Biologinės įvairovės magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Augalų įvairovės ir išteklių suvokimas niekada nebuvo svarbesnis. Kadangi susiduriame su precedento neturinčiais klimato kaitos ir aplinkos nykimo iššūkiais, veiksminga aplinkos priežiūra ir išsaugojimas priklauso nuo išsamių žinių apie augalus ir jų buveines.

Šią programą kartu vykdo universitetas ir visame pasaulyje garsus Edinburgo karališkasis botanikos sodas (RBGE) . RBGE yra viena geriausių pasaulyje gyvų augalų kolekcijų (15 000 rūšių keturiose vietose, sudarančios penkis procentus žinomų pasaulio rūšių), trijų milijonų išsaugotų egzempliorių herbariumas ir viena išsamiausių JK botaninių bibliotekų.

RBGE siūlo kolekcijomis pagrįstas biologinės įvairovės tyrimų galimybes įvairiuose organizmuose ir geografiniuose regionuose. Ši įvairovė, kartu su pasaulyje pirmaujančiais RBGE tyrimais įvairiuose žemynuose, suteikia neprilygstamą augalų biologinės įvairovės magistro programą.

Programos struktūra

Ši programa yra ištęstinė ir susideda iš dviejų paskaitų, praktikų, seminarų ir tyrimų semestrų, po kurių eina keturių mėnesių tyrimo projektas. Programa apima dviejų savaičių lauko kursus atogrąžų šalyje.

Programa taip pat gali būti vykdoma ne visą darbo dieną per dvejus metus. Neakivaizdiniai studentai gali pasirinkti, kad per pirmuosius studijų metus mokytų 60 kreditų, po to likusius 60 kreditų dėstytų kursų ir keturių mėnesių mokslinių tyrimų projektą antraisiais studijų metais, arba visus mokymus kursuose. pirmuosius metus, po to vyko keturių mėnesių tyrimo projektas antraisiais studijų metais.

Programa teikiama daugiausia RBGE, bet taip pat ir universiteto „King's Buildings“ universitete.

Programai nėra pasirinkimo elementų - visi kursai yra privalomi.

Kursai

 • Angiospermų biologinė įvairovė
 • Saugojimas ir tvarumas
 • Kriptogramų raida ir biologinė įvairovė
 • Augalų raida
 • Filogenetika ir populiacijos genetika
 • Augalų genomo įvairovė
 • Augalų geografija
 • Taksonomija ir augalų kolekcijos
 • Atogrąžų biologinės įvairovės lauko kursai
 • Projektas ir disertacija

Tyrimai

Jūsų mokslinių tyrimų projektas bus pasirinktas konsultuojantis su jūsų vadovu ir tiesiogiai susietas su aktyviomis mokslinių tyrimų programomis RBGE ar kitose mokslinių tyrimų institucijose.

Kelionė lauke kartu su treniruotėmis ir trumpu praktiniu egzaminu jums suteikia teisę į RBGE sertifikatą praktinėje botanikos srityje.

Karjeros galimybės

Programa yra geras pasirengimas taksonomijos vaidmenims, o daugelis absolventų taip pat tęsė doktorantūros studijas. Ankstesni studentai įdarbino įvairias darbo vietas mokslinių tyrimų įstaigose, apsaugos agentūrose ir kitur.

Patekimo reikalavimai

Didžiosios Britanijos 2: 1 pagyrimo laipsnis arba jo tarptautinis ekvivalentas biologijos, sodininkystės ir aplinkosaugos moksluose.

Reikalinga atitinkama darbo patirtis (pvz., Bet kokie ankstesni veiksmai, kurie pasirengtų jums programai, pavyzdžiui: lankymasis seminaruose ar trumpuose kursuose, kelionių rinkimas, su ankstesniais darbais susiję darbai, leidinių publikavimas ir kt.).

Kiti laipsniai bus nagrinėjami individualiai, su sąlyga, kad bus įrodyta didelė susidomėjimas augalais.

Anglų kalbos reikalavimai

Turite įrodyti tokio lygio anglų kalbos kompetenciją, kuri įgalins sėkmę jūsų studijose, nepriklausomai nuo jūsų tautybės ar gyvenamosios šalies.

Anglų kalbos testai

Mes priimame šias nurodytų klasių anglų kalbos kvalifikacijas:

 • IELTS Academic: iš viso 6,5, kiekviename komponente yra bent 6,0

 • TOEFL-iBT: iš viso 92 su mažiausiai 20 kiekviename skyriuje

 • PTE Academic: iš viso 61, ne mažiau kaip 56 kiekviename iš komunikacinių įgūdžių balų

 • CAE ir CPE: iš viso 176, kurių kiekvienoje yra mažiausiai 169

 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Jūsų anglų kalbos kvalifikacija turi būti ne senesnė kaip trejų su puse metų nuo programos, į kurią kreipiatės, pradžios datos, nebent naudojate IELTS, TOEFL, PTE Academic ar Trinity ISE, tokiu atveju ji negali būti daugiau nei dveji metai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose ... Skaityti daugiau

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose visions are shaping tomorrow’s world. Skaityti mažiau