Dailės magistras žmogiškųjų išteklių

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl Dalyvauti Cincinačio universiteto žmogiškųjų išteklių?

Universitetas Cincinnati Dailės magistras Žmogiškųjų išteklių programą rengia jums už lyderio vaidmens valdant žmonių ir statybos darbuotojų galimybes. Kaip žmogiškasis kapitalas yra vis labiau pripažįstamas kaip potencialų konkurencinį pranašumą, dėl kurių įmonės yra daugiau dėmesio ir daugiau talentų įsigijimo ir kūrimo, lyderystės mokymo ir kultūros formavimo.

Universitetas Cincinnati Dailės magistras žmogiškųjų išteklių mokoma abiejų dieninio fakulteto ir patyrę pramonės specialistų ir apima tiek žmogiškuosius išteklius ir verslo administravimo kursus savo mokymo programą kaip ŽI specialistai rytojaus reikia, kad būtų galima efektyviai bendrauti su kolegomis funkcinių sričių, pavyzdžiui, finansų, marketingo ir apskaitos tam, kad geriausiai suprasti savo žmogiškųjų išteklių poreikius ir paversti juos į veiksmą. Daugiau nei 85 procentų mūsų magistro žmogiškųjų išteklių studentams priimti visu etatu poziciją per tris mėnesius nuo baigimo. Mūsų absolventai uždirbti vidutiniškai pradinis atlyginimas viršija $ 62,000 ir pasamdė daugelis šalies labiausiai gerbiamų kompanijų, tokių kaip Generalinė eklektiškas, PNC Financial Services ir CINCINNATI Vaikų ligoninės.

Universiteto miestelis

Ką Jūs išmoksite

Jūs imtis kursus, apimančias tvirtą valdymo programą. Kursai kompensacijos, pašalpos, derybos, darbo teisė, personalo Analytics, ir daugiau yra mokomi pagal dieninių fakulteto mišinį nuo Cincinačio Lindner kolegijos Verslo ir patyrusių specialistų universitete nuo organizacijų regione.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

The University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business has repeatedly been named one of the top business schools in the United States by sources such as U.S. News & World Report, Bloombe ... Skaityti daugiau

The University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business has repeatedly been named one of the top business schools in the United States by sources such as U.S. News & World Report, Bloomberg Businessweek and The Princeton Review. Skaityti mažiau