Civilinės inžinerijos ir statybos vadybos magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Šiuolaikinės civilinės inžinerijos specialistai dažnai reikalauja išsamios statybos valdymo supratimo dėl strateginės naudos, kurią jis gali duoti tiek asmenims, tiek projektų komandoms. Kadangi pramonė tampa konkurencingesnė, organizacijos ir jų klientai vis dažniau reikalauja laiko, išlaidų ir kokybės garantijų, kuriuos suteikia geroji projektų valdymo praktika. Be to, pramonė dabar pripažįsta, kad inžinieriams reikia įgyti specialių techninių žinių, papildančių jų akademinę ir profesinę patirtį.

Civilinės inžinerijos ir statybos vadybos magistrantūros / magistro diplomas suteikia studentams kursų derinį, skirtą tobulinti savo žinias ir suprasti pažangias civilines inžinerijos bei šiuolaikines statybos valdymo teorijas ir praktiką.

Profesinis pripažinimas

Ši magistrantūros civilinė inžinerija

Sausio dalyviai

Studentai, pradėdami programą sausio mėnesį, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jis dirba visą semestrą (12 mėnesių) disertaciją (nuo vasario iki balandžio mėn. 3 mėnesius) (iš viso 16 mėnesių) arba ne visą darbo dieną 4 semestrus (24 mėnesiai) disertaciją ( Kovas-rugpjūtis, 6 mėnesiai) (iš viso 30 mėnesių).

Vasaros pertraukos metu besimokantys studentai, norintys dalyvauti sausio mėnesio programose, neturi lankytis universitetuose.

Kurso turinys

Civilinės inžinerijos ir statybos vadybos magistrantūros / magistro diplomas suteikia studentams kursų derinį, skirtą tobulinti savo žinias ir suprasti pažangias civilines inžinerijos bei šiuolaikines statybos valdymo teorijas ir praktiką.

Programos struktūrą sudaro 8 neprivalomi dėstomi kursai (studentai pasirenka ne mažiau kaip du "Construction Management" kursus ir ne mažiau kaip penkis techninius civilinės inžinerijos kursus). Šiuo metu turimų dėstomų kursų asortimentas pateiktas žemiau, magistrantūros studentai taip pat atlieka nepriklausomą tyrimo projektą ir disertaciją.

1 semestras

 • Projektų valdymas: teorija ir praktika (CM)
 • Vertės ir rizikos valdymas (CM)
 • Žemės technika (tCE)
 • Aplinkos hidrologija (tCE)
 • Žemės drebėjimas (tCE)
 • Civilinės inžinerijos tvarumas (netechninė)

2 semestras

 • Projektų valdymas: strateginiai klausimai (CM)
 • Statybos finansų valdymas (CM)
 • Vandens ir nuotekų valymas (tCE)
 • Vandens tiekimo sistemos analizė (tCE)
 • Talių plieno pastatų projektavimas ir analizė (tCE)
 • Fondų inžinerija (tCE); savaitgaliais dienos pristatymas tik
 • Neapibrėžtų struktūrų analizė (tCE); savaitgaliais dienos pristatymas tik

Projektas

Sėkmingai baigę dėstomus elementus, magistrantūros studentai pradeda savarankišką mokslinių tyrimų projektą, kuris veda į disertacijos kūrimą. Norint gauti magistrantūros studijų programą, studentas turi gauti disertacijos pažymėjimą.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nebuvo vidurinės mokyklos mokytoja, pareiškėjai privalo įrodyti, kad anglų kalbos mokėjimas yra lygiavertis IELTS 6,5 (su visais elementais - 6,0 ar daugiau). Pareiškėjai, įgiję vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą, turės pateikti dokumentinius įrodymus. Būtinas bent vienerių metų studijas anglų kalba.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau