Bendrasis valdymas (verslo administravimas) magistro (magistrantūros)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

universiteto miestelis

Bendrasis valdymas (verslo administravimas)

Master Of Science (mgr)

Žinoma, Bendrasis valdymas su Master of Science laipsnį yra skirta absolventams, kurių ekonomika bakalauro ar magistro kvalifikacinį laipsnį programa. Jis kvalifikaciją užduotis su valdymo atsakomybės įmonių ir organizacijų, taip pat už akademinę karjerą. Ji taip pat leidžia jums į doktorantūrą.

Su PFH užbaigimo taip pat suteikia jums darbo garantija: Mes mokame savo mokslą dalį atgal, jei Jūs baigėte standartinio studijų laikotarpį, bet per devynis mėnesius nerado pakankamai darbą.

Jūsų privalumai

 • Tyrimai su darbo garantija
 • Magistro laipsnį tik tris semestrus
 • Pasirinkimų individualų studijų planą
 • Pagal pageidavimą iki dešimties mėnesių projekte įmonės
 • Individualus dėmesys mažose grupėse
 • Tarptautinis dvigubas laipsnis įmanoma

Verslo administravimo magistro programa per tris semestrus Berlyne ir Göttingen

PFH siūlo trijų semestrų magistro laipsnį General valdymą iš Goettingen miesteliu ir tuo Campus Berlyne. Jis yra sertifikuota pagal akreditavimo agentūra ZEvA ir valstybės pripažintos.

Kurso turinys

Į magistrantūros programa, galite gilinti technines centrus nuo bakalauro studijų moksliškai arba papildyti kitus prioritetus. Be to, temos judėti įmonių valdymą ir apskaitą centre. Su individualia koučingo, socialinių įgūdžių mokymas ir verslo anglų kalbos kursus, tyrimas taip pat padeda stiprinti savo asmenybę ir asmeninius gebėjimus. Be to, jūs kartu su mūsų profesorių kuravimą ir universiteto karjeros tarnyba prie karjeros pradžios. Su daugybe variantų atsižvelgiant į magistro programą mokymo programos suteikia maksimalią laisvę individualiai specializacijos pagal jūsų karjeros tikslų. Norėdami pasirinkti pirmąjį pusmetį du iš šešių didžiųjų.

In Focus: Tema valdymo

Be to, bendra tema įmonių valdymo gali būti įsikūręs skirtingų versijų, priklausomai nuo jūsų karjeros tikslų. Tai daugiau dėmesio būtų skiriama arba tokiomis temomis kaip tarptautinės apskaitos / apskaitos, verslo vertinimo, audito ir finansavimo ar MVĮ orientuota temomis, pavyzdžiui, verslumo, inovacijų vadybos, organizavimo ir žmogiškųjų išteklių.

Praktiniai ir mokslinių tyrimų projektai

Tyrime, per tris etapus projekto yra teikiamos, kurioje galite skirti nei su mokslines užduotis (mokslinių tyrimų projektus) ar praktinius projektus įmonėse. Per projektus, kurie gali būti baigtas individualių ar grupinių projektų, palaikyti nuolatinį kontaktą su profesoriumi priežiūrą ir priežiūrą profesorius. Studentai, kurie pasirenka projektinio darbo įmonėje gali surinkti tokiu būdu, o mokytis iki septynių mėnesių praktinę patirtį ir prijungti paprašius, trijų mėnesių magistro disertaciją tiesiogiai įmonėje.

Tarptautinis dvigubas laipsnis

Bendradarbiaujant su Kedge verslo mokyklos ( "Bordeaux" ir Marselis, Prancūzija), Bond universiteto (Gold Coast, Australija), Regento universiteto (Londonas, Jungtinė Karalystė) ir Iona College (Niujorkas) Jūs taip pat turite galimybę A variantas laikyti tarptautinį dvigubą laipsnį. Jūs praleisti dalį savo studijų užsienyje ir ne du magistro laipsnius pabaigoje kišenėje. Tolesnis bendradarbiavimas tarptautinių dvigubo laipsnių rengia PFH žiūrėti. Žinoma, jūs taip pat gali dalyvauti semestrą užsienyje be dvigubo laipsnio vieną iš PFH partnerių universitetų arba kaip dalis Erasmus programą.

