CAWEB magistro interneto svetainių kūrimas, daugialypė terpė ir lokalizavimas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

CAWEB magistro laipsnis suteikia instrukcijas svetainių kūrimui ir lokalizavimui, siūlant ir universitetinio mokymo, ir nuotolinio mokymosi galimybes. Programa apima kursus, interneto svetainių kūrimą, interneto dizainą, projektų valdymą ir lokalizavimą. Pagrindinis CAWEB magistro laipsnio privalumas - tai praktinių IT įgūdžių ir užsienio kalbos įgūdžių derinys, dėl kurio dinamiškos žiniatinklystės srityse atsiranda įvairių profesinių galimybių. Be to, "Master 2" programa siūlo individualias studijų galimybes, pritaikytas jūsų akademiniam profiliui ir profesinei patirčiai.

Studijų pasirinkimas CAWEB magistro programoje

Mūsų studentai gali pasirinkti arba mokytis CAWEB magistro per universiteto kursus, pristatytus pramonės pirmaujančių instruktorių komanda, arba nuotolinio mokymo forma.

Darbo patirtis

Darbo ir studijų programoje kapitonas siūlo galimybę įgyti formuojamą profesinę patirtį per darbo studijų sutartį arba per profesionalizavimo sutartį, skirtą vyresniems nei 30 metų studentams, kurie siekia tęstinio mokymo.

Taip pat pažvelkite į susijusią magistro programą, orientuotą į techninę komunikaciją ir lokalizaciją, kuri pateikiama tik anglų kalba nuotoliniu būdu: TCLoc magistro techninės komunikacijos ir lokalizacijos. TCLoc magistras yra novatoriškas, siūlantis tiek profesinę, tiek akademinę akreditaciją.

Projektų valdymas

Meistras CAWEB rengia studentus už projekto vadovo karjerą ir leidžia studentams suprasti visus projekto įgyvendinimo etapus.

Lokalizacija

Ar domina vertimas? Tada apsvarstykite lokalizaciją! Lokalizavimas - tai menas pritaikyti produktus, pavyzdžiui, programinę įrangą, vaizdo žaidimus ar interneto svetaines, į užsienio rinką. Tiek vertimas, tiek techninis pritaikymas yra būtini siekiant patenkinti tikslinės rinkos poreikius.

Žiniatinklio kūrimas

Meistras CAWEB moko studentus kurti daugiakalbes svetaines. Mokytojai iš akademinių ir profesinių pasaulių derina studentus, galinčius kurti interneto projektus, reikalaudami savo žinias apie informacines technologijas, interneto dizainą, daugialypės terpės priemones ir kalbas.

interneto svetainės dizainas

"CWEB" siūlomi interneto dizaino kursai traukia studentus naudojant DTP (kompiuterizuotus leidinius) tokius įrankius kaip "Photoshop", "Indesign" ir "Illustrator". Dėl šių priemonių studentai gali kurti aukščiausios kokybės vartotojo sąsajas, gerbiant ergonominius interneto standartus.

Atsiliepimas

"Ačiū CAWEB magistro programoms mes turėjome neįtikėtiną galimybę patirti kažką iš tiesų originalų, kai nuvyko į San Franciską. Mes galėjome susitikti su daugeliu profesionalų ir apsilankyti kai kuriose iš labiausiai žinomų pasaulio šalių, įskaitant" Google "ir" Oracle ". daug, ypač apie profesinę kultūrą JAV, ir kiek tinklų yra šiose rinkose. Po kelių mėnesių po vizito man buvo paprašyta dalyvauti vertimo projekte, bendradarbiaujant su Middlebury Tarptautinių studijų instituto studentais. vizitas sustiprino mano įsitikinimą, kad pasirinkau tinkamą karjeros kelią, nes jis atveria daugybę profesinių galimybių tiek Prancūzijoje, tiek tarptautiniu mastu. "

Amélie VernetCawebontour

Dalyko rezultatai

CAWEB moko studentus kurti, versti ir valdyti svetaines ir kitus IT produktus. Mes taip pat kuria studentų įgūdžius projektų valdymui interneto dizaino, multimedijos ir SEO srityse.

Mūsų tikslas yra tobulinti studentų kalbines ir tarpkultūrines žinias, ypač vertimo, lokalizavimo ir daugiakalbio žiniatinklio rašymo srityje, ir suteikti studentams žiniatinklio dizainui reikalingus techninius įgūdžius.

Pagrindinės studijų sritys

 • Daugiakalbių svetainių kūrimas ir valdymas: projektavimas, kūrimas, administravimas, programavimas ir profesionalūs įrankiai.
 • Vaizdo ir vaizdo redagavimas.
 • Projektų valdymas daugialypės terpės, lokalizacijos ir SEO.

Žinios ir įgūdžiai

 • Sukurti lanksčias svetaines skirtingoms kultūros auditorijoms.
 • Sužinokite veiksmingus, standartinius svetainės valdymo metodus.
 • Suderinti esminius pagrindinius įgūdžius vaizdo analizės, kūrimo ir apdorojimo srityse.
 • Dirbk kaip profesionalus komandos narys kurti, kurti ar atnaujinti daugiakalbes svetaines bet kuriam klientui.
 • Daugialypės terpės ir lokalizacijos srityje aiškiai ir glaustai kalbėkitės keliomis užsienio kalbomis.
 • Suprasti IT produktų, pvz., Programinės įrangos, tinklalapių ir tt lokalizacijos procesą.
 • Suprasti vertimo, lokalizavimo ir terminologijos valdymo priemones.
 • Gaukite praktinės patirties lokalizacijos svetainėje į prancūzų, anglų, vokiečių, ispanų, rusų ir japonų.
 • Gaukite įgūdžių valdyti sudėtingus projektus lokalizavimo ir multimedijos srityse.
 • Įdarbinkite įgūdžius praktikoje darbo vietoje kartu su darbo studijų programa.

Tinkami kandidatai į CAWEB magistrantūros studijų programą?

 • Taikomosios užsienio kalbos absolventai.
 • Šiuolaikinės kalbos absolventai, ypač tie, kurie specializuojasi vertimo studijose.
 • Inžinieriai, IT specialistai, turintys labai aukštą lygį dviem užsienio kalbomis (pvz., Prancūzų ir anglų kalbomis, o ne gimtoji kalba prancūzų kalbos, anglų ir vokiečių, ar anglų ir ispanų kalbomis, gimtoji kalba prancūzų kalba.
 • Profesionalai arba bedarbiai, norintys tęsti tęstinio mokymo programą, siekdami tobulinti savo įgūdžius ir įgyti magistro laipsnį CAWEB. Reikalinga trijų metų darbo patirtis daugialypės terpės, IT ar kalbų srityse.

Karjeros galimybės

Jei norite siekti karjeros skaitmeniniame pasaulyje, jums bus suteiktas CAWEB magistro laipsnis. "CAWEB Master's" leidžia absolventams lengvai rasti darbo vietas sparčiai besiplečiančiuose ekonomikos sektoriuose, įskaitant internetą, multimediją, lokalizaciją, turinio kūrimą ir ryšius.

Įstojimo reikalavimai CAWEB magistro programai

Tiksliniai kandidatai

 • Laisvųjų užsienio kalbų absolventai
 • Šiuolaikinių kalbų absolventai, ypač tie, kurie specializuojasi vertimo studijose
 • Inžinieriai, IT specialistai, turintys labai aukštą dviem užsienio kalbos mokėjimo lygmenimis (prancūzų ir anglų kalbomis, o ne gimtoji kalba prancūzų kalba, anglų ir vokiečių kalbomis, arba anglų ir ispanų kalbomis, gimtoji kalba prancūzų kalba)
 • Asmenys, dirbantys daugialypės terpės ir IT srityse arba kalbos specialistai, turintys bent trejų metų profesinę patirtį, taip pat asmenys, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir įgyti magistro laipsnį

Papildomi reikalavimai

 • Puikios prancūzų, anglų ir kitos kalbos žinios (pvz., Vokiečių, ispanų ir kt.)
 • Geri kompiuterinių įgūdžių įgūdžiai
 • Stiprus susidomėjimas programos turiniu
 • Stiprus motyvavimas ir darbo etika
 • Gebėjimas intensyviai dirbti komandoje

Įstojimo reikalavimai į antrus metus

Atranka grindžiama pareiškėjų bylos, rašytinio testo ir žodinio pokalbio nagrinėjimu kartu su šiomis prielaidomis:

 • Bac 4 (4 metų magistro laipsnis) arba ne mažiau kaip 3 metų profesinė patirtis arba ankstesnės patirties akreditavimas;
 • Labai geras prancūzų, anglų ir trečiosios kalbos lygis (žr. "Mokomos kalbos");
 • Pagrindinės programinės įrangos žinios ir kalbų mokymas (žr. Kalbas ir programinę įrangą, skirtą svetainių kūrimui, vaizdo apdorojimui ir vertimui).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Strasbourg is the second most international university city in France (after Paris).

Strasbourg is the second most international university city in France (after Paris). Skaityti mažiau