Programos absolventai turės mokymą dirbti įvairiose srityse, įskaitant įprastą chemijos ir perdirbimo pramonę (naftos chemijos, specialios cheminės medžiagos, farmacijos pramonė), plačiai paplitusius energetikos pramonės sektorius (up-down and downstream Oil

Studijuojama užsienyje, ypač per antrąjį antrąjį kursą, ir magistrantūros mokslinių tyrimų projektui, taip pat vykdoma dalis studentų magistrantūros mokslinių tyrimų projekto pagal Bolognos University of Bologna ir privačių įmonių bendradarbiavimo mokslinių tyrimų projektus. mokslinių tyrimų institutai. Dvigubo laipsnio susitarimas veikia su Kolumbijos universitetu Niujorko mieste (JAV).

Priėmimo sąlygos

Kiekvienai studijų programai yra nustatytos specialios registracijos sąlygos. Galite rasti išsamią informaciją apie tai, kaip pateikti paraišką, mokesčius už mokslą ir terminus href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/ChemicalProcessEngineering-STEM/how-to-enrol

Studijų stipendijos ir subsidijos

Studentai iš Emilijos-Romanijos regiono, University of Bologna ir kitų išorinių įstaigų gali gauti ekonominę paramą studijų metu.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies"

Mokestis už mokslą atleidimas nuo mokesčio

Patikrinkite mūsų svetainę, kad sužinotumėte, kokie dokumentai reikalingi visoms išimtims ir specialioms subsidijoms gauti.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 49 daugiau kursų University of Bologna »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,250 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

International Master's programmes @ Dicam, University of Bologna

Chemical and Process Engineering (STEM)