Karjeros perspektyvas

Į "Master of Science" General Management atitinka reikliausių darbo vietų pramonės ir mokslo. Jis pakėlimu iš ypač lyderio vaidmenis įmonių ir organizacijų. Be to, yra atvira kapitonui ir mokslinės karjeros ir paaukštinimo. Valdymo absolventai PFH dabar visame pasaulyje ir įvairių pramonės šakų valdyti: kaip rinkodaros vadybininkas Azijoje, kaip yra DAX-listinguojamos bendrovės valdytojas, kaip apskaitos firma konsultantu, nes tarptautinėse rinkose vadybininkas už automobilių grupei, kaip prekių ženklų specialisto maisto pramonė kaip generalinis direktorius savo paties besikuriančioms ar kaip verslo administravimo profesorius universitete.

Laipsnis su darbo garantija

Absolventai General Management (mgr), siūlome darbą garantija. Be jo, PFH privalo grąžinti 20 procentų mokslą, jei jūs baigėte savo magistro programą bendrais tyrimų ir nustatė, nepaisant savo iniciatyva Universiteto karjeros tarnyba po 9 mėnesių nėra adekvatus darbo. Jei įsigijote Prieš magistro programos ir bakalauro laipsnį apskritai vadybos arba verslo administravimo tuo PFH, gausite atgal, net 20 procentai tyrime Padovanoti Bühren, jūs turite padaryti į bakalauro ir magistrantūros studijų programa. Tai žada PFH turėjo išpirkti savo istorija tik 1% mūsų absolventų. Kadangi mūsų absolventai yra didelė paklausa ekonomikoje ir paprastai turi iki baigimo tvirtą sutarties įsipareigojimus.

Reikalavimai ir naudojimo tvarka

Priėmimo sąlyga yra bakalauras ar diplomas ekonomika. Jei įsigijote mažiau nei 210 kredito taškų pirmojo laipsnio (pvz bakalauro studijų programų su 180 ECTS), galite kompensuoti tai su kursų, susijusių su sąryšio kursus per trumpą laiką. Iš kapitono trumpinimas profesionalūs įėjimai yra įmanoma. Priėmimo pagaliau individualus taikymo procesas.

tyrimai kompaktiški

užbaigimas

 • Master Of Science

kredito Taškai

 • 90 ECTS

akreditavimas

 • Centrinė vertinimas ir
 • Akreditacija (ZEvA)

studijų laikotarpį

 • 3 semestrus

išleidimo datas

 • balandžio 1

studijų vietų

 • Göttingen, Berlynas

Priėmimo reikalavimai

 • Diplomas arba bakalauro laipsnį arba lygiavertį laipsnį su ekonominiu dėmesio

taikymo procesas

 • Rašytinis prašymas arba internetu programa
 • Egzaminas raštu, asmeninis pokalbis

paraiškos pateikimo terminas

 • Prašymas bet kuriuo metu

paraiškos dokumentai

 • Motyvacinio laiško, prašymo forma, CV, kolegijos priėmimo, jei reikia, dar sertifikatai

mokestis už mokslą

 • 700, - eurų per mėnesį. studentams, kurie išlaikė savo bakalauro laipsnį PFH
 • 800, - eurų per mėnesį. Magistrantai, kurie įgijo savo pirmąjį laipsnį kito universiteto
 • 420, - Euro registracija mokestis (vieną kartą)
 • 1.000, - EUR egzaminas mokestis (kartą per ciklą)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2018

Apie mokyklą

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Skaityti daugiau

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Skaityti mažiau
Berlynas , Stade , Getingenas , Niujorkas , Londonas , Bordo , Auksinė pakrantė + 6 Daugiau Mažiau