veiklai. Sužinosite apie lyderystės ir strateginio valdymo teorijas ir toliau tobulinsite savo lyderystės įgūdžius taikydami teoriją praktikoje.

Studijuoti projektų valdymą ir ugdyti gebėjimą efektyviai kurti, valdyti ir uždaryti projektus yra svarbus įgūdis, išugdytas šios programos metu. Pasinaudojimas projektų valdymo programine įranga yra dar vienas svarbus įgūdis, kurį lavinsite. Būsite supažindinti su įvairiomis teorijomis, metodikomis ir duomenų šaltiniais, kurie leis jums stebėti ir suprasti logistikos strategijas, kurias sukūrė didieji pasaulio gamintojai ir plataus vartojimo prekių tarpininkai.

Tvarumo konteksto ir to, kaip reikės vystytis verslo praktikai, atspindėjimas, kai veikia globalizuotoje prekybos sistemoje, kurioje stengiamasi taikyti tvarumo principus, realumas yra pagrindinis šios programos studijų privalumas. Tai yra svarbi sritis, kuriai oro uostai ir oro uostai turi skirti vis daugiau dėmesio.

Išmokimas įvertinti sudėtingą finansinių klausimų spektrą, kurį oro uostų vadovai turi spręsti, kad užtikrintų tvarų verslą ilguoju laikotarpiu, ir kaip valdyti kritinius neigiamo finansinio poveikio aspektus, būdingus sektoriui.

Kodėl turėčiau studijuoti aviacijos vadybos magistrantūrą?

Baigę studijas, turėsite įvairių karjeros būdų, tiek Airijoje, tiek tarptautiniu mastu. Būsite pasirengę valdyti ir vadovauti aviacijos sektoriui, pradedant nuo operacijų valdymo, strateginės apžvalgos ir planavimo, taisyklių ir atitikties bei finansų valdymo.

Būdami magistro laipsniu, galite sukurti įdomią karjerą daktaro laipsnio tyrimuose, aviacijos konsultacijose ir pagrindinėse oro linijose bei oro uostuose. Kiti karjeros Pathways apima darbą tokiose institucijose kaip Nacionalinė oro eismo kontrolė ir Civilinės aviacijos administracija.

Aviacijos valdymo sritys, kuriose galėtumėte dirbti, yra:

 • Keleivių aptarnavimo valdymas
 • Oro linijų skrydžių valdymas - po sparnu
 • Oro krovinių valdymas
 • Oro linijų pardavimo valdymas
 • Oro linijų rinkodaros valdymas
 • Pajamų valdymas
 • Inžinerinis valdymas
 • Keleivių salono įgulos valdymas
 • Skrydžio denio valdymas

Specialios aviacijos sritys, kuriose galėtumėte dirbti:

 • Oro linijų finansavimas ir pirkimai
 • Aviakompanijos strategija
 • Aviakompanijų prekės ženklas
 • Oro linijų IT palaikymas
 • Oro linijų bendrovės teisinės paslaugos
 • Pirkimas oro linijomis

wanderlust

Įgytos kvalifikacijos

Londono Metropoliteno universiteto (LMU) suteikta Aviacijos vadybos magistrantūra. Tai pripažinta Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos 9 lygio apdovanojimu.

Studentai yra registruojami kaip Londono Metropoliteno universiteto magistrantai ir gaus studento kortelę, patvirtinančią studento statusą.

Kvalifikacijų sąrangos Airijoje ir JK

Airijos ir JK kvalifikacijų institucijos bendradarbiavo įgyvendindamos iniciatyvas, skatinančias kvalifikacijų skaidrumą, pripažinimą ir mobilumą tarp mūsų atitinkamų jurisdikcijų. JK ir Airijos kvalifikacijų institucijos susitarė dėl veikiančių kvalifikacijų sąrangų, „Brexit“ neturės įtakos šiam susitarimui.

Įvažiavimo reikalavimai ir taikymo procesas

Patekimo reikalavimai

Atvykimas tiesiogiai pateikiamas į „Portobello“ institutą. Turėsite:

 • ne mažiau kaip 2,2 (arba lygiaverčio) susijusio dalyko disciplinoje

Kursuose taip pat gali dalyvauti profesionalai, jau dirbantys aviacijos pramonėje, kurie nebūtinai turi bakalauro laipsnį. Tačiau jūs turite turėti ne mažiau kaip dvejų metų darbo patirtį šioje srityje vadybos lygiu. Tai turės būti patvirtinta dviem nuorodų raidėmis. Taip pat turėsite pateikti savo prašymą pagrindžiantį CV.

Jei turite patirties, kuri neatitinka šios specifikacijos ir yra nestandartinė, norėtume pakviesti jus į pokalbį / „Skype“ interviu, kad išsamesnė diskusija būtų susijusi su jūsų paraiška.

Paraiškos procesas

 • 1 veiksmas - užpildykite internetinę užsakymo formą.
 • 2 žingsnis. Su pareiškėjais bus susisiekta, kad būtų patvirtinta / įrodyta, jog jie atitinka stojimo kriterijus, ir atvykimas bus patvirtintas.
 • 3 žingsnis - Vietos patvirtinimas bus suteiktas pareiškėjams, iškart atitinkantiems kriterijus.

Atkreipkite dėmesį, kad vietos šiame kurse yra ribotos, o vietos patvirtinamos tik gavus mokesčio už mokslą. Patartina anksti taikyti.

Kurso struktūra

Visa kurso medžiaga yra „Moodle“, kuri yra lengvai naudojama internetinė platforma, palaikanti jūsų užsiėmimus. Norėdami baigti šį kursą, studentai turi turėti pagrindines žinias apie kompiuterio naudojimą ir paiešką internete tyrimų tikslams.

137560_pexels-photo-912050.jpeg

Modulio moduliai ir vertinimai

Kurso tikslai

Studentai toliau tobulins įgūdžius, tokius kaip kritinis analizavimas ir problemų sprendimas strateginių sprendimų priėmimo kontekste. Praktinės pramonės įžvalgos ir pristatymai užtikrina, kad studentai sieja teoriją su realaus gyvenimo scenarijais.

Ši magistrantūros programa skirta skatinti studentų sąveiką ir indėlį plėtojant jų sugebėjimą savarankiškai dirbti, sistemingai ir veiksmingai siūlyti ir plėtoti problemų sprendimus bei užtikrintai ir aiškiai bendrauti tiek raštu, tiek žodžiu.

Modulio moduliai

Moduliai yra išvardyti žemiau. Modulio pavadinimai ir išsami modulio informacija yra nuolat atnaujinami, kad atspindėtų įstatymų pakeitimus ir kt., Tyrimų išvadas ir kt., Todėl laikui bėgant jie gali keistis.

1 metų moduliai apima:

Verslo tyrimų projektas (pagrindinis, 40 kreditų)

Studentai pademonstruos supratimą apie sektorių ir jame esančių problemų svarbą atlikdami aukšto lygio pagrindinės informacijos ir statistikos analizę, įsisavinimą ir aiškinimą.

Elektroninė komercija aviacijos valdymui (pagrindinis, 20 kreditų)

Šis modulis sutelks dėmesį į elektroninės komercijos sąvoką aviacijos valdymo srityje, o skaitmeninis amžius ir toliau paveiks strateginę oro linijų ir oro uostų veiklą.

E-sistemos ir naujos technologijos oro ir oro uostų operacijose (pagrindinis, 20 kreditų)

Šis modulis įvertina, kaip vadovai gali pasitelkti naujoves ir naujas technologijas, kad padidintų produktyvumą, klientų aptarnavimą per skaitmenizaciją, taip pat tai, kaip technologijos gali pagerinti mokymo efektyvumą ir saugumą. Taip pat bus nagrinėjama, kaip technologijos suteikia oro linijoms ir oro uostams galimybę geriau valdyti klientų patirtį ir pasiūlyti paslaugas.

Oro linijų ir oro uostų operacijų finansiniai ir prognozavimo metodai (pagrindinis, 20 kreditų)

Šis modulis supažindina su gyvybiškai svarbiu avialinijų sąnaudų valdymo įvertinimu, nes tai yra pagrindinis komercinių oro linijų vadovų valdymo įgūdis. Moduliu siekiama įvertinti sudėtingą finansinių klausimų spektrą, į kurį oro uostų vadovai turi atkreipti dėmesį, kad užtikrintų tvarų verslą ilguoju laikotarpiu, ir kaip valdyti kritinius neigiamo finansinio poveikio aspektus, būdingus sektoriui.

Aviacijos valdymo tyrimo metodai (pagrindinis, 20 kreditų)

Modulis skirtas studentams pasirengti kritiškai skaityti ir vertinti pasirinktos studijų srities mokslinius tyrimus, tada parengti tyrimo pasiūlymą savo verslo tyrimų projektui.

Aviacijos vadybininkų strategija, lyderystė ir naujovės (pagrindinis, 20 kreditų)

Šiuo moduliu siekiama skatinti studentų kritinį supratimą ir svarbiausių lyderystės bei strateginio valdymo teorijų pritaikymą savo praktikoje ir ugdyti jų gebėjimą įvertinti esamą praktiką atsižvelgiant į atitinkamas akademines teorijas.

Tvarumas globalios aviacijos kompanijose (pagrindinis, 20 kreditų)

Šis modulis padės išspręsti kritinę problemą, kokią įtaką dabartinis tvarumas turės aviacijos verslui ir organizacijai. Bus tiriamas tvarumo kontekstas ir tai, kaip reikės vystyti verslo praktiką, kad būtų atspindėta realybė veikiant globalizuotoje prekybos sistemoje, kurioje stengiamasi taikyti tvarumo principus.

Tarptautinė logistika (pasirenkama, 20 kreditų)

Šis modulis leis studentui suprasti faktinius prekių ir paslaugų mainų tarp pasaulinės prekybos partnerių procesus ir logistinę tvarką tarptautinėse korporacijose, esančiose per valstybės ir regionų sienas.

Tarptautinė projektų valdymo praktika (pasirenkama, 20 kreditų)

Šiame modulyje nagrinėjama pagrindinė projekto valdymo veikla, kaip nustatyta APM BOK 7 versijoje, palyginant su PMBOK ir PRINCE. Studentai lavins gebėjimą efektyviai kurti, valdyti ir uždaryti projektus bei naudotis projektų valdymo programine įranga.

Vadovavimas, valdymas ir tobulinimas (galimybė, 20 kreditų)

Šiuo moduliu siekiama suteikti besimokantiesiems griežtą žinių ir supratimo apie žmonių valdymą sistemą, kurios jiems prireiks, nepaisant to, kokį specializacijos laipsnį jie pasirenka per karjerą HRM / HRD. Ja siekiama supažindinti besimokančius su svarbiausiais šiuolaikiniais užimtumo tyrimų įrodymais ir veiksmingais požiūriais į HRM ir HRD praktiką.

Rinkodara, rinkodaros komunikacijos ir operacijos (MMCO) (pasirinktis, 20 kreditų)

Šis pagrindinis modulis apima pagrindinius rinkodaros valdymo aspektus, įskaitant rinkodaros tyrimus, rinkodaros strategiją, rinkodaros komunikacijas ir operacijų valdymą bei jų tarpusavio ryšį.

Kursų mokesčiai, lengvas apmokėjimo planas

 • Kurso kaina: 4795 eurai per mokslo metus
 • LMU įvertinimo mokestis - 305 EUR, mokamas už mokslo metus 14 dienų prieš kurso pradžią.
Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2020

Apie mokyklą

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continu ... Skaityti daugiau

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continuously advanced by her daughter Rebekah Lyons, another forward-thinking and hard-working woman. Skaityti mažiau