Biologijos, augalų mokslų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Augalų įvairovę formuojančių ir modifikuojančių mechanizmų supratimas yra nepaprastai svarbus visoms biologinėms disciplinoms. Tai yra tema jums - jei jus domina augalų ekologija, sistematika, evoliucija ir biologinė įvairovė.

Sužinosite apie naujų augalų rūšių evoliucijos mechanizmus ir veiksnius, kurie kontroliuoja augalų įvairovę ir augalų rūšių pasiskirstymą. Jūs suprasite, kaip poravimosi sistemos ir populiacijos struktūra daro įtaką augalų genų srautui ir genetinei įvairovei.

Sužinosite apie augalų sąveiką su kitais organizmais ir jų galimybes prisitaikyti prie aplinkos pokyčių . Tuo pačiu įgysite praktinės ekologinės ir sisteminės metodikos patirties.

Daugiau informacijos galite rasti https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NABIO-VBIO

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas seniausių, plačiausių ir geriausių šiaurės Europos universitetų. Universitetas patenka į 100 geriausių universitetų „QS World University Rankings 2020“ sąraše ir yra pirmas pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną inovatyviausių, tvariausių ir demokratiškiausių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje