Magistrantūros Civilinė inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Civilinės inžinerijos magistrantūra remiasi mūsų žinomų mokslinių tyrimų patirtimi ir pramonės patirtimi dabartinėse civilinės inžinerijos srityse. Jis yra skirtas žmonėms, siekiantiems aukštesnio laipsnio, greitai ar iškart po pirmojo laipsnio įgijimo ir tiems, kurie turi didelę darbo patirtį.

"Dundee" yra pirmaeilis civilinės inžinerijos centras, kuriame yra tarptautiniu mastu pripažintų betoninių technologijų, skysčių mechanikos, geotechninės inžinerijos, lengvųjų ir dislokuojamų konstrukcijų mokslinių tyrimų grupės ir statybos valdymas.

Profesinė akreditacija: ICE / IStructE

Šią programą akredituotų Civilinės inžinierių institutas (ICE), Inžinerinių statinių institutas (IStructE), Didžioji magistralė ir transportas (CIHT) ir Inžinierių magistralių inžinierių (IHE) inžinierių kvalifikacija (CEng) lygmens institute. Programa akredituojama taip:

Šis laipsnis yra akredituotas kaip tenkinantis kvalifikacijos inžinieriaus (CEng) tolesnio mokymosi reikalavimus kandidatams, kurie jau įgijo dalį CEng akredituoto bakalauro pirmojo laipsnio. Daugiau informacijos rasite www.jbm.org.uk. Programa yra akredituota kaip technikos magistrantūra.

Į viršų moksliniams tyrimams

"Dundee" civilinė inžinerija yra aukščiausias Škotijoje už mokslinius tyrimus. Jūs turėsite galimybę pradėti pažangiausius mokslinius tyrimus "Dundee", tai reiškia, kad mes pritraukiame aukščiausios kvalifikacijos studentus, o mūsų absolventus labai pageidauja darbdaviai visame pasaulyje. Studentai, studijuojantys mūsų magistrantūros programas, gauna iš mūsų žinomų mokslinių tyrimų patirties ir pramonės patirties.

Mūsų state-of-the-art įranga

Neseniai mes atlikome didelę laboratorijų įrangos atnaujinimą, ypač betono technologijos ir geotechnikos inžinerijos srityse, nes iš Europos regioninės plėtros fondo ir universiteto buvo investuota 1,8 mln. Svarų sterlingų, kad būtų sukurtas Škotijos jūros atsinaujinančių išteklių tyrimo centras (SMART) Betonas ir geotechnika. Dėl šios priežasties buvo užsakyta nauja moderniausia komercinio lygio eksperimentinė įranga, stiprinama mūsų galimybė šiose mokslinių tyrimų srityse ir didinamas mūsų gebėjimas dirbti eksperimentais.

University of Dundee gyvena naujausia geotechninė centrifuga, tik viena iš trijų Europoje gali sugadinti žemės drebėjimą. Centrifugos tikslas - sudaryti sąlygas nedidelio masto geotechninių statinių modeliams, tokiems kaip tuneliai, pamatai ar atraminės sienelės, kurios turi būti išbandytos esant didelėms įtempimo sąlygoms, kurioms šios konstrukcijos susiduria. Tai pasiekiama didinant sunkumą. "Dundee" centrifūga yra 3 m spinduliu ir gali nešiotis iki 1000 kg masės modelių ir pagreitinti iki 100 kartų didesnę žemės svorį. "Skrydžio metu" į modelius gali būti naudojamos įvairios papildomos apkrovos, įskaitant žemės drebėjimo purtymą, didelio masto gedimų plyšimą, aplinkos drėkinimą / džiovinimą, o judėjimo ir sukimosi apkrovą galima pritaikyti naudojant mūsų robotą.

Kas turėtų mokytis šio kurso?

Šis kursas yra skirtas žmonėms, siekiantiems aukštojo mokslo laipsnio greitai ar iš karto po pirmojo laipsnio įgijimo ir tiems, kurie turi didelę darbo patirtį.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai paprastai turėtų turėti arba tikėtis, kad jiems bus suteiktas aukštojo mokslo diplomas 2,2 ar aukštesnėje kvalifikacijoje arba atitinkama profesinė ar užsienio kvalifikacija atitinkamoje akademinėje disciplinoje. Pareiškėjams, turintiems ne technikos laipsnį, jie turėtų turėti 2: 1 laipsnį arba aukštesnįjį laipsnį, ir jų tinkamumas vienai iš magistrantūros programų bus svarstoma kiekvienu konkrečiu atveju.

Anglų kalbos reikalavimas

IELTS apskritai


Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau