BIM meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Meistras, kurio labiausiai reikalauja AEC sektoriaus įmonės

Skirtingas meistras, integruojantis techninius ir valdymo įgūdžius į vieną profesinį profilį. Naudojant BIM metodiką ir nuolatines technologines naujoves, įrenginiai tampa svarbiu pastatų elementu. Taip pat glaudus ryšys tarp techninės dimensijos ir verslo interesų reikalauja atsakingų už vadybinių įgūdžių išmanymą ir atlikimą, kurie padeda maksimaliai padidinti grąžą.

100% mūsų studentų dirba

Mokymai

Viena iš kliūčių, su kuriomis susiduria jaunimas, norėdama integruotis į darbo rinką, yra patirties nebuvimas.

MBIM

Trys sritys

  • Pastatų inžinerija: Ši programos dalis sujungia šio sektoriaus profesionalių specialistų išmintį ir patirtį, suteikiant studentui reikiamų žinių projektuoti, apskaičiuoti, išmatuoti ir numatyti visas su pastatu susijusias instaliacijas. Visada laikantis pagrindinio išteklių optimizavimo ir energijos vartojimo efektyvumo principo.
  • Projekto valdymas: Ši sritis skirta reaguoti į poreikį koordinuoti funkcijų, kompetencijų ir atstovų (savininkų, projektavimo komandų, statybininkų, subrangovų), dalyvaujančių plėtojant projektą, įvairovę.
  • Verslo administravimas: glaudžiai susijęs su projekto valdymu, jį sudarančio turinio misija yra suteikti studentams verslo valdymo priemonių ir žinių sistemą, kuri suteikia jiems visuotinę viziją ir suteikia jiems asmeninį konkurencinį pranašumą, kuris suteikia jiems Tapk etaloniniu profesionalu.

Duomenys

  • Pradžia: 2020 m. Spalio mėn
  • Valandos: Rytas ir popietė
  • Trukmė: 10 mėnesių
  • Kaina: 15 000 €
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La formación que impartimos capacita al alumno para trabajar en diferentes ámbitos del sector, desde un estudio de arquitectura, una ingeniería desarrollando diferentes proyectos y dirigiendo su corre ... Skaityti daugiau

La formación que impartimos capacita al alumno para trabajar en diferentes ámbitos del sector, desde un estudio de arquitectura, una ingeniería desarrollando diferentes proyectos y dirigiendo su correcta ejecución hasta participar en los altos mandos de una empresa pionera. Skaityti mažiau